Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2023, 12:01
Baterfield 5
Odpisz
24 grudnia 2022, 08:15
Undertale
Odpisz
Edytowano - 19 grudnia 2022, 10:42
Całe GTA 5
Odpisz
17 grudnia 2022, 12:21
Cały pokedex w podstarzałym pokemon fire red
Odpisz
15 grudnia 2022, 12:07
Dawniej Danganronpa 2, ale teraz jak na to patrzę, to wcale taka trudna nie jest, więc w sumie to nie wiem
Odpisz
14 grudnia 2022, 19:43
Hollow knight na 111%
Odpisz
13 grudnia 2022, 16:34
Heroes 3 ostrze armagedonu
Odpisz
13 grudnia 2022, 22:31
@Jadeja: kolejny człowiek kultury
Czyja kampania najtrudniejsza?
Odpisz
14 grudnia 2022, 19:24
@astrofizyk: To było dosyć dawno jak to przechodziłem ale z tego co pamiętam to kampania smocza krew sprawiała mi problemy, pogromca smoków też nie był łatwy ale bardzo mi się podobała ta kampania.
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2022, 19:28
@astrofizyk: Ale zawiodłem się gdy zobaczyłem ostatnią kampanię, mianowicie nieroztropny kaprys, spodziewałem się czegoś, specjalnego, a ta kampania wydała mi się czymś co do armagedon's blade nie pasowało. Było fabularnie płytkie jak woda w, której stał Christian w pokazówce.
Odpisz
14 grudnia 2022, 19:42
@Jadeja: Nom, tak właśnie jest, pewnie dlatego, że była wrzucona głównie dla żartu z pracownika studia, na którym była wzorowana postać Christiana, ale fakt, zupełnie nie trzyma poziomu klimatyczych kampanii typu właśnie Mutare czy Dracona
Odpisz
14 grudnia 2022, 17:08
Darkwood
Odpisz
13 grudnia 2022, 12:38
Terraria
Jeśli chodzi o przejście gry
Odpisz
13 grudnia 2022, 12:41
@ioioio: jaka jest twoja ulubiona klasa postaci?
Odpisz
13 grudnia 2022, 16:56
@Karcio69: nie wiem, wszystkimi jeszcze nie skończyłem
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2022, 16:58
@Karcio69: ale tak:
Meele- najorostszy i najprzyjemniejszy
Summoner- początek okropny
Ranger- zbalansowany
Odpisz
13 grudnia 2022, 16:59
@Karcio69: a twoja
Odpisz
13 grudnia 2022, 23:32
@ioioio: ja lubię jako czarodziej grać najbardziej a potem to ranger albo mele
Odpisz
13 grudnia 2022, 23:43
@ioioio: jak kiedyś będziesz grał calamity moda to kd razu ci mówię że ranger to wrzód na dupie
Odpisz
14 grudnia 2022, 08:13
@MrAtencja: aż tak źle?
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2022, 06:16
Stare Super Mario kiedyś na konwencie bo w tych starych jak sie traciło wszystkie życia to zaczynasz od zera... I jeszcze to cholerstwo miało timer.
Odpisz
13 grudnia 2022, 22:08
Nigdy nie dane mi było ukończyć gry....
Odpisz
13 grudnia 2022, 19:00
Zdecydowanie Detroit: Become Human.
Odpisz
13 grudnia 2022, 17:58
Myślę, że Dark Souls 3
Odpisz
13 grudnia 2022, 12:23
to oni skończyli jakąś grę?
Odpisz
13 grudnia 2022, 12:40
@Devil_Eye: Rayman legends chyba skończyli ale nie jestem pewien bow grze chyba nic nie brakuje
Odpisz
13 grudnia 2022, 12:44
@Karcio69: no w sumie
Odpisz
13 grudnia 2022, 14:13
@Karcio69: jeśli już to origins bardziej, ale legends też jest skończone
Odpisz
13 grudnia 2022, 14:11
To wy czujecie dumę z przejścia gier?
Odpisz