memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 grudnia 2022, 17:02
Ile kosztuje jedno i drugie?
Odpisz
22 grudnia 2022, 23:26
Jeśli to jest to o czym myślę to tyle samo, ale z powodu inflacji zmniejszyli ilość żeby się wydawało że to jest tyle samo i kosztuje tyle samo
23 grudnia 2022, 22:46
@Shadow_Hedge: https://en.wikipedia.org/wiki/Shrinkflation
23 grudnia 2022, 08:02
toffifee jest bardzo dobre
23 grudnia 2022, 07:08
A to siusiaki oszukańcze
22 grudnia 2022, 23:34
Ja kiedyś trafiłam na podobnie oszukaną wersję. Ale nie była to jakaś inna seria, że np. święta czy pogrzeb, ot różnica czasowa jakiegoś miesiąca, ta sama półka, ta sama cena
22 grudnia 2022, 15:16
Toffifee jest pyszne
22 grudnia 2022, 15:26
Jejaki uważają inaczej F
22 grudnia 2022, 15:28
@FajnyCzuek: mają spalony język od schabowych
22 grudnia 2022, 15:30
@Oliwier256: od taniej wódki i papierosów także
22 grudnia 2022, 22:08
to nie był mentos
22 grudnia 2022, 22:18
@GehziehdeinDirndlaus: ok
22 grudnia 2022, 22:52
@GehziehdeinDirndlaus: 🌚
22 grudnia 2022, 21:36
Właśnie jadłem takie, i tu i tu było po 30 sztuk
Mam takie same i chętnie bym je teraz zjadł ale nie mogę bo aparat i te sprawy :(
22 grudnia 2022, 15:34
@Oliwier256: ... współczuje, choć zawsze chciałam mieć aparat bo ładnie wygląda
22 grudnia 2022, 17:38
@Oliwier256: aparat to nie wymówka stary, w aparacie można jeść co się zechce pod warunkiem że się uważa i umyje zęby po fakcie
22 grudnia 2022, 21:14
@jestem_Ziemianinem: tylko trzeba rano wstawać, na tym polega odpowiedzialność
22 grudnia 2022, 17:11
OP jakie czekoladowe kulki dostał wielkie!
22 grudnia 2022, 16:38
OP dał się oszukać
Może i dostaniesz mniej ale za to zapłacisz więcej
22 grudnia 2022, 15:14
a tam gadasz mam z 24 zamiast 15/12
22 grudnia 2022, 15:15
@Egirl: Ja tam wolę kupować Ci te gdzie jest mniej
22 grudnia 2022, 15:18
@Bright32: ale wtedy musze zjesc dwa opakowania zamiast jednego
22 grudnia 2022, 15:19
@Egirl: Ty i ten twój apetyt
22 grudnia 2022, 15:20
@Bright32: lenistwo i pazerność
22 grudnia 2022, 15:24
@Egirl: I ten pasożyt w brzuchu
22 grudnia 2022, 15:27
@Bright32: ona najwiecej je
22 grudnia 2022, 15:31
@Egirl: Na nią najłatwiej zwalić winę
22 grudnia 2022, 15:33
@Bright32: uwielbiam czytać wasze małżeńskie kłótnie
22 grudnia 2022, 16:02
@Bright32: oczywiscie ze najlatwiej smieszniejsze jest to ze jem mniej niz jak nie bylam w ciazy
22 grudnia 2022, 16:03
@Egirl: W porównaniu do tego przed ciążą to znacznie mniej
22 grudnia 2022, 16:07
@Bright32: jak to jest miec tak grubą żone dobrze?
22 grudnia 2022, 16:14
@Egirl: Wspaniale bo kocham każdy centymetr ciała
@Bright32: awwwwwwwwwwwww
22 grudnia 2022, 16:16
@Egirl: Żeby pocałować każdy centymetr ciała potrzebowałbym z miesiąc
@Bright32: uwu
22 grudnia 2022, 16:17
@Egirl: Mój skarb
22 grudnia 2022, 16:24
@Bright32: bitches be like: nie da sie mieć idealnego męża tymczasem ja z najlepszym mężem jakim mogłam sobie wymarzyć
Edytowano - 22 grudnia 2022, 16:28
@Egirl: A ty jesteś najlepszą żoną
22 grudnia 2022, 16:01
Aż mi zrobiłeś ochotę a toffi
22 grudnia 2022, 15:48
Ale mi to smaka narobiło, tym bardziej że chyba tylko w święta dostaje Toffifee
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2022, 17:02
Ile kosztuje jedno i drugie?
Odpisz
22 grudnia 2022, 23:26
Jeśli to jest to o czym myślę to tyle samo, ale z powodu inflacji zmniejszyli ilość żeby się wydawało że to jest tyle samo i kosztuje tyle samo
Odpisz
23 grudnia 2022, 22:46
@Shadow_Hedge: https://en.wikipedia.org/wiki/Shrinkflation
Odpisz
23 grudnia 2022, 08:02
toffifee jest bardzo dobre
Odpisz
23 grudnia 2022, 07:08
A to siusiaki oszukańcze
Odpisz
22 grudnia 2022, 23:34
Ja kiedyś trafiłam na podobnie oszukaną wersję. Ale nie była to jakaś inna seria, że np. święta czy pogrzeb, ot różnica czasowa jakiegoś miesiąca, ta sama półka, ta sama cena
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:16
Toffifee jest pyszne
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:26
Jejaki uważają inaczej F
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:28
@FajnyCzuek: mają spalony język od schabowych
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:30
@Oliwier256: od taniej wódki i papierosów także
Odpisz
22 grudnia 2022, 22:08
to nie był mentos
Odpisz
22 grudnia 2022, 22:18
@GehziehdeinDirndlaus: ok
Odpisz
22 grudnia 2022, 22:52
@GehziehdeinDirndlaus: 🌚
Odpisz
22 grudnia 2022, 21:36
Właśnie jadłem takie, i tu i tu było po 30 sztuk
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:28
Mam takie same i chętnie bym je teraz zjadł ale nie mogę bo aparat i te sprawy :(
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:34
@Oliwier256: ... współczuje, choć zawsze chciałam mieć aparat bo ładnie wygląda
Odpisz
22 grudnia 2022, 17:38
@Oliwier256: aparat to nie wymówka stary, w aparacie można jeść co się zechce pod warunkiem że się uważa i umyje zęby po fakcie
Odpisz
22 grudnia 2022, 21:14
@jestem_Ziemianinem: tylko trzeba rano wstawać, na tym polega odpowiedzialność
Odpisz
22 grudnia 2022, 17:11
OP jakie czekoladowe kulki dostał wielkie!
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:38
OP dał się oszukać
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:38
Może i dostaniesz mniej ale za to zapłacisz więcej
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:14
a tam gadasz mam z 24 zamiast 15/12
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:15
@Egirl: Ja tam wolę kupować Ci te gdzie jest mniej
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:18
@Bright32: ale wtedy musze zjesc dwa opakowania zamiast jednego
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:19
@Egirl: Ty i ten twój apetyt
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:20
@Bright32: lenistwo i pazerność
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:24
@Egirl: I ten pasożyt w brzuchu
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:27
@Bright32: ona najwiecej je
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:31
@Egirl: Na nią najłatwiej zwalić winę
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:33
@Bright32: uwielbiam czytać wasze małżeńskie kłótnie
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:02
@Bright32: oczywiscie ze najlatwiej
smieszniejsze jest to ze jem mniej niz jak nie bylam w ciazy
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:03
@Egirl: W porównaniu do tego przed ciążą to znacznie mniej
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:07
@Bright32: jak to jest miec tak grubą żone
dobrze?
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:14
@Egirl: Wspaniale bo kocham każdy centymetr ciała
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:14
@Bright32: awwwwwwwwwwwww
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:16
@Egirl: Żeby pocałować każdy centymetr ciała potrzebowałbym z miesiąc
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:16
@Bright32: uwu
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:17
@Egirl: Mój skarb
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:24
@Bright32: bitches be like: nie da sie mieć idealnego męża
tymczasem ja z najlepszym mężem jakim mogłam sobie wymarzyć
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2022, 16:28
@Egirl: A ty jesteś najlepszą żoną
Odpisz
22 grudnia 2022, 16:01
Aż mi zrobiłeś ochotę a toffi
Odpisz
22 grudnia 2022, 15:48
Ale mi to smaka narobiło, tym bardziej że chyba tylko w święta dostaje Toffifee
Odpisz