Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BahuzankaPL

27 czerwca 2017, 17:19

Kim jest trzecia?

Avatar PadmePL

28 lutego 2018, 15:22

@BahuzankaPL: roszpunka

Avatar Mycha1803

27 maja 2014, 14:38

Więcej takich księżniczek <3

Avatar Sniper02

28 maja 2014, 17:35

@Mycha1803: Ty jesteś jedną z nich ♥

Avatar kotul

8 listopada 2014, 17:52

@Sniper02: słodki jesteś,aż musiałam to napisać.Ale i tak nie do mnie,sorcia.

Avatar Sniper02

8 listopada 2014, 19:15

@kotul: xdddd

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2015, 20:52

@Sniper02: co takie śmieszne

Avatar
Konto usunięte

9 września 2015, 17:40

ZABIERZ TO ZABIERZ!!!!

Avatar love_music

29 czerwca 2015, 14:55

Roszpuka *o*

Avatar Bodex

21 maja 2014, 19:58

Są wśród nas księżniczki wprawdzie nie disney`a ale są i wyglądają bajecznie, nie mówie o cukierkowych dziewczynkach ale o prawdziwych kobietach których jest tak niewiele nie zawsze można je poznac po wyglądzie prawdziwa księzniczka kryje się w środku :D gdy ją poznasz twoje życie to bajka...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Bodex

22 maja 2014, 12:31

@Quuash: przykro mi ale na takiego trola nei ma za wiele chętnych więc darowałem sobie na jakiś czas...

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 19:22

@Bodex: to było piękne nie rozumiem jaki debil dał ci strzałki w dół +1

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2015, 21:41

Roszpunka tera wygląda jak ja ...

Avatar Czuczaggg

1 lutego 2015, 09:45

Ale Elsa ma piękne ciuchy ! <3

Avatar Diament2222

4 listopada 2014, 14:36

...to by bardzo ładnie wyglądały.

Avatar fluffy111

23 lipca 2014, 17:19

Chciałam dodać, ale u mnie był jeszcze Jack Frost i Czkawka :/

Avatar AppleJack_17

20 lipca 2014, 23:26

Ślicznie!

Avatar parampula

14 czerwca 2014, 10:40

Merida przypomina mi Jesy z Little Mix

Avatar kotul

28 maja 2014, 17:53

merida spox

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2014, 16:17

Anna i Elsa wyszły całkiem spoko.

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2014, 19:59

Roszpunka fajnie wygląda

Avatar skipperka111

24 maja 2014, 17:51

elsa ładnie wyszła

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

To musiało być męczące

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Nieuczciwa ocena

Przyszłość jest piękna

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka