Nie, nie będę tańczył w cyrku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Powodzenia
Równi i równiejsi
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2014, 10:34
'' nie to nie '' :<
Odpisz
28 października 2011, 22:15
Ja raz byłem w cyrku jak mały byłem.Teraz gdybym poszedł to temu treserowi bym w ryja jeb***
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:27
@predador42: A potem byś się obudził.
Odpisz
27 października 2011, 18:00
Tylko raz byłem w cyrku i tylko w myślach mówiłem sobie...co za pojeby że takiego słodkiego tygryska męczą karzą mu skakać to mnie tylko smuci 1/5!!!!
Odpisz
21 grudnia 2013, 18:27
@Jeja01: Bo przecież skakanie jest takie męczące i nie ludzkie.
Odpisz
10 sierpnia 2013, 17:13
Jest sweet tygrysio mały
Odpisz
21 października 2012, 08:01
ale sweetasny
Odpisz
27 października 2011, 15:33
Byłam raz w cyrku jak miałam 3 latka,w pierwszych 5 minutach się rozbeczałam (podobno).
Odpisz
27 października 2011, 15:32
Skrytykuje...
One są bliskie wyginięcia!
Aaaa....A w cyrku męczy się zwierzęta!
1/5
Odpisz
26 października 2011, 16:48
Cyrk to my mamy w sejmie. :-)
Odpisz
26 października 2011, 16:39
cyrk teraz jest już nie modny a zwierzęta tylko cierpią !
5/5
Odpisz
26 października 2011, 16:17
nienawidzę cyrku!!!!
cyrk to gó*no!!!
Odpisz
26 października 2011, 16:15
Tylko raz byłam w cyrku i mnie to nie bawiło. Biedne zwierzęta :(
Odpisz
26 października 2011, 16:08
mnie to nie smieszy tylko smuci ;(
Odpisz
26 października 2011, 16:07
a JA DAM 5 A NIE 1
Odpisz
26 października 2011, 14:54
czego dajecie jeden?!
przecież to nie tylko słodki, ale też mądry obrazek.
Zwierzęta nienawidzą trafiać do cyrku. Dzikich zwierząt się nie tresuje.
Odpisz
26 października 2011, 08:23
jaki słodki
Odpisz
26 października 2011, 14:08
@zajonclol1994: Taki słodki a dostał 3 razy 1
Odpisz