Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TrueStoryGuy

28 listopada 2022, 14:23

Dobre, ale dużo z tym pracy, by nałożyć to na samochód.

Avatar Adix174

28 listopada 2022, 18:12

@TrueStoryGuy: aż tak ci trudno plandeke jakąś narzucić?

Avatar TrueStoryGuy

28 listopada 2022, 18:25

@Adix174: Oj tak, zajmuje to tyle samo lub więcej niż starcie śniegu. Założenie przez cały samochód samemu zajmie z kilka minut, tak samo jak jej ściągnięcie z warstwą śniegu. Można oczywiście na szybko, ale spocisz się nie potrzebnie.

Avatar Adix174

28 listopada 2022, 18:54

@TrueStoryGuy: z wystarczająco dużą plandeką w pół minuty to zrobisz wraz z przygnieceniem rogów jakimś drewnem

Avatar TrueStoryGuy

28 listopada 2022, 20:09

@Adix174: W pół minuty to się zesrasz, a nie zrobisz. To zajmuje przynajmniej 3 minuty samemu, możliwie 1 minutę, jeśli będziesz wszystko robić szybko i non szarmancko, ale komu by się chciało tak wysilać. Śnieg z samochodu byś otrzepał w zaledwie pół minuty do półtorej minuty, zależy jakbyś się starał, i jest to szybsze od założenia i zdjęcia plandeki. Plandeka mimo tego ma wiele pozytywów, w tym najważniejsze, pozostawia szyby nieoblodzone.

Avatar as13zx

28 listopada 2022, 23:49

@TrueStoryGuy: Plandeka jest co najnmiej dwa razy szybsza od starcia śniegu, już nawet nie wspominam o radzeniu sobie z oblodzonymi szybami

Avatar TrueStoryGuy

29 listopada 2022, 10:12

@as13zx: Dwa razy wolniejsza, starcie śniegu jest jak szur szur szur i po śniegu, z oblodzeniem gorzej, ale stopnieje podczas jazdy. Plandekę natomiast musisz przełożyć przez cały samochód, poprawić w każdym miejscu, by się nic nie dostało, ani nie było zbytnio powietrza w środku i na końcu przymocować. Gdy jest czas jazdy trzeba ją powoli ściągnąć, nie pozwalając by śnieg spadł na powierzchnię samochodu, przy czym śnieg dodaje też wagę do plandeki. Starcie śniegu jest prostsze, ale plandeka bardziej wynagradzająca.

Avatar as13zx

30 listopada 2022, 00:01

@TrueStoryGuy: Śnieg zmiatasz jakieś dobre 2 minuty z całego auta chyba że robisz to na odwal się tak żeby zgarnąć większość i liczyć że reszta poleci w trakcie jazdy, plandeke możesz po prostu nałożyć bez takiego macania jak piszesz bo to czy się dostanie powietrze wiele nie zmieni akurat a dokładnośći przy tym też jakiejś specjalnie nie ma, po prostu zakładasz na auto i poprawisz raz czy dwa co zajmie nawjyżej minutę

Avatar TrueStoryGuy

30 listopada 2022, 09:45

@as13zx: Ma jakieś znaczenie, niepoprawnie zrobione może odlecieć lub się źle ułożyć i do środka może dostać się śnieg, w razie mocniejszych podmuchów wiatru. Co gorsza może też spaść temperatura pod plandeką co może doprowadzić do oblodzeń. Szufelką żadne dwie minuty, zmieciesz wszystko bardzo szybko. Dach, bagażnik, lusterka i maska. Jeśli całkiem systematycznie to robisz, w pół minuty powinieneś poradzić sobie z połową. Nie dostaniesz się w szpary bagażnika ani między maską, można to oczywiście zetrzeć co zajmie dodatkowy czas, ale wciąż to mniej niż założenie i zdjęcie plandeki.

Avatar Wojtassss

28 listopada 2022, 14:50

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Kapeć przydziału

Oto wybraniec

Kreskówki

Tak się nie da

Klasyka

Ok, dam szansę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka