Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

25 lipca 2019, 09:10

Jeśli umiem kontrolować (wyłączać, włączać, dostrajać (heh)) piszczenie w uszach to co jest ze mną nie tak?

Avatar lolo220

9 sierpnia 2023, 22:44

@Jadczukov: data ale walić. jeśli przy okazji nie nastawiasz radia w głowie to ta

Avatar mlemos0

5 września 2020, 12:33

Ty zły...

Avatar
kroganin

1 stycznia 2018, 12:57

Tylko nie dzwoniło mi w uszach.

Avatar adriano0510

22 września 2017, 23:35

wszystko działa... zniszczyles mi życie

Avatar mamrek

17 maja 2017, 19:32

nosz kur...

Avatar michaolek

2 sierpnia 2016, 21:09

o ku*wa działa

Avatar Kinia132

5 maja 2015, 13:40

Nie

Avatar
Konto usunięte

20 marca 2015, 20:45

CO?! Działa!

Avatar Lady1000000

1 listopada 2014, 21:38

Mi nie dzwoni w uszach...

Avatar miszcz

Edytowano - 20 maja 2014, 13:53

Żadne mi nie działa. Żadne. Może o to chodzi?

Avatar wiktor34

20 maja 2014, 14:11

@miszcz: bo muśisz jeść jak to czytasz skąd zresztą to wiedziało że ja jem bo jes jak coś przełykasz to ci dudni w uszach xd

Avatar miszcz

24 maja 2014, 11:22

@wiktor34: A kierowca autobusu klaskał?

Avatar skate07071

21 sierpnia 2014, 09:12

@wiktor34: Spokojnie. Działą i bez tego.

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2014, 15:25

gdy było o swędzeniu to kurde mudiałem dię drapać w nogę

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2014, 18:37

ja też w nogę

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2014, 14:40

pisałem ,,mudiałem" i ,,dię" gdy się drapałem XD

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2014, 18:36

ku*wa masz racje

Avatar albatrosia

21 maja 2014, 20:30

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar loloja

20 maja 2014, 22:38

wszystko na mnie podziałało najlepsze dwa ostatnie

Avatar miki712

20 maja 2014, 20:30

to o oddychaniu to fake bo jakbyśmy spali to byśmy pierwszego dnia życia umarli

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar majki909
Dodane przez: majki909

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Płać pan

To się nie może nie udać

Fergus

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka