Wybaczcie mi pisane w męskiej formie ale imo memy pisane w ten sposób są lepsze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Co za przypadek
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 września 2022, 21:11
jestem napalony jak sk...ysyn
Odpisz
27 września 2022, 17:37
@lolpandapl: to weź zimna kąpiel
Odpisz
27 września 2022, 19:16
@lolpandapl: Averge day in Sosnowiec
Odpisz
26 września 2022, 20:54
W sumie rel
Odpisz
26 września 2022, 21:26
@ptasznik5: f
Odpisz
27 września 2022, 08:47
@Wojtaszek09: spodziewałem się że ktoś zaprzeczy albo nazwie mnie atecyjną k...ą
Odpisz
27 września 2022, 18:52
@ptasznik5: atencyjna k...o
Odpisz
27 września 2022, 16:42
I wychodzi coś pośrodku w formie "utnij sobie jajca"
Odpisz
Edytowano - 26 września 2022, 22:11
Tylko prawdziwe gigachady mają od wczoraj nny
Odpisz
26 września 2022, 23:09
@OsamuMori: co to nny?
Odpisz
26 września 2022, 23:13
no nut year.
Ogólnie z rommsterem i wiedenim zrobiliśmy cel, że do nowego roku nie orzech
Odpisz
26 września 2022, 23:13
@OsamuMori: dołączam
Odpisz
26 września 2022, 23:14
jesteś na lidze pisarzy?
Odpisz
26 września 2022, 23:14
@OsamuMori: to istnieje coś takiego jak liga pisarzy?
Odpisz
26 września 2022, 23:15
kojarzysz drame tyran 7 czy alfa 7?
Odpisz
26 września 2022, 23:16
@OsamuMori: no coś nie coś
Odpisz
26 września 2022, 23:16
to alfa7 jest właścicielem ligi pisarzy i tam najlepsi ludzie z jeja czyt. Wojtaszek i wiedeni i mihal są
Odpisz
26 września 2022, 23:17
@OsamuMori: a spoko więc też dołączam do wyzwania
Odpisz
26 września 2022, 23:18
ok, dopiszę cię do listy. Możesz do serwera dołączyć jak chcesz
Odpisz
26 września 2022, 23:19
@OsamuMori: nie potrzeba na jeja i tak ostatnio rzadko wchodzę to wiesz
Odpisz
27 września 2022, 03:57
@OsamuMori: w sylwestra wystrzelą nie tylko fajerwerki 😋
Odpisz
26 września 2022, 23:20
Rel, potem jeszcze tylko mówienie jak jest się zajebistą osobą i zdobędzie się świat żeby po minucie płakać że nie da się rady jutro wstać i funkcjonować
Odpisz
26 września 2022, 22:03
zbyt rel
Odpisz
26 września 2022, 21:00
A zaraz potem myśli o dokonaniu zbrodni wojennych na terenach dawnej Jugosławii
Odpisz
26 września 2022, 21:07
@Pan_Bocian: Gdzie śmieszne?
Odpisz
26 września 2022, 21:08
@WujekFoliarz: zdefiniuj śmieszne
Odpisz
26 września 2022, 21:12
@Pan_Bocian: Śmieszne to śmieszne, a nie wygrzmocony żart
Odpisz
26 września 2022, 21:13
@WujekFoliarz:
Odpisz