Ludzie dotarli niemal wszędzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co to takiego?
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2024, 18:21
I came here to laugh not to feel
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2014, 09:22
Zabrać pensje politykom i wszyskim bogaczom będzie lepiej ale nie! Oni biorą więcej niż daje państwo i przez to powstaje kryzys i ludzie głodują. Kiedyś dziennie z głodu ginęło 1000 osób teraz 25000. Smutne ale prawdziwe żal robi się takich dzieci.
Odpisz
18 maja 2014, 10:45
@ziomek2009: Widać że żyjesz w określonych przypuszczeniach na temat komu zabrać a komu dać, lecz nie mogę się zgodzić względem bogatych ludzi, co prawda do nich nie należę jednak co oni takiego zrobili ? zazwyczaj ktoś u nich pracował cały żywot na to bogactwo i je powiększał, poza tym bogaci ludzie mają najwięcej firm, sklepów i tym podobne, więc patrząc to od mojej strony chcesz skrzywdzić innych ludzi odbierając im prace możliwość zdobycia produktów oraz pogarszając sytuacje różnych ośrodków edukacyjnych oraz kultury i sztuki, więc jesteś nieświadomy, trochę mi przypomniałeś o takim myśleniu że inni niech stracą a ty zyskasz, ale to tak nie działa obie strony stracą a ty gorzej na tym wyjdziesz tego pragniesz ?
Odpisz
18 maja 2014, 11:31
@ziomek2009: Politykom odebrać wszystkie przywileje i majątek i dać i pensje średnią. Krajową.... Ale bogaczom nie zabierać... Bo oni sami wnieśli się na szczyt lub z pomocą innych... Ale przynajmniej wszystko kupują za własne pieniądze a nie jak politycy za państwowe...
Odpisz
18 maja 2014, 11:36
@LIPERS: Polityk powinien mieć pensję max 3000 przy kontrolowanych wydatkach itp. Ich też powinna skarbówa ścigać. Jeżeli chodzi o bogatych- jeśli się tego dorobił na uczciwej pracy to nie ma problemu.
Podatki powinny być dopasowane indywidualnie do danej osoby, bo to co w tej chwili jest to po prostu jest niesprawiedliwe. System powinien działać mniej więcej tak jak w Szwajcarii-mandaty dopasowują do idywidualnych możliwości danego człowieka, a nie do średniej krajowej. Np ostatnio pewien miliarder przekroczył prędkość o ponad 100 km swoim nowym Porsche i dostał mandat ponad 1,5 miliona. Tak to powinno być.
Odpisz
24 maja 2014, 23:00
@Karso21Respawn: ma to sens ale względem ile zarabia a nie ile posiada
Odpisz
18 maja 2014, 11:57
Jak spojrzałem na to pierwszy raz to myślałem że to o Cyganach.
Odpisz
18 maja 2014, 11:46
jak ktoś kiedyś napisał to że w afryce dzieci głodują to jest taka kultura bo matka zawsze robi więcej dzieci żeby te najlepsze przeżyło a matka miała lepiej na starość dlatego więcej jedzenia=więcej dzieci=dalej wszyscy są głodni
Odpisz
18 maja 2014, 07:43
za poważne, za smutne ...
Odpisz