memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 grudnia 2022, 23:31
Odpisz
25 grudnia 2022, 00:02
@KreatywnaNazwav:
25 grudnia 2022, 19:40
@Mr0czny:
25 grudnia 2022, 01:22
E tam, zaczyna się od Wśród nocnej ciszy zawsze
25 grudnia 2022, 12:11
@Myszkapl: Rel, a przy wystawieniu zawsze jest Bóg się rodzi
25 grudnia 2022, 12:04
Poszłam na pasterkę wczoraj mimo niewiary. Śpiewali tylko wśród nocnej ciszy, przybieżeli do Betlejem pasterze i Jezus malusieńki
24 grudnia 2022, 23:28
A ja już byłam (u mnie jest na dziesiątą)
24 grudnia 2022, 22:11
Właściwie nigdy nie byłem na Pasterce
24 grudnia 2022, 22:22
Ja też nie.
24 grudnia 2022, 22:51
Żałujta
24 grudnia 2022, 22:43
Akurat za godzine idę
23 grudnia 2022, 11:49
Ja tam wolę tryumfy Bo takie pieprznięcie jest
23 grudnia 2022, 13:07
@Ignisus: Bóg się rodzi jest takie majestatyczne
23 grudnia 2022, 13:08
@polishplayer21: Tak Ta jest najlepsza
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2022, 23:31
Odpisz
25 grudnia 2022, 00:02
@KreatywnaNazwav:
Odpisz
25 grudnia 2022, 19:40
@Mr0czny:
Odpisz
25 grudnia 2022, 01:22
E tam, zaczyna się od Wśród nocnej ciszy zawsze
Odpisz
25 grudnia 2022, 12:11
@Myszkapl: Rel, a przy wystawieniu zawsze jest Bóg się rodzi
Odpisz
25 grudnia 2022, 12:04
Poszłam na pasterkę wczoraj mimo niewiary. Śpiewali tylko wśród nocnej ciszy, przybieżeli do Betlejem pasterze i Jezus malusieńki
Odpisz
24 grudnia 2022, 23:28
A ja już byłam (u mnie jest na dziesiątą)
Odpisz
24 grudnia 2022, 22:11
Właściwie nigdy nie byłem na Pasterce
Odpisz
24 grudnia 2022, 22:22
Ja też nie.
Odpisz
24 grudnia 2022, 22:51
Żałujta
Odpisz
24 grudnia 2022, 22:43
Akurat za godzine idę
Odpisz
23 grudnia 2022, 11:49
Ja tam wolę tryumfy
Bo takie pieprznięcie jest
Odpisz
23 grudnia 2022, 13:07
@Ignisus: Bóg się rodzi jest takie majestatyczne
Odpisz
23 grudnia 2022, 13:08
@polishplayer21: Tak
Ta jest najlepsza
Odpisz