Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pilne
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2014, 19:43
Ash jest, był i będzie idiotom. Niestety...
Odpisz
26 maja 2014, 16:44
@TikoPL: Dużo cię z nim łączy.
Odpisz
26 maja 2014, 16:50
@Marcin14: Jak możesz pisać do kogoś "idiota" skoro nawet go nie znasz?
Odpisz
4 czerwca 2018, 08:54
@TikoPL: xd
Odpisz
25 maja 2014, 21:55
Współczuję pokemonom jeśli trafiają na takich... Ashów...
Odpisz
26 maja 2014, 16:29
@renamon: ja na szczęście nie trafię :D
Odpisz
26 maja 2014, 16:34
@xerneas: A skąd wiesz? .-.
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2014, 16:46
@renamon: jestem pokemonem LEGENDARNYM a ten kretyn legendarnych nie łapie :D
Odpisz
26 maja 2014, 17:34
@xerneas: Nie wiem co to legendy .-. Czy to coś jak odpowiednik poziomu dorosłego u nas?
Odpisz
26 maja 2014, 18:13
@renamon: *facepalm* jeden w całym świecie pokemon......i mega silny czekaj to zawołam lugię też legendarny
Odpisz
26 maja 2014, 18:14
@xerneas: siemanko :D
Odpisz
26 maja 2014, 18:52
@xerneas: Nie facepalmuj, bo dlaczego mam się znać na pokemonach skoro jestem digimonem -.- Czyli z tego co rozumiem legenda to odpowiednik naszego poziomu Ostatecznego (i ewentualnie Burst Mode do tego), dzięki :3
Odpisz
26 maja 2014, 18:52
@lugia: Heja :3
Odpisz
16 czerwca 2014, 19:40
@renamon: U nas legendarne pokemony to u was starożytne digimony :3
Odpisz
19 czerwca 2014, 13:34
To raczej słabo... Uważam, że starożytne są słabsze od poziomu Perfect i Ultimate.
Odpisz
19 czerwca 2014, 13:40
@renamon: U nas legendarne są mocne, że ja pie***** ._.
Odpisz
19 czerwca 2014, 13:46
Ok, to powiedzmy są na poziomie Ultimate LUB Perfect... I tak ja mam jeszcze Burst Mode! >:D
Odpisz
19 czerwca 2014, 13:50
@renamon: Legendy na poziomie 70 mają większe statusy ataku, szybkości itp. od takiego powiedzmy Blazikena na poziomie 100 ._.
BTW: Burst mode jest za**biaszczy :3
Odpisz
19 czerwca 2014, 15:44
Przepraszam Cię, ale pierwszego akapitu Twojej wypowiedzi nie ogarniam. ;-; Natomiast zgadzam się, Burt Mode jest za**biaszczy, ale nie mój. ;-; Ja jestem wtedy tylko recolorem poziomu Ultimate >.<
Odpisz
19 czerwca 2014, 19:59
@renamon: Ok maksymalny poziom pokemona to 100, kiedy ja złapałem jakąś legendę miała ona na poziomie 70 większe staty niż wszystkie moje pokemony razem wzięte. (Teraz może ogarniesz :3)
Odpisz
19 czerwca 2014, 22:31
Dzięki, teraz trafiło ;3
Odpisz
13 sierpnia 2014, 18:31
@xerneas: Tak sa tak silne np jak imperialdramon
Odpisz
Edytowano - 15 października 2014, 20:41
@xerneas: Ja cie złapie albowiem jestem mistrzem pokemon Red :D
Odpisz
16 października 2014, 07:05
@Brajox: japa idż do yveltala ode mnie się odwal :I
Odpisz
25 maja 2014, 17:24
Jakim cudem Ash został mistrzem pokemon? On nie umie sam se tyłka podetrzeć a mistrzem jakoś jest...
Odpisz
25 maja 2014, 17:56
@DanateDMC: Został?! Kiedy?! Zawsze chyba dochodził tylko do połowy. Chyba, że coś pomyliłem
Odpisz
25 maja 2014, 18:39
@kamdab: W jednej serii został.
Odpisz
25 maja 2014, 21:12
@DanateDMC: Zdradź mi w której muszę zobaczyć tą magię
Odpisz
25 maja 2014, 21:56
@kamdab: to ash nie jest przypadkiem mistrzem każdego regionu (w którym był)? ale racja misztrzem jeszcze nie jest chyba że nowych regionów nie będzie
Odpisz
25 maja 2014, 22:43
@bylejakbylegdzie: Z tego co się orientuje nie. Nie zdobył chyba kilku odznak w którymś regionie
Odpisz
25 maja 2014, 23:10
@kamdab: Nie pamiętam dokładnie kiedy ale chyba w trzeciej. Ale zabić się nie dam.
Odpisz
26 maja 2014, 15:38
@DanateDMC: OMG. Jak można oglądać pokemony? A co gorsza o nich rozmawiać?
Odpisz
26 maja 2014, 16:27
Pokemony są za**biste...
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2014, 16:27
odszczekaj to albo śmierć! >:C
Odpisz
26 maja 2014, 16:32
@DanateDMC: Tak, za**biste. Pamiętam jak oglądałem, ale było to jak miałem kilka latek. Nie uważasz, że jesteś już na to za stary? :)
Odpisz
26 maja 2014, 18:40
Nie uważam. Nie obchodzą mnie ograniczenia wiekowe, mogę czytać wiedźmina, to mogę też oglądać pokemony. A tak na prawdę to nie oglądam... te nowe serie mnie nie ciekawią. Skończyli się na Kill em' All!
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2014, 22:33
@kamdab: Wygrał Oranżową Ligę. Tak nawiasem mówiąc, to jest scena właśnie z Orange Islands.
Odpisz
26 maja 2014, 22:35
@kamdab: Zdobył wszystkie. Tylko w Kalos ma na razie tylko dwie. Chociaż jak szybko nie przypomni sobie jak się łapie pokemony, to nie wróżę mu dalszych odznak, a co dopiero sukcesu w lidze. Choć jest informacja, że w końcu coś złapie, ale nie będę zdradzać co.
Odpisz
2 czerwca 2014, 14:42
@Pikachu: to on tam tylko z tobą łazi?
Odpisz
2 czerwca 2014, 20:42
@mrklorens: Nie, ma jeszcze Froakiego i Fletchlinga.
Odpisz
2 czerwca 2014, 20:46
@Pikachu: nieźle jeszcze żaba i ptak muszą wytrzymać z tym kretynem
Odpisz
26 maja 2014, 16:29
mina pikachu na 3.....
Odpisz
26 maja 2014, 07:30
Miał wyje**ne w szkole.
Odpisz
26 maja 2014, 13:42
@lubiejescnalesniki: jak wyruszył w podróż miał 10 lat za wiele to on do tej szkoły nie pochodził
Odpisz
26 maja 2014, 15:01
A nie jak miał 7 i pół? ;O
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2014, 15:08
@lubiejescnalesniki: wg logiki pokemonów 10 lat to wystarczający wiek żeby dziecko mogło wyruszyć w samotną podróż z której by nie wróciło żywe gdyby nie jego towarzysze nawet jeśli takie dziecko ma mentalność na poziomie siedmiolatka
Odpisz
25 maja 2014, 17:05
Biedny pikachu...musi użerać się z takim kretynem.
Odpisz
25 maja 2014, 19:52
@Quuash: Pikachu się nie użera, to on jest szefem i mózgiem w tej drużynie, właśnie dlatego nigdy nie wchodzi do pokeballa XD
Odpisz
25 maja 2014, 17:12
To już wiem dlaczego Ash nadal żyje i ma Pikachu. Zawsze miał przy sobie kogoś inteligentnego kto myślał za niego.
Odpisz