Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2023, 18:15
@Konto usunięte: ekhem
Odpisz
30 maja 2014, 16:46
Hahaha, mówcie co chcecie koniec przebojowy.
Odpisz
24 czerwca 2015, 11:33
Raczej bombowy.
Odpisz
24 czerwca 2015, 14:13
ZA ODKOP Z PRZED ROKU I MIESIĄCA PRZYZNAJĘ CI ZŁOTĄ ŁOPATĘ!
Odpisz
24 czerwca 2015, 14:40
Wolał bym złoty internet explorer, ale cóż, łopata też może być.
Odpisz
20 sierpnia 2016, 11:49
Podbijam stawkę.
Odpisz
23 czerwca 2017, 20:19
@kamil10201: halo, jest tu kto?
Odpisz
23 czerwca 2017, 20:39
@Mesemes:
Odpisz
8 sierpnia 2018, 13:48
@kamil10201: podbijam
Odpisz
3 marca 2021, 21:25
@Deadlyyy: podbijam
Odpisz
8 września 2018, 19:07
EPICKIE
Odpisz
2 lutego 2018, 11:23
TO JEST KU8WA ZAJEBISTE XD
Odpisz
29 kwietnia 2015, 16:06
Najlepsza Rozmowa na facebooku ever
Odpisz
1 marca 2015, 17:11
tl;dr
Odpisz
7 stycznia 2015, 07:33
ku*wa za długie
Odpisz
31 maja 2014, 02:24
Pewnie 90% ludzi nie zauważyło, że część państw ma flagi które weszły dopiero po wojnie.
Odpisz
29 maja 2014, 14:45
fajne loool do ulu
Odpisz
29 maja 2014, 09:49
ulubiony komentarz : oh come on...
dam okejke
Odpisz
28 maja 2014, 22:48
i nikt nic z tego nie zrozumial :D
Odpisz
25 maja 2014, 12:17
Założę się że 70% ludzi nie przeczytało bo jest za długie...
Odpisz
25 maja 2014, 12:48
@Isentor: Tak ;-;
Odpisz
25 maja 2014, 13:05
@Isentor: jakie długie? po prostu wielkie litery
Odpisz
28 maja 2014, 15:11
@Isentor: L.F.: tak
Odpisz
28 maja 2014, 15:21
@Isentor: Przeczytałem całe i nie żałuję :D
Odpisz
28 maja 2014, 22:38
@Isentor: założe się że 30% ludzi to przeczytało xD
Odpisz
28 maja 2014, 21:14
TL;DR
Odpisz
28 maja 2014, 19:52
TL;DR i po angielsku
Odpisz
28 maja 2014, 15:33
Nic tylko przewijać...
Odpisz
28 maja 2014, 15:41
Angielski się kłania ;)
Odpisz
28 maja 2014, 15:42
@jezuz13: Umiem angielski, nic tylko przewijać ;)
Odpisz
28 maja 2014, 16:00
Chyba znasz nie umiesz ;)
Odpisz