Za każdym razem to samo...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2014, 08:08
Teraz pod koniec roku zamiast q*wa dać nam spokój to jeszcze napieprzają egzaminami.
Odpisz
14 maja 2014, 10:00
@AresXX22: no.. a ty zamiast isc do szkoły to na kompie siedzisz..
Odpisz
14 maja 2014, 15:03
@Amaika: Lekcja informatyki? Zresztą ty to co?
Odpisz
14 maja 2014, 15:13
@Omeg12: ja jestem chora ;)
Odpisz
14 maja 2014, 15:14
@Amaika: Dołączam się do pytania Omeg12. Ty to co?
Odpisz
14 maja 2014, 15:31
@robogirl: a czytać umiesz, czy tylko hejtować?
Odpisz
14 maja 2014, 15:42
@Amaika: Napisałam ten komentarz, i gdy wrzuciłam, się odświeżyły komy, i dopiero zauważyłam twój kom, czyli jednym słowem, nieporozumienie. Sorry.
Odpisz
14 maja 2014, 15:54
@Amaika: jak jesteś chora to więcej czasu na nauke
Odpisz
14 maja 2014, 16:23
@robogirl: a, to przepraszam
Odpisz
14 maja 2014, 16:29
@AresXX22: Nam gościu od muzy nie robił egzaminów cały rok, a teraz nam wyje**ł sprawdzianem -.-
Odpisz
14 maja 2014, 20:42
@Amaika: Spoko. :]
Odpisz
14 maja 2014, 20:44
@Marchewka2222: Już nie przesadzajmy. Ona nie jest jakimś nerdem, jeśli tym masz ochotę na wkuwanie 24h/7 dni w tygodniu to proszę bardzo.
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2014, 21:04
@Amaika: Dla twej wiadomości w szkole idzie mi dobrze. Więc mi się tu nie mądruj.
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2014, 20:52
@AresXX22: Dokładnie. Przez całe 10 miesięcy nic nie robią, a gdy kończy się rok szkolny nawalają testami, kartkówkami, pytaniami tylko dlatego, że nie mamy zasranych ocen -,- Uroki szkoły.
Odpisz
15 maja 2014, 21:15
@Kinga123598: Szkoła jest potrzebna... Jak nie będziesz miała niczego do pobawienia się C4.
Odpisz
16 maja 2014, 16:26
@robogirl: Nie napisałam, że nie jest potrzebna tylko że nauczyciele tak uczą, żeby niczego nie nauczyć.
Odpisz
16 maja 2014, 16:47
@robogirl: Czy ja coś pisałem o wkuwaniu 24/7 dni w tygodniu? Nie, więc wypraszam sobie ku*wa pisanie czegoś nieprawdziwego. Napisałem, że ma więcej czasu na naukę, a nie nerdowanie 24h na 365/366 dni w roku.
Odpisz
16 maja 2014, 17:38
@Marchewka2222: Trochę przesadziłam, ale są ludzie którzy bez wkuwania mają 5 czy 4, a ty nie wiesz czy Amaika nie jest kimś takim, jak tak miałam przez całą podstawówkę.
Odpisz
16 maja 2014, 17:39
@Kinga123598: A później "Jak nie wiesz !? Uczyliśmy się tego całe 2 tygodnie!!" pogratulować naszym nauczycielom. *wolno klaszcze*
Odpisz
16 maja 2014, 19:24
@robogirl: Bo nauczyciele myślą, że my jesteśmy "Alfą ' Omegą" i potrafimy wszystko oraz wszystko pamiętamy. Podam przykład, który był u mnie w szkole niedawno.
Była lekcja muzyki. Pan nam tłumaczył o jakiś instrumentach, głosach itp. Potem przez 3 tygodnie nie było muzyki, bo zawsze w te piątki, na tych lekcjach, była jakaś impreza szkolna. Po 3 tygodniach zaczął ni z gruszki ni z pietruszki nas pytać. Cała klasa dostała jedynki.
F*ck logic -,-
Odpisz
17 maja 2014, 09:43
@Kinga123598: Ja kiedyś miałam, chyba w 3 klasie gimbazy, przychodzę do szkoły po 3 tygodniach choroby, wszystko ładnie, pięknie w książkach mam nadrobione.
- Julka! Nadrobione?! - Mówi nauczycielka
- Nadrobione
- To teraz, do tablicy, myk, myk, myk!
- Ale ja jeszcze tego nie rozumiem, tylko nadrobiłam by nie było braków.
- Minus, no dobrze.
- Dobrze, no tak musi być.
- NIEDOBRZE! Zeszyt kontaktów za pyskowanie!
Że co, ku.wa? Fu.k logic, serio ludzie? Żyje wśród debili.
Odpisz