Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
Totalnie
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2022, 18:09
Jak ja wracałem z piekarni o 5 rano, to mama ciągle mi mówiła że nie moge tak puźno wstawać, bo to w nocy sie śpi.
A spałem do 10
Odpisz
31 grudnia 2022, 13:51
@Rmaciej: jak ktoś na nocki nie chodzi to nie zrozumie jak potem okropnie się śpi
Odpisz
31 grudnia 2022, 17:31
@Ameron: moja mama też pracowała w nocy,
Tylko że na zmiany a nie stale
Odpisz
30 grudnia 2022, 23:02
A ja cały tydzień wolnego. Tyle wygrać
Odpisz
30 grudnia 2022, 22:54
Ja tam wracałem z nocki o 6:30, spałem do 12-13 i cała lepsza połowa dnia dla mnie. Lubię.
Odpisz
30 grudnia 2022, 19:30
Akurat mam nockę dzisiaj.
Odpisz
29 grudnia 2022, 13:46
Tak. Cieszą się snem do 16!
Odpisz
30 grudnia 2022, 18:02
@KittyQueen: ja po nocce do 11 śpię
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2022, 09:16
No nie wiem skoro prawie cały dzień się śpi.
Odpisz