I tak nas nie posłuchasz i to zrobisz lol
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
Ładne rzeczy
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2022, 13:28
Lepiej mi żyć samej niż z kimś: brak obowiązków, nie muszę udawać kogoś kim nie jestem, brak zależności od innej osoby.
Kto nie potrafi żyć sam i chce założyć rodzinę, droga wolna, ale mnie do tego nie zmuszajcie
Odpisz
23 października 2022, 09:58
Jak sobie i komuś życie zniszczyć?
Ten mem to taka z lekka odpowiedź.
Odpisz
23 października 2022, 02:33
Imo samemu to właśnie jest życie:
– Wychodzisz z domu bez słowa i wracasz kiedy chcesz
– Możesz drzeć japę
– Nikt nie kradnie kołdry
– Zapraszasz kogo chcesz i na ile chcesz
– Grańsko w gry do woli
– Możesz sobie kupić zbroję rycerską i eksponować na środku mieszkania
– Możesz kupić miecz świetlny
– Oglądasz w telewizji co chcesz
– Żadnych kłótni
– Żadnych rocznic, bez wydawania na prezenty
– Nie poznajesz cudzej rodziny na siłę i nie zmuszasz się do polubienia ich
Odpisz
22 października 2022, 22:47
U mnie uczucie jest na etapie rutyny chociaz jeszcze jej nic nie powiedziałem. Pomimo wielu wątpliwości nie poddaje się
Odpisz
23 października 2022, 08:12
@Geraltzriviv: to nie jest dobra relacja
Wiem z własnego doświadczenia
Po prostu powiedz jak jest
Bo nie kochasz tej osoby, po prostu zauroczenie minęło
Odpisz
23 października 2022, 22:28
@Murarzowa: to ciekawe, jak zauroczenie może trwać pół roku
Odpisz
25 października 2022, 14:20
@Geraltzriviv: Zauroczenie trwa zazwyczaj max do roku
Odpisz
25 października 2022, 14:23
@Geraltzriviv: a no może
Powiem tak
Zauroczyłam się nie raz
Ale też zakochałam się na prawdę
I w sumie to wiem jak to wygląda
Odpisz
22 października 2022, 22:20
Gdyby nie związki to was by nie było. A takie pitolenie, że wolałbym się nie urodzić, wsadź się w....
Odpisz
23 października 2022, 03:13
@Crln_7: a ja nie powstałem ze związku :)
Odpisz
23 października 2022, 08:46
@Crln_7: No dobra, ale lepiej mieć zdrowy związek niż toksyczny, gdy chce się wychować dziecko.
Źródło: moja rodzina (zdrowa relacja) vs. rodzina moich dziadków (relacja toksyczna). Widać jaki ślad odcisnęło to na moim starym
Odpisz
22 października 2022, 21:15
Będziesz miał całe życie, żeby ją pokochać.
Odpisz
22 października 2022, 18:35
Jak to mówi mój stary "Z kobietą źle, bez niej jeszcze gorzej", chociaż na ten moment ja sam uważam, że lepiej być samemu niż z nieodpowiednią osobą
Odpisz
22 października 2022, 18:12
Takie na siłę jest ...jowym pomysłem
Odpisz
22 października 2022, 18:09
Ludzie sprzed 40 lat i wcześniej be like
Odpisz
22 października 2022, 18:09
z jednej strony prawda
z drugiej na przykladzie mojego sąsiada który jest po 40 to nawet takie coś jest ok bo on jest już po 40 a nadal nie ma żony i raczej nie znajdzie chociaż miał dużo dziewczyn jak był młodszy
przej...ne tak żyć samemu
Odpisz