Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Darth_Mysz

28 maja 2016, 17:20

mój dziadek mówi na biebera Bimber

Avatar rozwalgo

21 czerwca 2015, 13:04

Avatar Takita6

28 maja 2014, 19:55

mnie bardziej niepokoi to co się dzieje z tyłu za Laną O_o

Avatar AjLee09

11 lutego 2015, 14:15

@Takita6: OMG 0.0

Avatar hydrant

19 listopada 2014, 21:03

Avatar Droid

27 maja 2014, 15:11

I ten damski wąsik

Avatar saskacz

27 maja 2014, 16:21

@Droid: teraz jak na to patrze to z tym wąsem naprawde jak dziewczyna wyglada ;-;

Avatar jacek1s

28 maja 2014, 15:36

@Droid: Conchita Wurst:D

Avatar Flyingseeker

28 maja 2014, 16:09

@Droid: Była kobieta z brodą,a teraz jest kobieta z wąsem.

Avatar mola11

10 lipca 2014, 13:10

@Droid: Tylko dziwne, że „tapeta" nie przykryła tego „wąsu".…

Avatar OweGaming

22 czerwca 2014, 19:32

Ha Gey

Avatar BlueWolfPL

27 maja 2014, 18:55

lol , mam 13 lat i mam wąsy większe niż on

Avatar NecroSky

28 maja 2014, 17:41

@BlueWolfPL: Masz się czym chwalić...

Avatar
Konto usunięte

29 maja 2014, 16:55

@BlueWolfPL: ogól je...taki wąsik wygląda okropnie ;-;

Avatar Ahakochamlol

28 maja 2014, 22:51

A ja myślalam że bedzie: Ten moment kiedy Justin Beber okazuje się dziewczyną xd

Avatar acocieto666

28 maja 2014, 19:17

myślałem że to dicarpio

Avatar mola11

4 lipca 2014, 10:48

@acocieto666: No to jest nas dwójka XD

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2014, 17:42

Właściwie, to Biber już nie wygląda jak pedał, nie śpiewa już tak wysoko, i przypakował, ale niestety zaczoł jak pedał, i w naszych oczach, już zawsze nim będzie..

Avatar czako2011

28 maja 2014, 15:54

no to sie bieber nie popisal

Avatar ApriL141

Edytowano - 28 maja 2014, 15:44

wąsik Biebera zawstydził Conchite Wurst :DD

Avatar renamon

28 maja 2014, 15:13

Lano, dlaczego!? ;-;

Avatar Bodex

28 maja 2014, 15:08

ma dziewiczy wąsik :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Były nóżki, nie ma nóżek

Pozdrawiam świetliki

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka