Ach, te wycieczki klasowe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ikony
Mało znany szczegół
Deal życia
Przyszłość jest piękna
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2014, 19:38
Weź. My w czerwcu jedziemy na wycieczkę do największego burdelu na świecie. (Warszawa)
Odpisz
15 maja 2014, 19:49
@ziomek2009: słabiak ja z klasą do gdańska odpoczywać i nic nie robić na 4dni
Odpisz
15 maja 2014, 19:50
@ziomek2009: Nie wspominam za mile 1 wyjazdu... nocowalismy w blaszanej budce z czasow PRLu (najtańszy nocleg w mieście :3)
Odpisz
15 maja 2014, 19:56
@TariXPL: ja tylko na dwa D: ale chociaż niedziela jakoś minie.
Odpisz
15 maja 2014, 19:56
@bartol987: my w jakimś motelu będziemy o nazwie siakalaka dupa w krzakach :D
Odpisz
15 maja 2014, 20:31
@TariXPL: koleś ja do Torunia jadę
Odpisz
16 maja 2014, 17:52
@ziomek2009: Słabo my w dni szkole od poniedziałku do czwartku. A w piątek i tak nikt nie przyjdzie :D
Odpisz
16 maja 2014, 17:53
@ugrant: To chvjowo ._.
Odpisz
7 czerwca 2014, 10:18
@ziomek2009: Dzięki jesteś miły...a ty to gdzie mieszkasz na wsi?
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2014, 10:25
@goldencarmel: zgadłeś +10 do inteligencji LEVEL UP! Wolę mieszkać na wsi bo tu cisza i spokój i przynajmniej wiem co to jest praca. I zaskoczę ciebie tutaj w mojej miejscowości mieszka ponad 3k osób. I jeszcze jedno test szóstoklasisty i matura wykazały, że lepiej sprawują się uczniowie ze wsi. Dziękuję dobranoc. Do nas też dotarły smartfony i innego typu drony.
Odpisz
14 czerwca 2014, 11:09
@ziomek2009: woooo no właśnie test szóstoklasisty lepiej nam wyszedł ale ok...a i jestem dziewczyną -.-
Odpisz
14 czerwca 2014, 13:13
@goldencarmel: nie widać po nicku
Odpisz
14 czerwca 2014, 13:46
@ziomek2009: dzięki...
Odpisz
14 czerwca 2014, 14:44
@goldencarmel: no bo ja nazwałbym się stokrotka a bym był chłopakiem wtfftw
Odpisz
14 czerwca 2014, 18:31
@ziomek2009: no kurde chyba nie nazywam się twardziel i jestem dziewczyną -,-
Odpisz
14 czerwca 2014, 21:09
@goldencarmel: ale złoty karmel jaki rodzaj ? Ten złoty karmel czyli męski tak sobie skojarzyłem
Odpisz
14 czerwca 2014, 22:23
@ziomek2009: xD aha... filozof z cb xD dobra kończmy temat bo już zaraz będzie spam...xd
Odpisz
19 kwietnia 2020, 11:34
@goldencarmel: Ach te rozmowy
Odpisz
18 kwietnia 2016, 14:55
Eee... No dobra
Odpisz
10 września 2015, 21:25
Taa... Jak ja to dobrze znam
Mamy w klasie taką Karolinę która ma rozum nie z tej ziemi xD np. taki dialog
-Psze pani, muszę siku
-Dopiero co byliśmy
-Ale wtedy mi się nie chciało
Albo jak byliśmy na wycieczcę to ona krzyczała takie rzeczy jak:
Piwo to nasze paliwo
Nie ma jeszcze 18 lat
Takie dziewczyny mamy w klasie
Odpisz
28 października 2014, 14:12
Akurat dziś byłam na wycieczce. Jakaś dziewczyna rzygnęła na posadzkę w autokarze 0_0
Odpisz
25 czerwca 2014, 15:57
A ja szłyszałam Psze pani Paulina i Maciek Rzygają
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2014, 18:09
Dokładnie ten sam tekst słyszałem,kiedy wracałem z klasą z wycieczki.
Odpisz
15 maja 2014, 19:08
@Flyingseeker: lel . Wszystkie Damiany rzygają w autobusie
Odpisz
15 maja 2014, 19:45
@moltag123: w naszej klasie też jest damian który na wycieczce Bojadła się mackiem i rzygal
Odpisz
15 maja 2014, 22:00
@TheWitekDC: Damian z mojej klasy wyrzygał kebaba.(Tak przynajmniej stwierdził nauczyciel kiedy to zobaczył.)
Odpisz
23 maja 2014, 23:25
@Flyingseeker: Twój nauczyciel ma ciekawe hobby - zgadywanki...
Odpisz
24 maja 2014, 14:23
@robogirl: To nie był mój nauczyciel. ;_;
Odpisz
24 maja 2014, 14:33
@Flyingseeker: Ale z twojej szkoły, o to mi chodziło.
Odpisz
24 maja 2014, 18:48
@robogirl: Aha.
Odpisz
15 maja 2014, 19:19
Piosenka autorstwa naszego nauczyciela:
Kiwa autobusem mocno kiwa, kiwa
A Michałek* do torebki rzyga, rzyga
Zarzygane spodnie i półbuty, buty
Rzyga Rafałowi* wprost do zupy
Co zrobić gdy tak bardzo
Rzygać się chce?
BLEEE, BLEEE, BLEEEEE!
* - imiona zmienione
Odpisz
16 maja 2014, 12:22
@Domijeja: Nasza wychowawczyni śpiewała podobne piosenki. :D
Odpisz
24 maja 2014, 14:38
@Domijeja: Ja jak byłam w harcerstwie, miałam drużynową która zawsze sobie nuciła:
"Siedziało się na słupku,
na prawym półdupku,
a lewy półdupek zwisał se za słupek.
Hop siup zmiana dup!
Siedziało się na słupku,
na lewym półdupku,
a prawy półdupek zwisał se za słupek... " I tak ciągle, zaraziła wiele osób z zastępu tym, w tym mnie.
Odpisz
15 maja 2014, 19:07
W zeszły wtorek moja klasa jechała na wycieczkę do Warszawy. Osobiście nie pojechałem, ale z relacji mojej klasy wynika, że na początku wycieczki znaleźli pełną butelkę bimbru (siedzieli na końcu autobusu). Oddali ją nauczycielce dopiero pod koniec, pełną w jakiejś 1/10, ale ona tylko podziękowała.
xD
Odpisz
15 maja 2014, 19:18
@the21gryzon: w autobusie znaleźli butelkę bimbru??? pisze się Tymbarku
Odpisz
15 maja 2014, 19:43
@Assasin666: to był bimber nie tymbark... myślisz, że to niemożliwe? :)
Odpisz
15 maja 2014, 19:44
@Assasin666: albo Kubusia
Odpisz
16 maja 2014, 12:56
@the21gryzon: znaleźli bimber na pewno ktoś go zgubił a oni jakby nic go podnieśli???
Odpisz
16 maja 2014, 18:25
@Assasin666: był schowany między fotelem a ścianą, ledwo można było dostrzec szyjkę, ale dało sie xd
Odpisz
15 maja 2014, 20:31
trzeba było wziąć worki
Odpisz
15 maja 2014, 19:51
True story.
Odpisz
15 maja 2014, 18:56
"Prze panią, ile jeszcze?" albo dialog:
-Prze panią, muszę do toalety.
- Byliśmy w szkole i na postoju.
- Ale wtedy mi się nie chciało!
Odpisz
13 maja 2014, 18:54
Zawsze ktoś się porzygał na wycieczce. :D
Odpisz
13 maja 2014, 18:48
Akurat jutro jadę.. nie zapomnę moimi pawiami uczcić tego obrazka ;)
Odpisz
13 maja 2014, 18:26
"Dzieci na tyle, uspokoić się"
Odpisz
13 maja 2014, 18:21
Te dźwięki... tylko w autokarze szkolnym.
Odpisz