Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hihi56

15 stycznia 2023, 12:01

Baterfield 5

Avatar Vikusxxx

24 grudnia 2022, 08:15

Undertale

Avatar
XxNastiaxX

Edytowano - 19 grudnia 2022, 10:42

Całe GTA 5

Avatar
Hamczurk

17 grudnia 2022, 12:21

Cały pokedex w podstarzałym pokemon fire red

Avatar
Konto usunięte

15 grudnia 2022, 12:07

Dawniej Danganronpa 2, ale teraz jak na to patrzę, to wcale taka trudna nie jest, więc w sumie to nie wiem

Avatar Sirbaloo

14 grudnia 2022, 19:43

Hollow knight na 111%

Avatar Jadeja

13 grudnia 2022, 16:34

Heroes 3 ostrze armagedonu

Avatar astrofizyk

13 grudnia 2022, 22:31

@Jadeja: kolejny człowiek kultury
Czyja kampania najtrudniejsza?

Avatar Jadeja

14 grudnia 2022, 19:24

@astrofizyk: To było dosyć dawno jak to przechodziłem ale z tego co pamiętam to kampania smocza krew sprawiała mi problemy, pogromca smoków też nie był łatwy ale bardzo mi się podobała ta kampania.

Avatar Jadeja

Edytowano - 14 grudnia 2022, 19:28

@astrofizyk: Ale zawiodłem się gdy zobaczyłem ostatnią kampanię, mianowicie nieroztropny kaprys, spodziewałem się czegoś, specjalnego, a ta kampania wydała mi się czymś co do armagedon's blade nie pasowało. Było fabularnie płytkie jak woda w, której stał Christian w pokazówce.

Avatar astrofizyk

14 grudnia 2022, 19:42

@Jadeja: Nom, tak właśnie jest, pewnie dlatego, że była wrzucona głównie dla żartu z pracownika studia, na którym była wzorowana postać Christiana, ale fakt, zupełnie nie trzyma poziomu klimatyczych kampanii typu właśnie Mutare czy Dracona

Avatar gruby_wieprz

14 grudnia 2022, 17:08

Darkwood

Avatar ioioio

13 grudnia 2022, 12:38

Terraria
Jeśli chodzi o przejście gry

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MrAtencja

13 grudnia 2022, 23:43

@ioioio: jak kiedyś będziesz grał calamity moda to kd razu ci mówię że ranger to wrzód na dupie

Avatar ioioio

14 grudnia 2022, 08:13

@MrAtencja: aż tak źle?

Avatar Graham_Tia

Edytowano - 14 grudnia 2022, 06:16

Stare Super Mario kiedyś na konwencie bo w tych starych jak sie traciło wszystkie życia to zaczynasz od zera... I jeszcze to cholerstwo miało timer.

Avatar Mikrus19

13 grudnia 2022, 22:08

Nigdy nie dane mi było ukończyć gry....

Avatar Vader_High_Ground

13 grudnia 2022, 19:00

Zdecydowanie Detroit: Become Human.

Avatar Tuhrajut

13 grudnia 2022, 17:58

Myślę, że Dark Souls 3

Avatar Devil_Eye

13 grudnia 2022, 12:23

to oni skończyli jakąś grę?

Avatar Karcio69

13 grudnia 2022, 12:40

@Devil_Eye: Rayman legends chyba skończyli ale nie jestem pewien bow grze chyba nic nie brakuje

Avatar Devil_Eye

13 grudnia 2022, 12:44

@Karcio69: no w sumie

Avatar mrak4

13 grudnia 2022, 14:13

@Karcio69: jeśli już to origins bardziej, ale legends też jest skończone

Avatar przemek1ni

13 grudnia 2022, 14:11

To wy czujecie dumę z przejścia gier?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa
Tagi: #firma, #pytanie, #gry

Przerwa na herbatkę

To się nie może nie udać

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A, okej

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka