Numer 1 na liście rzeczy do zrobienia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Angielskie śmieszki
Deal życia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 września 2022, 17:18
Od 2 lata chodzę w 1 adasiach, jak się przypatrzę to widać już lekkie pęknięcia w materiale, podeszwa miejscami jest już płaska, ale żal mi wydawać dniówki na buty
Odpisz
28 września 2022, 21:13
@kola3492: moje są przetarte, wyblakłe i odkleiła im się podeszwa więc przeznaczyłam je na wf
Odpisz
29 września 2022, 15:25
@kola3492: Bitch please. Ja od 7 lat chodzę w jednym modelu. Trzecią parę już mam i mam je do offroadu i pracy
Odpisz
29 września 2022, 11:31
A myślałem, że pisze streamerowcy.
Odpisz
28 września 2022, 21:12
Literalnie połowa mojej klasy
Odpisz