memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 grudnia 2022, 23:40
Nie nóż. Porażek nie coś zawsze jest się fajnie pośmiać.
Odpisz
25 grudnia 2022, 11:03
Bruh, co tu odwaliła autokorekta...
26 grudnia 2022, 21:09
wcale że nie, bo nóż
26 grudnia 2022, 19:46
ten pierwszy film wcale nie jest zabawny.
24 grudnia 2022, 23:30
Oglądałbym
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2022, 23:40
Nie nóż. Porażek nie coś zawsze jest się fajnie pośmiać.
Odpisz
25 grudnia 2022, 11:03
Bruh, co tu odwaliła autokorekta...
Odpisz
26 grudnia 2022, 21:09
wcale że nie, bo nóż
Odpisz
26 grudnia 2022, 19:46
ten pierwszy film wcale nie jest zabawny.
Odpisz
24 grudnia 2022, 23:30
Oglądałbym
Odpisz