Wezwałem dzisiaj hydraulika
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lutego 2015, 21:30
marian to ty?
Odpisz
24 lipca 2014, 14:26
it's me! marioo!
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2014, 15:08
Spotkałem kiedyś takiego, tylko że mi szafę wstawiał...
Odpisz
19 maja 2014, 17:15
@Gabrysio: Hydraulik ?!
Odpisz
20 maja 2014, 16:23
@Krecik_PL: Nie,nie hydraulik po prostu gość który meble wstawiał.
Odpisz
17 maja 2014, 00:16
kupa lat stary . jak tam .ostatni raz widzialem cie w 3 klasie podstawuwki, co porabiales przez ten czas ?
Odpisz
19 maja 2014, 18:35
"widziałem cię w 3 klasie..." serio? Przeniosłeś się w przyszłość?!
Odpisz
19 maja 2014, 18:36
a teraz jesteś w 4 klasie ,,podstawuwki'' -,-
Odpisz
19 maja 2014, 19:52
@Agent00Kurczak: widziałem to czas przeszły przyszły natomiast będę widzieć
Odpisz
20 maja 2014, 00:26
@KingsMax: nie douczaj mnie z polskiego, bo nie uczy się od siebie lepszego. Mając 3kl. za sobą powinien wiedzieć jak się pisze takie proste słówka.
Odpisz
19 maja 2014, 21:52
Przynajmniej ma fartuch...
Odpisz
19 maja 2014, 21:00
it's a mario! tatatatatatat! pamiętam te kreskówke!
Odpisz
19 maja 2014, 20:33
ON ISTNIEJE!!!!!!
Odpisz
19 maja 2014, 18:01
Tylko uwaga bo może chcieć przez rurę wejść na dalszy poziom!
Odpisz
19 maja 2014, 17:57
Po wizycie do hydraulika przez telefon:
"Zabieraj te je**ne grzyby"
Odpisz
19 maja 2014, 17:34
Całe życie czekam na ten moment.
Odpisz
19 maja 2014, 16:36
MARIO!?
Odpisz
19 maja 2014, 15:28
Stary! Jakim cudem się jeszcze trzymasz? Zabiłem cię z milion razy...
Odpisz
19 maja 2014, 15:10
It'sa me! Mario!
Odpisz
19 maja 2014, 15:08
MARIO! :D
Odpisz