Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Co za przypadek
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2025, 00:07
Bruh
Odpisz
12 października 2025, 14:04
Odpisz
2 września 2025, 15:18
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpisz
4 września 2024, 18:51
ten watermark
Odpisz
8 grudnia 2024, 21:07
@ola0020: strona nie istnieje juz
Odpisz
22 sierpnia 2007, 22:38
Dobrze ze mu bonia nie puscił bo by go zabiło
Odpisz
4 lutego 2014, 23:10
@Fanman: o yeah znalazłem chyba najstarszy komentarz na jeja:)
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2014, 14:12
@MrocznyWilk: Nie najstarszy, nie najstarszy.
Edit : okey..najstarszy
Odpisz
29 sierpnia 2014, 21:38
@qbadrewnik: trudno znaleźć najstarszy, ten chyba nim nie jest
Odpisz
9 października 2014, 07:00
@Fanman: Komentarz nic w sobie nie ma, nawet ortografia kuleje, ale jest chyba pierwszy na jeja. Chwała.
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2015, 20:11
@Fanman: Módlcie się do boga fanmana za najstarszy komentarz!
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:18
@Fanman: Wiedziałem že mogłem założyć te konto w 2012!
Odpisz
19 marca 2016, 10:15
Chwała mu i cześć
Odpisz
23 sierpnia 2016, 09:49
@Fanman: Czy to już jest koniec mojej podróży?
Podczas której zwiedziłem najstarszego użytkownika, najstarszy obrazek, a teraz tu, tak tu!
Tutaj jest najstarszy komentarz.
Zwiedziłem najstarszą grę, filmik, dowcip, tekst, sms, widziałem najgorszy komentarz na Jeja, najpopularniejszy, najlepszy obrazek, jak i najgorszy, najgorszą grę, widziałem użytkownika z największą ilością strzałek, widziałem tego z największą ilością w dół, widziałem już tyle, jednak dalej nie widziałem najlepszego komentarza na Jeja, więc jako internetowy archeolog, wyruszam w dalszą podróż.
W poszukiwaniu najlepszego komentarza, a dla was potomni, zostawiam ten komentarz, pamiętajcie!
Mateox tu był!
Odpisz
25 września 2016, 17:01
*Odkopuje* Niestety... pierwsze obrazki zostały usunięte, jak ich komentarze i inne... nie skończyłeś swojej podróży c:
Odpisz
25 września 2016, 17:27
W najstarszych obrazkach (Widziałem je) nie było tak staryvh komentarzy.
Odpisz
25 września 2016, 17:37
Oh, spoko xD ale jeżeli w najstarszych obrazkach nnie ma tak starych komentarzy, to czemu tu są?
chyba czegoś nie rozumiem... ;-;
Odpisz
25 września 2016, 17:46
Bo komentarze zostały wprowadzone później.
Odpisz
25 września 2016, 18:08
oh, a tego akurat nie wiedziałam :v
Odpisz
9 września 2017, 21:57
@Fanman: trudno się nie zgodzić
Odpisz
2 grudnia 2017, 13:13
masz darmowe powiadomienie, by przypomniało ci i tym komentarzu
Odpisz
2 grudnia 2017, 15:00
@czarno_bialy_koteu: O niee, odkopy ;-;
Odpisz
13 grudnia 2017, 00:03
@Fanman: Gratuluję.
Odpisz
15 marca 2018, 12:47
@Fanman: *podziwia pierwszy komentarz*
Odpisz
26 grudnia 2018, 11:43
@Jejak1:
Odpisz
19 maja 2020, 20:48
@Jejak1: ten komentarz jest starszy
Odpisz
14 sierpnia 2020, 09:34
@Fanman: Podpisuję się pod najstarszym komentarzem
Odpisz
27 października 2020, 18:13
@KjebabXD: a ja pod toba
Odpisz
3 stycznia 2021, 13:58
@Fanman: kiedy komentarz jest dobry jak i starszy od ciebie o kilkadziesiąt dni (na jeja mam nie tą datę ok)
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:08
@Fanman: to nie najstarszy, jest pewien zapomniany kom o treści ''potrzeba matką wynalazku ;d''
https://memy.jeja.pl/323,satelita.html#comment_4
pozdrawiam i wyciągam z błędu
Odpisz
19 listopada 2023, 11:06
@Fanman: To ty?
Odpisz
12 lipca 2024, 17:39
@Fanman: bum, odpowiedź po 17 latach
Odpisz
15 kwietnia 2024, 12:51
Wpisuję ten mem do rejestru dóbr kulturowych.
Odpisz
2 stycznia 2024, 18:15
JEST losowe, znalazłem.
Odpisz
11 grudnia 2023, 11:53
Odpisz
15 września 2023, 18:53
Uuuuuuuuuuuu
Odpisz
19 listopada 2023, 11:05
@kanekizpolski: kiki85uuu
Odpisz
7 czerwca 2008, 14:11
och kociak12 żal mi ciebie
Odpisz
19 listopada 2023, 11:05
@karool27:
Odpisz
13 marca 2023, 19:36
Chryste Panie
Odpisz
20 października 2022, 16:29
Pat - tu byłem
Odpisz
1 stycznia 2022, 13:41
kto ogląda w 2022??????
Odpisz
1 stycznia 2022, 19:21
@czlowiekjasiolec: Przybywam z misją dlatego będę tu tylko chwile.
Odpisz
11 stycznia 2022, 12:45
@czlowiekjasiolec: ja
Odpisz
11 stycznia 2022, 21:48
@czlowiekjasiolec: ja
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:58
@czlowiekjasiolec: ja
Odpisz
13 marca 2022, 17:12
@czlowiekjasiolec: ja
Odpisz
6 kwietnia 2022, 19:24
@czlowiekjasiolec: Ja
Odpisz
9 lipca 2022, 13:31
@czlowiekjasiolec: ja
Odpisz
27 lipca 2022, 09:20
@czlowiekjasiolec: ja
Odpisz
16 października 2022, 18:11
@czlowiekjasiolec: ja
Odpisz
30 marca 2008, 22:02
wystarczy jeden gaz na ryceza i go niema :P
Odpisz
5 czerwca 2021, 21:34
@Kraft: odkop
Odpisz
17 sierpnia 2021, 12:30
@Kraft: w momencie napisania tego komentarza nie było mnie jeszcze na świecie 0.o
Odpisz
3 grudnia 2021, 09:51
@ArikaLightCrystal: rel tak w sumie bo jestem z października
Odpisz
13 marca 2022, 17:14
@MangleTheFoxy123: Ja też tylko że ja z 2007
Odpisz
1 czerwca 2008, 10:22
Smok ma go w d****. xD
Odpisz
21 maja 2021, 11:42
@fryderr: Odkop
Odpisz
15 lutego 2022, 15:21
@fryderr: XD
Odpisz