Co sądzicie o tej ustawie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Żartownisie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2022, 02:52
Ale jak kierowca Kaczora będzie pijany, to co? Albo dajmy na to poseł lub minister?
Odpisz
21 listopada 2022, 19:40
Po co państwu samochody za 400 zł? Skoro koszt utylizacji znacznie większy?
Odpisz
21 listopada 2022, 14:43
Chwila, chwila to jest w ogóle legalne?
Odpisz
21 listopada 2022, 14:54
@GramDaniel: Yyy... Tak. Państwo ustala prawo i uznało, że to jest legalne i słuszne.
Odpisz
17 listopada 2022, 16:30
A nie lepiej zabrać im prawo jazdy?
Odpisz
17 listopada 2022, 16:38
@Jesiotr: Pijanemu to raczej różnicy nie robi czy jedzie mając prawo jazdy czy robi to nie mając go
Odpisz
21 listopada 2022, 14:26
@Jesiotr: Już zabierają prawo jazdy za coś tam, a kierowcy i tak nic sobie z tego nie robią. Zakaz prowadzenia? A co mnie to, mam czym jeździć, to będę jeździć.
Niestety zabranie uprawnień nie sprawia, że nie jeżdżą w ogóle.
A tak to zapewne zaczną się kradzieże aut, ale pijaków się nie pozbędziemy
Odpisz
17 listopada 2022, 16:17
Prędzej sprzedadzą swoje auta by móc dalej chlać.
Odpisz
17 listopada 2022, 16:19
@Leszy: przynajmniej będzie bezpieczniej.
Odpisz
17 listopada 2022, 16:22
I więcej kasy z akcyzy będzię.
Odpisz
17 listopada 2022, 16:16
Odpisz