Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar AresXX22

14 maja 2014, 08:08

Teraz pod koniec roku zamiast q*wa dać nam spokój to jeszcze napieprzają egzaminami.

Avatar Amaika

14 maja 2014, 10:00

@AresXX22: no.. a ty zamiast isc do szkoły to na kompie siedzisz..

Avatar Omeg12

14 maja 2014, 15:03

@Amaika: Lekcja informatyki? Zresztą ty to co?

Avatar Amaika

14 maja 2014, 15:13

@Omeg12: ja jestem chora ;)

Avatar robogirl

14 maja 2014, 15:14

@Amaika: Dołączam się do pytania Omeg12. Ty to co?

Avatar Amaika

14 maja 2014, 15:31

@robogirl: a czytać umiesz, czy tylko hejtować?

Avatar robogirl

14 maja 2014, 15:42

@Amaika: Napisałam ten komentarz, i gdy wrzuciłam, się odświeżyły komy, i dopiero zauważyłam twój kom, czyli jednym słowem, nieporozumienie. Sorry.

Avatar Marchewka2222

14 maja 2014, 15:54

@Amaika: jak jesteś chora to więcej czasu na nauke

Avatar Amaika

14 maja 2014, 16:23

@robogirl: a, to przepraszam

Avatar siemek22

14 maja 2014, 16:29

@AresXX22: Nam gościu od muzy nie robił egzaminów cały rok, a teraz nam wyje**ł sprawdzianem -.-

Avatar robogirl

14 maja 2014, 20:42

@Amaika: Spoko. :]

Avatar robogirl

14 maja 2014, 20:44

@Marchewka2222: Już nie przesadzajmy. Ona nie jest jakimś nerdem, jeśli tym masz ochotę na wkuwanie 24h/7 dni w tygodniu to proszę bardzo.

Avatar AresXX22

Edytowano - 14 maja 2014, 21:04

@Amaika: Dla twej wiadomości w szkole idzie mi dobrze. Więc mi się tu nie mądruj.

Avatar Kinga123598

Edytowano - 15 maja 2014, 20:52

@AresXX22: Dokładnie. Przez całe 10 miesięcy nic nie robią, a gdy kończy się rok szkolny nawalają testami, kartkówkami, pytaniami tylko dlatego, że nie mamy zasranych ocen -,- Uroki szkoły.

Avatar robogirl

15 maja 2014, 21:15

@Kinga123598: Szkoła jest potrzebna... Jak nie będziesz miała niczego do pobawienia się C4.

Avatar Kinga123598

16 maja 2014, 16:26

@robogirl: Nie napisałam, że nie jest potrzebna tylko że nauczyciele tak uczą, żeby niczego nie nauczyć.

Avatar Marchewka2222

16 maja 2014, 16:47

@robogirl: Czy ja coś pisałem o wkuwaniu 24/7 dni w tygodniu? Nie, więc wypraszam sobie ku*wa pisanie czegoś nieprawdziwego. Napisałem, że ma więcej czasu na naukę, a nie nerdowanie 24h na 365/366 dni w roku.

Avatar robogirl

16 maja 2014, 17:38

@Marchewka2222: Trochę przesadziłam, ale są ludzie którzy bez wkuwania mają 5 czy 4, a ty nie wiesz czy Amaika nie jest kimś takim, jak tak miałam przez całą podstawówkę.

Avatar robogirl

16 maja 2014, 17:39

@Kinga123598: A później "Jak nie wiesz !? Uczyliśmy się tego całe 2 tygodnie!!" pogratulować naszym nauczycielom. *wolno klaszcze*

Avatar Kinga123598

16 maja 2014, 19:24

@robogirl: Bo nauczyciele myślą, że my jesteśmy "Alfą ' Omegą" i potrafimy wszystko oraz wszystko pamiętamy. Podam przykład, który był u mnie w szkole niedawno.
Była lekcja muzyki. Pan nam tłumaczył o jakiś instrumentach, głosach itp. Potem przez 3 tygodnie nie było muzyki, bo zawsze w te piątki, na tych lekcjach, była jakaś impreza szkolna. Po 3 tygodniach zaczął ni z gruszki ni z pietruszki nas pytać. Cała klasa dostała jedynki.
F*ck logic -,-

Avatar robogirl

17 maja 2014, 09:43

@Kinga123598: Ja kiedyś miałam, chyba w 3 klasie gimbazy, przychodzę do szkoły po 3 tygodniach choroby, wszystko ładnie, pięknie w książkach mam nadrobione.
- Julka! Nadrobione?! - Mówi nauczycielka
- Nadrobione
- To teraz, do tablicy, myk, myk, myk!
- Ale ja jeszcze tego nie rozumiem, tylko nadrobiłam by nie było braków.
- Minus, no dobrze.
- Dobrze, no tak musi być.
- NIEDOBRZE! Zeszyt kontaktów za pyskowanie!

Że co, ku.wa? Fu.k logic, serio ludzie? Żyje wśród debili.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

To się nie może nie udać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka