Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2023, 21:33
Nieaktualne, Disney+ też już zakazał dzielenia się kontami
Odpisz
30 grudnia 2022, 07:15
A więc korpo polityką podgryza bazę klientów drugiego korpo, a w razie sukcesu, zdobycia wielu klientów zaciekawionych ofertą i tak odwinie te same zmiany. Marki to nie są znajomi, żeby mieć do nich sympatię, tylko byty żądne pieniędzy robiące i udające cokolwiek, jakkolwiek wstrętnego - póki działa
Odpisz
29 grudnia 2022, 22:40
Disney+ i ogólnie Disney to gówno
Odpisz
29 grudnia 2022, 23:13
@Hacjul: co sprawiło że masz taką opinię o disney+?
Odpisz
30 grudnia 2022, 14:26
@Hacjul: mogłeś zostawić tylko to drugie i dałbym strzałkę w górę
Odpisz
6 lutego 2024, 14:13
@Karcio69: Pewnie za późno do Polski wszedł, dlatego taki znienawidzony.
Odpisz
29 grudnia 2022, 15:29
ładną ma opaskę na włosach pan Giga Chad
Odpisz
29 grudnia 2022, 13:18
Ja tam na Disney+ nie narzekam, Fineasza i Ferba mogę sobie obejrzeć, albo czarodziejów z W... (no to z Seleną Gomez), albo coś innego, co leciało w tv za mojego dzieciństwa, aczkolwiek wszystkiego nie mają w sumie
Odpisz
28 grudnia 2022, 21:01
Oba ...jowe tbh
Odpisz
28 grudnia 2022, 21:03
@Dragonix18: może ewentualnie nowy Predator się disneyowi udał, w miarę da się to oglądać
Odpisz
28 grudnia 2022, 21:04
@dooomslayer: Nie wiem oglądałem tylko pierwszego i nie mam zamiaru iść dalej z tym uniwersum
Odpisz
28 grudnia 2022, 21:05
@Dragonix18: i bardzo dobrze
Większość filmów była ch*jowa
Odpisz
29 grudnia 2022, 11:06
@Dragonix18: Na disney'u fajne są tylko stare filmy. Na netflixie chyba już nic
Odpisz
29 grudnia 2022, 11:08
@Szymo313: Ja tam kilka ciekawych rzeczy znajduję
Odpisz
29 grudnia 2022, 11:30
@Dragonix18: 127 godzin było spoko. Smutne tylko, że aktor musiał poświęcić rękę, żeby nagrać ten film :/
Odpisz
28 grudnia 2022, 21:40
Użytkownicy prime video:
Odpisz
28 grudnia 2022, 21:51
@jacek1s: Piraci:
Odpisz
28 grudnia 2022, 22:04
@NutelaEpickiGamer: [*] świeczka dla piratów poległych na haku.
Odpisz
28 grudnia 2022, 23:14
@NutelaEpickiGamer: ten pirat to akurat miał hak… zamiast wątroby a nie ręki.
Odpisz
29 grudnia 2022, 06:04
@jacek1s: j...ć amazona
Odpisz
29 grudnia 2022, 06:59
@kacperro520: Idź oglądać te swoje digimony, podczas gdy ja będę rozkoszować się super produkcjami na prime video przez rok za 50 złotych.
Odpisz
29 grudnia 2022, 10:10
@jacek1s: tak super produkcjami jak wiedzmin?
Odpisz
29 grudnia 2022, 10:45
@Komutor: Wiedźmin jest na netflixie. Na Amazonie jest lotr, który i tak jest lata świetlne przed wiedźminem, a i tak jest uważany za słaby serial. To tylko pokazuje jak dobre produkcje ma w zwyczaju wypuszczać Amazon. No i też myślę, że Amazon odbije się na God of War, który ma powstać.
Odpisz
29 grudnia 2022, 11:34
@jacek1s: Nie żeby coś, ale na Prime Video jest syf. Wiem, bo mam.
Ale nie zaprzeczam, że te niecałe 5 zł za miesiąc jest okej ceną, zwłaszcza, że dochodzi dostawa za friko.
Na Netflixie spoko jest tylko Dom z Papieru i Breaking Bad.
Na HBO Max jest tylko Gra o Tron i Ród Smoka. Chyba, że odpalisz VPNa na Amerykę to masz Ligę Sprawiedliwych, LSBG, wszystkie Batmany, Scooby doo i inne baje z lat 90.
Na Disneyu też jest sporo fajnych baj z lat 90, takich jak Atlantyda oraz Spiderman, Hulk, Fantastyczna Czwórka itp.
Odpisz
29 grudnia 2022, 12:01
@Smuteczek: W takim razie nie wiesz jakich seriali szukać.
Odpisz
29 grudnia 2022, 18:04
@jacek1s: Widocznie mają ...jowe opisy i zwiastuny, więc strata czasu oglądać.
Ewentualnie po kilku odcinkach okazują się strasznie drętwe.
Odpisz
29 grudnia 2022, 18:36
@Smuteczek: Chyba nic więcej nie muszę dodawać.
Odpisz
29 grudnia 2022, 22:53
@jacek1s: Wow, zapomniałem dopisać Stranger Things. Reszta to nadal syf. A teraz sorki, idę oglądać Dr.House.
Odpisz
30 grudnia 2022, 06:44
@Smuteczek: Zaślepiony chłopiec.
Odpisz
30 grudnia 2022, 16:27
@jacek1s: Nie złość się, kochanie
Odpisz