Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2025, 06:58
Odpisz
5 marca 2024, 10:46
Holy shitz thats boomer as fuck
Odpisz
13 listopada 2019, 21:56
Ok boomer.
Odpisz
13 marca 2022, 08:47
@Sebzer: No nie żeby co, ale masz racje.
Odpisz
15 lipca 2021, 16:59
Dzisiaj to tylko żują te orbity.
Odpisz
4 maja 2021, 18:23
Eh ta dzisiejsza młodzież
Odpisz
23 grudnia 2019, 00:08
Ok Boomer
Odpisz
11 kwietnia 2019, 11:10
Łaaaaaaa kurrrłaaaaaaa kiedyś to było teraz to niema kurłaaaaaaaa
Odpisz
19 marca 2017, 10:55
No nie wiem. My stare krowy, a dalej gramy :D
Odpisz
20 maja 2018, 23:21
RAM PAM PAM RAM PAM PAM
Odpisz
20 maja 2018, 23:21
@czarekdoge100: dam dam dam
Odpisz
20 maja 2018, 23:22
dam dam dam dam dadadadam dam dam dam dam da dam tutipalrrara titilaprpapa tututututuru dam dam
Odpisz
20 maja 2018, 23:23
@czarekdoge100: ba dum traaaa dam
Odpisz
20 maja 2018, 23:24
co my śpiewamy
Odpisz
20 maja 2018, 23:26
@czarekdoge100: nie wiem
Odpisz
20 maja 2018, 23:27
dobranoc
Odpisz
20 maja 2018, 23:28
@czarekdoge100: dobranocka
Odpisz
13 grudnia 2015, 20:40
mam taką gram czasem
Odpisz
15 maja 2014, 16:32
ja czasami z koleżankami jeszcze gram
Odpisz
19 maja 2014, 18:30
@Atka12: Skorzystam z okazji i zapytam: o co w tym chodzi? Co to właściwie za gra? Tak wiem - sama się w to bawiłam. Tylko, że ja robiłam cokolwiek, powtarzałam to co robiła moja koleżanka.
Odpisz
24 sierpnia 2014, 16:03
ja sie uczyłam tej gry ale jej nie kumam
Odpisz
25 października 2015, 13:57
ja się tylko 1 sposobu gry nauczyłem
Odpisz
25 października 2015, 13:57
tego co jest numerowany od 1 do 4
Odpisz
26 października 2015, 15:58
@marek20004: aha ok
Odpisz
25 października 2015, 13:56
U mnie w szkole nadal grają w gumę
Odpisz
10 marca 2015, 19:36
ja nadal mam gume (͡° ͜ʖ ͡°) tylko jednak balonową i tą tutaj ಠ_ಠ
Odpisz
20 maja 2014, 19:02
jestem w liceum i nawet się nie można normalnie zapytać ,,masz gumkę" żeby nie było brechtu
Odpisz
7 listopada 2014, 20:19
@albatrosia: to masz fajnie mówisz ???
Odpisz
18 maja 2014, 12:45
Trochę to smutne, że nigdy nie grałam w gumę, bo nie miałam z kim...
Odpisz
19 maja 2014, 18:29
@Punini: Ja grałam czasem z krzesłami.
Odpisz
18 maja 2014, 18:08
przecież to było głupie...
Odpisz