Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Niezniszczalne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 grudnia 2022, 11:40
a ja tam mowie, żeby nie pomagać, jak wymrą to wymrą zdarza się najwyżej później sobie skolonizujemy Afrykę
Ja wiem jak to brzmi, ale do licha, z jakiej niby paki mamy tam łożyć na nich niebotyczne ilości gotówki i innych środków? Toż to jest czarna dziura bez dna
Odpisz
23 grudnia 2022, 15:48
@GramDaniel: imo jakbyś żył w Afryce to byś miał inną opinię na ten temat
Odpisz
24 grudnia 2022, 12:29
@GramDaniel: Twoja moralność nie istnieje
Odpisz
26 grudnia 2022, 17:19
@Boberek00: Ale przynajmniej ma bardzo inteligentną opinie
Odpisz
2 stycznia 2024, 16:16
@GramDaniel: popieram cię kolego ale najlepiej po wymarciu ludzi w Afryce niech każde europejskie państwo dostanie równą część Afryki poprzez losowanie i potem niech robi z nim co chce
Odpisz
3 stycznia 2024, 02:49
@Securityofficer: zasłużyłeś na złoty kilof czy tam łopatę, bo żeby odkopać komentarza sprzed roku?
Odpisz
3 stycznia 2024, 07:45
@GramDaniel: rel
Odpisz
2 stycznia 2023, 00:05
Zamiast wysyłać pieniądze, lepiej wysłać architektów, budowlańców i materiały ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
24 grudnia 2022, 10:25
Bardziej węgry
Odpisz
23 grudnia 2022, 03:47
A co ty byś kupił za 1500$?
Odpisz
23 grudnia 2022, 12:01
@Komutor: Twoją matkę, a resztę $1490 pewnie na prochy
Odpisz
21 grudnia 2022, 16:16
Afryka to błędne koło, finansowa pomoc nie wystarczy, trzeba tam faktycznie coś budować
Odpisz
21 grudnia 2022, 16:28
@CzerwonyPoniacz: To jak z menelem
Kupić chleb a nie dać pieniądze
Odpisz
21 grudnia 2022, 16:41
@Ignisus: i to nic nie da, trzeba by zrobić pgr, państwowy lub nie, dla meneli
Odpisz
23 grudnia 2022, 07:58
@CzerwonyPoniacz: Żeby pomóc Afryce trzeba przestać jej pomagać. Głodują, więc wysyłamy im jedzenie, żeby mogli przetrwać. Ci z kolei mnożą się jako króliki i kiedy przychodzi kolejny głód, który jest jeszcze większy, bo przybyło ludzi to znowu wyciągają rękę po pomoc i sytuacja się powtarza.
Mentalność Afrykańczyków jest diametralnie różna od naszej. Oni się nigdzie nie spieszą, sieją na styk, bo nie muszą martwić się o zimę, obsiewaja nie całe pole, ale tylko jego drobną częśc, bo gdyby obsiali całe to mieliby na głowie całą wioskę, której się nie chce pracować i czekają na gotowe.
Odpisz
23 grudnia 2022, 08:39
@CzerwonyPoniacz: Zniesienie ograniczeń w handlu z afryką też mogło by pomóc. Przynajmniej opłacało by się rozwijać tam coś innego niż kopanie kobaltu
Odpisz
23 grudnia 2022, 08:43
@Decebal: Ale ty wiesz, że właśnie opisujesz mentalność 1,5 miliarda ludzi pochodzących z różnych grup etnicznych, różnych kręgów cywilizacyjnych, posiadających różną historię, różne problemy i żyjących w bardzo różnych strefach klimatycznych?
Trochę generalizacja jak dla mnie opisać tak różnorodną grupę ludzi i probować wyjaśnić ich problemy dwoma akapitami.
Odpisz
21 grudnia 2022, 16:19
Tymczasem Afryka:
Odpisz
22 grudnia 2022, 21:11
@Dark43Hunter: Afryka również:
Odpisz
22 grudnia 2022, 22:18
Tzw. Wenecja Południa
Odpisz
22 grudnia 2022, 22:41
i też Afryka
Odpisz
23 grudnia 2022, 03:27
@Dark43Hunter: nie bez powodu mówią że afryka to najbardziej różnorodny kontynent
Odpisz
23 grudnia 2022, 01:34
Witam jest godzina 1:33 23 grudnia 2022 roku OFICJALNIE dołączyłem do tej społeczności wesołych świąt i nowego roku
Odpisz
23 grudnia 2022, 01:43
@sowiecki_szpieg: witam i wesołych swiąt ;)
Odpisz
23 grudnia 2022, 01:15
najgorszy mem roku 2023 a mamy dopiero 2022
Odpisz
21 grudnia 2022, 16:09
Zacznijmy od tego że Afryka nie jest biedna lol
Odpisz
21 grudnia 2022, 16:15
@Bright32: Zależy gdzie
Niby Europa nie jest biedna ale istnieje Bydgoszcz
Odpisz
21 grudnia 2022, 16:27
@Ignisus: Radom
Łódź
Kalisz
Trochę tego jest
Odpisz
22 grudnia 2022, 21:08
@Ignisus: Niestety :(
Odpisz