Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheOfficialForeus

27 sierpnia 2017, 11:53

@Konto usunięte: ale masz tablet

Avatar kuba5028

26 kwietnia 2017, 00:45

Ja mam 9 lat i nie mam ani tabletu ani telefonu

Avatar JTKX2

6 maja 2017, 10:44

@kuba5028: I dobrze

Avatar FirankaMipinska

25 kwietnia 2016, 17:41

Ja jak miałam 6 lat to miałam Nokię 3310

Avatar Mirek01

18 maja 2014, 15:29

no..jak się ogląda np. nawet wiadomości,o tym ojcu co ma 5 dzieci i mu żona zmarła,co jak chodzili po zoo,to te jego 2 córeczki,,tak z 5 i 6 lat,maiły taki telefon jak na 1 obrazku :P a ja mam 14 i mam starą nokie, czasy się zmieniają ;-;

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2014, 16:58

@Mirek01: ja mam 14 i nie mam telefonu kto przebije?

Avatar Mirek01

18 maja 2014, 19:09

[*] ja przynajmniej mogę kolegów moją stara nokią straszyć :)

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2014, 19:12

@Mirek01: Mirek- postrach dzielnicy >,<

Avatar Mirek01

19 maja 2014, 13:50

ow yea ^^

Avatar Tomasz95

1 maja 2015, 15:14

@Mirek01: Tylko nie upuść! Nie chcemy kolejnej apokalipsy. :)

Avatar kubek2007

18 lutego 2016, 18:19

mój kolega rodzice nie pozawlają mu włączać telewizora nigdy nigdy NIGDY

Avatar Tomasz95

1 maja 2015, 15:13

A ja wciąż (mam 14 lat) mam telefon bez androida i innych używanych teraz systemów. Telefon to LG KU990.

Avatar Assasin666

18 maja 2014, 20:08

takie smartfony są z fisherprica więc o co wam chodzi :)

Avatar renamon

18 maja 2014, 19:58

Skądś kojarzę ten drugi telefon... Aaaa, Toy Story 3

Avatar lazur1225

18 maja 2014, 17:28

szczerze? ja mialem w tym wieku nokie 3310. Cieszylem sie ale jak rodzice powiedzieli ze dostane nowszy telefon jak ten sie zepsuje to sie popłakałem xD

Avatar acocieto666

18 maja 2014, 17:23

toy story 4

Avatar
heroes10

18 maja 2014, 15:34

6 letni iphone bip bip skażenie biedą bip bip

Avatar koza28

18 maja 2014, 16:15

to raczej siostra ma sześć lat, nie telefon; choć rzeczywiście, tak to jest napisane, że można pomyśleć zupełnie na odwrót

Avatar RozowaLandryna

18 maja 2014, 19:00

@koza28: Dobrze jest napisane.

Avatar jordan431

18 maja 2014, 14:29

Takie życie

Avatar Halo55

18 maja 2014, 14:26

Progress

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 maja 2014, 14:02

Mi się wydaje,że było...

Avatar oliskar

18 maja 2014, 14:03

Było.

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2014, 14:03

@oliskar: Dobrą mam pamięć xD

Avatar Agent00Kurczak

18 maja 2014, 14:09

tiak, człowiek na pustyni widzi fatamorganę i też mu się wydaje, mimo że nic się nie działo.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Młodzi gniewni

Deal życia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka