Masz moje błogosławieństwo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Co to takiego?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Pozdrawiam świetliki
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2014, 21:28
ty plebsie
Odpisz
19 maja 2014, 21:30
@BELLA3110: ty plebsie
Odpisz
19 maja 2014, 22:01
@jacek1s: Cicho plebsy, nie macie prawa głosu.
Odpisz
19 maja 2014, 22:03
@gelo1238: gumak zamknij klawiaturę .-.
Odpisz
19 maja 2014, 22:13
@jacek1s: Nie mogę, nie ma zamka.
Odpisz
19 maja 2014, 22:14
@gelo1238: to skocz przez okno i zobacz czy cie w betonie nie ma
Odpisz
19 maja 2014, 22:36
@jacek1s: Nie wołaj tu tego debila Betona.
Odpisz
19 maja 2014, 22:38
@jacek1s: już był 0-0
Odpisz
19 maja 2014, 22:42
@Piotresiek: on umar i nie zyje
Odpisz
19 maja 2014, 22:42
@szynszyla369: co był? kto był? po co byl?
Odpisz
19 maja 2014, 22:44
@jacek1s: Nie mam okna, mam włazy, ale one są nad mną więc nie da rady wyskoczyć, a sok z gumijagód jest drogi.
Odpisz
19 maja 2014, 22:52
@gelo1238: bida i halucynacje z niedożywienia? :>
Odpisz
19 maja 2014, 23:04
Nie musisz mi mówic o twoim aktualnym stanie życia.
Odpisz
19 maja 2014, 23:32
@gelo1238: Dobra,wygrałeś :>
Odpisz
20 maja 2014, 08:19
@gelo1238: Ja mogę wziąć dużo soku z gumijagód za darmo... xD
Odpisz
20 maja 2014, 11:20
dobra plebsy, opanujcie się już
Odpisz
20 maja 2014, 17:56
@jacek1s: żelek był poco to już dam ci pole wyobraźni
Odpisz
2 lipca 2014, 12:15
@szynszyla369: Przybywam z przyszłości. Jest o tym obrazek:
http://www.obrazki.jeja.pl/89852,typowa-klotnia-na-jeja.html
Odpisz
2 lipca 2014, 12:22
Plebs z przyszłości O-O
Odpisz
2 lipca 2014, 12:23
@szynszyla369: Jak śmiesz się mnie obrażać, plebsie! :D
Odpisz
2 lipca 2014, 12:58
ty plebsie
Odpisz
2 lipca 2014, 13:12
@szynszyla369: ty plebsie ._.
Odpisz
2 lipca 2014, 14:29
cicho plebsoe nie masz prawa głosu
Odpisz
2 lipca 2014, 14:53
@szynszyla369: zamknij klawiaturę .-.
Odpisz
2 lipca 2014, 15:08
nie moge nie ma zamka
Odpisz
2 lipca 2014, 20:26
@szynszyla369: to skocz przez okno i zobacz czy cie w betonie nie ma
Odpisz
26 czerwca 2015, 13:01
@szynszyla369: Mój komentarz :D
Odpisz
19 kwietnia 2017, 18:14
@SharpNeedle: Ojoj ktoś tu dawno nie odkopywał!
Odpisz
19 kwietnia 2017, 18:27
@Ameron: ty plebsie
kurde jeszcze zelkiem byłem heh
Odpisz
19 kwietnia 2017, 18:33
@gelo1238: Plebsie powinieneś być wdzięczny za odkop!
Odpisz
27 lipca 2018, 12:23
@Ameron: Ty plebsie
Odpisz
20 maja 2014, 09:06
wololo
Odpisz
2 maja 2015, 14:42
@SteelFoxi: wololo
Odpisz
20 maja 2014, 17:36
Kto tu jest mały?
Odpisz
25 maja 2014, 11:23
@AdiXiks: Patrząc na kobietę, która go trzyma to podejrzewam, że Jerzy Aleksander Ludwik. Syn księcia Williama.
Odpisz