Czeka mnie ciężka przeprawa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Chciał tylko pomóc
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2022, 18:12
Białe gówno
Odpisz
13 grudnia 2022, 18:17
@Oliwier256: jak możesz tak mówić o naszej rasie???
Odpisz
14 grudnia 2022, 22:34
@Oliwier256: idź być rasistą gdzie indziej
Odpisz
18 grudnia 2022, 00:01
@Oliwier256: sam jestes gówno
Odpisz
15 grudnia 2022, 16:42
piękna zima
Odpisz
13 grudnia 2022, 18:07
Tak właśnie mam idąc do pracy i wracając z pracy
Odpisz
14 grudnia 2022, 21:10
@Henzej: A u nas nie ma śniegu
Odpisz
14 grudnia 2022, 22:50
@Witciu: Jakim cudem wy nie macie? A właściwie to chciałbym nie mieć śniegu, a u nas jest tyle tego białego gówna, że aż się nie chce wychodzić i dodatkowo odpycha, gdy pada śnieg.
Odpisz
15 grudnia 2022, 14:46
@Lord_Endless: A no nie wiem. U nas nie padało w ogóle
Odpisz
15 grudnia 2022, 11:23
Czy to oznacza że jestem samotnikiem kiedy nie mam przyjaciół i lubię chodzić w zupełnej samotności z dodatkiem śniegu?
Odpisz
15 grudnia 2022, 10:55
Jak idealnie 😍
Odpisz
15 grudnia 2022, 07:47
Rel. Zawsze o 6:30 wychodzę do pracy, to prawie nie ma jeszcze ludzi na ulicach. Było trudno brnąć, ale warto było, pomimo mokrych kostek
Odpisz
15 grudnia 2022, 07:25
To ja dzisiaj
Odpisz
14 grudnia 2022, 23:14
Odpisz
14 grudnia 2022, 22:03
Kurna najlepiej tak
Odpisz
13 grudnia 2022, 18:56
Ja teraz tak mam, twa psy mojej siostry pilnuję, wychodzę z nimi koło bloku, a tam w cholerę dużo śniegu
Odpisz