Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2022, 00:11
O co chodzi wgl z tym drwalem że wszyscy tak na niego idą hurtowo
Nigdy w życiu nie jadłem
Odpisz
11 grudnia 2022, 09:54
To kanapka dostępna tylko zimą. Wersja klasyczna kosztuje około 23,50. Ciężko wyjaśnić dlaczego jest tak popularna, ale na pewno jednym z czynników jest dostępność ograniczona czasowo, czy smak, który jest dobry (moim faworytem jest wersja z żurawiną).
Odpisz
3 grudnia 2022, 08:44
Pie....ić McDonald, Max Burgers najlepszy.
Odpisz
2 grudnia 2022, 12:30
Mi tam smakuje.
Odpisz
1 grudnia 2022, 22:22
Nigdy nie jadłam drwala, w ogóle moje ostatnie śmieciowe jedzenie, to jakoś 2018 był (kebaba i pizzy nie zaliczam do śmieciowego jedzenia, a właśnie maka, kfc i co tam jeszcze jest)
Odpisz
1 grudnia 2022, 22:44
@malinowy_kot: pizzy ja bym też nie zaliczał ale nad kebab to bym się zastanowił czy napewno, nie mówię że nie dobre są czy coś tylko poprostu trochę niezdrowe mogą być
Odpisz
1 grudnia 2022, 23:34
@Karcio69: Kebab akurat jest zdrowszy moim zdaniem bo ma zieleninę i warzywa zazwyczaj
Odpisz
2 grudnia 2022, 06:18
@Uruchamiacz: no na pizzy też można dać warzywa (owoców nie chyba że liczyć pomidora jako owoc)
Odpisz
2 grudnia 2022, 11:56
@Karcio69: Ja kebaba nie liczę z tego względu, że jednak przygotowanie go trochę zajmuje, ale nie parę sekund i już. Wszystko w jednym tłuszczu smażone jak w maku. Tzn. tutaj też nie wymieniają, ale no, to się nie papla w tym tłuszczu dopóki ktoś nie zamówi
Odpisz
25 listopada 2022, 12:01
Jedzenie z Maca ssie. Ja i moje ziomeczki jemy to co nam nasze mamy ugotują
Odpisz
2 grudnia 2022, 11:02
@rumcajschr:
Odpisz
1 grudnia 2022, 22:47
Ten mem perfekcyjnie opisuje drwali i drwalawki
Odpisz
1 grudnia 2022, 22:31
gówno
Odpisz
25 listopada 2022, 14:21
nie jest taki zły
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2022, 11:59
Nie no, ale drwal serio jest dobry. Może i jest przereklamowany dla niektórych, ale sflaczały na pewno nie.
Odpisz
Edytowano - 25 listopada 2022, 11:19
Opie miej se opinie jaką chcesz ale drwal jest realnie większy i lepszy w smaku niż standardowe burgery z maca więc nazywanie go sflaczałym to przesada
Ale i tak kebab lepszy
Odpisz