Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GramDaniel

Edytowano - 23 grudnia 2022, 11:40

a ja tam mowie, żeby nie pomagać, jak wymrą to wymrą zdarza się najwyżej później sobie skolonizujemy Afrykę

Ja wiem jak to brzmi, ale do licha, z jakiej niby paki mamy tam łożyć na nich niebotyczne ilości gotówki i innych środków? Toż to jest czarna dziura bez dna

Avatar Murarzowa

23 grudnia 2022, 15:48

@GramDaniel: imo jakbyś żył w Afryce to byś miał inną opinię na ten temat

Avatar Boberek00

24 grudnia 2022, 12:29

@GramDaniel: Twoja moralność nie istnieje

Avatar JaJestemZWami

26 grudnia 2022, 17:19

@Boberek00: Ale przynajmniej ma bardzo inteligentną opinie

Avatar Securityofficer

2 stycznia 2024, 16:16

@GramDaniel: popieram cię kolego ale najlepiej po wymarciu ludzi w Afryce niech każde europejskie państwo dostanie równą część Afryki poprzez losowanie i potem niech robi z nim co chce

Avatar GramDaniel

3 stycznia 2024, 02:49

@Securityofficer: zasłużyłeś na złoty kilof czy tam łopatę, bo żeby odkopać komentarza sprzed roku?

Avatar Murarzowa

3 stycznia 2024, 07:45

Avatar nightmare_fredbear

2 stycznia 2023, 00:05

Zamiast wysyłać pieniądze, lepiej wysłać architektów, budowlańców i materiały ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯

Avatar Stewie

24 grudnia 2022, 10:25

Bardziej węgry

Avatar Komutor

23 grudnia 2022, 03:47

A co ty byś kupił za 1500$?

Avatar EnderKGunner34

23 grudnia 2022, 12:01

@Komutor: Twoją matkę, a resztę $1490 pewnie na prochy

Avatar CzerwonyPoniacz

21 grudnia 2022, 16:16

Afryka to błędne koło, finansowa pomoc nie wystarczy, trzeba tam faktycznie coś budować

Avatar Ignisus

21 grudnia 2022, 16:28

@CzerwonyPoniacz: To jak z menelem
Kupić chleb a nie dać pieniądze

Avatar Maslo_Jajeczne

21 grudnia 2022, 16:41

@Ignisus: i to nic nie da, trzeba by zrobić pgr, państwowy lub nie, dla meneli

Avatar Decebal

23 grudnia 2022, 07:58

@CzerwonyPoniacz: Żeby pomóc Afryce trzeba przestać jej pomagać. Głodują, więc wysyłamy im jedzenie, żeby mogli przetrwać. Ci z kolei mnożą się jako króliki i kiedy przychodzi kolejny głód, który jest jeszcze większy, bo przybyło ludzi to znowu wyciągają rękę po pomoc i sytuacja się powtarza.
Mentalność Afrykańczyków jest diametralnie różna od naszej. Oni się nigdzie nie spieszą, sieją na styk, bo nie muszą martwić się o zimę, obsiewaja nie całe pole, ale tylko jego drobną częśc, bo gdyby obsiali całe to mieliby na głowie całą wioskę, której się nie chce pracować i czekają na gotowe.

Avatar JanuszRasista

23 grudnia 2022, 08:39

@CzerwonyPoniacz: Zniesienie ograniczeń w handlu z afryką też mogło by pomóc. Przynajmniej opłacało by się rozwijać tam coś innego niż kopanie kobaltu

Avatar Nanook

23 grudnia 2022, 08:43

@Decebal: Ale ty wiesz, że właśnie opisujesz mentalność 1,5 miliarda ludzi pochodzących z różnych grup etnicznych, różnych kręgów cywilizacyjnych, posiadających różną historię, różne problemy i żyjących w bardzo różnych strefach klimatycznych?
Trochę generalizacja jak dla mnie opisać tak różnorodną grupę ludzi i probować wyjaśnić ich problemy dwoma akapitami.

Avatar Dark43Hunter

21 grudnia 2022, 16:19

Tymczasem Afryka:

Avatar
DzikiZbik

22 grudnia 2022, 21:11

@Dark43Hunter: Afryka również:

Avatar Nanook

22 grudnia 2022, 22:18

Tzw. Wenecja Południa

Avatar Drag_on

22 grudnia 2022, 22:41

i też Afryka

Avatar bandit_the_drug_lord

23 grudnia 2022, 03:27

@Dark43Hunter: nie bez powodu mówią że afryka to najbardziej różnorodny kontynent

Avatar sowiecki_szpieg

23 grudnia 2022, 01:34

Witam jest godzina 1:33 23 grudnia 2022 roku OFICJALNIE dołączyłem do tej społeczności wesołych świąt i nowego roku

Avatar PanJaweuTrzeci

23 grudnia 2022, 01:43

@sowiecki_szpieg: witam i wesołych swiąt ;)

Avatar pierdzewiectwierdze

23 grudnia 2022, 01:15

najgorszy mem roku 2023 a mamy dopiero 2022

Avatar Bright32

21 grudnia 2022, 16:09

Zacznijmy od tego że Afryka nie jest biedna lol

Avatar Ignisus

21 grudnia 2022, 16:15

@Bright32: Zależy gdzie
Niby Europa nie jest biedna ale istnieje Bydgoszcz

Avatar ArthurMorgan

21 grudnia 2022, 16:27

@Ignisus: Radom
Łódź
Kalisz
Trochę tego jest

Avatar
DzikiZbik

22 grudnia 2022, 21:08

@Ignisus: Niestety :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Niezniszczalne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nieuczciwa ocena

Nigdy na to nie wpadną

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka