Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2020, 07:08
Ja pamiętam jak próbowałem w VC to zrobić, nigdy się nie udało. Przeszłem na SA
Odpisz
27 maja 2014, 15:34
samolocik w VC źle się nim kieruje dużo gorzej jak w SA.
Odpisz
27 maja 2014, 23:42
w sumie tak samo tyle że w gta sa masz szkołę latania a w vc sam musisz się nauczyć w misjach jak dildo dodo albo ta lub tam gdzie samolocikiem bomby na łodzie rzucasz
Odpisz
27 maja 2014, 23:46
@bylejakbylegdzie: ej ale mi chodzi o ten mały modelik samolotu na nie o normalnie śmigłowce
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2014, 14:44
1 i 2 ma takie samo sterowanie tyle że z zabawkowymi poje**ne misje są
Odpisz
28 maja 2014, 14:48
@bylejakbylegdzie: w SA masz inne sterowanie
Odpisz
28 maja 2014, 14:53
te zabawkowe mają takie samo sterowanie jak normalne a w sa i vc tak samo łatwo mi się lata śmigłowcami jedynie w vc nigdy nie ma żadnego treningu od latania również wiele osób mówi że nie da się latać na standardowym ustawieniu zarówno w sa jak i vc ale to po porstu klawisze na niektórych komputerach nie można nacisnąć więcej niż 2 na raz
Odpisz
12 listopada 2017, 03:00
@bylejakbylegdzie: nie masz racji już lat teamu wszystkie misja w sa przeszedłem a VC mnie ten samolocik zatrzymał mimo że wszystkie mapki odblokowałem i poz misje przeszedłem , a od paru ładnych lat mam zbyt dobrego kompa żeby mi VC poszło , łatwiej zagrać w coś gdy komp nie spełnia wymagać niż gdy jego parametry są zbyt wysoki , bo nie da się łatwo ulepszyć grafiki gry jedynie pogorszyć .
Odpisz
11 listopada 2017, 18:44
Tak sie składa że zakończyłem moją przygodę. ZGTA VICE CITY na tej misji
Odpisz
5 września 2016, 15:25
Próbował ktoś przejść CAŁE Modi i Nana: Ciekawskie smyki?
Odpisz
22 lutego 2016, 21:16
Przeszłem
Odpisz
2 maja 2016, 09:44
@kolkav5: ja też najlepiej zacząć od góry
Odpisz
2 maja 2016, 11:48
@snajpercat: Przeszedłem*
Odpisz
8 lutego 2016, 13:52
Grałem .
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2015, 20:19
Przeszłem
Odpisz
4 stycznia 2015, 21:58
Ja tę misje za 1 razem przeszedłem i nie jest trudna wystarczy sterowanie ogarnąć i po problemie.
Odpisz
14 czerwca 2014, 17:58
Grałem...
Odpisz
28 maja 2014, 21:07
nikt pewnie nie grał w VCS z misją dostarczenia bomb z palącego się magazynu
Odpisz
30 maja 2014, 16:15
@pieseu: To nie VCS....to VC :D tak się wkurzyłem na tą misję że wgrałem save XD
Odpisz
30 maja 2014, 16:18
@pieseu: przeszedłem za 2-gim razem ;p
Odpisz
30 maja 2014, 16:53
@pieseu: Znam to uczucie bracie
Odpisz
30 maja 2014, 16:57
@Sniper02: On ma racje, w VCS była to misja u Phila i zwała się "boomshine blowout"
Odpisz
30 maja 2014, 17:49
@NecroSky: Ale widać że to tutaj to VC!
Odpisz
30 maja 2014, 18:59
@pieseu: Ja tą misję zrobiłem za 1. razem. Handluj z tym.
Odpisz
30 maja 2014, 20:57
@pieseu: Grałem i za h*ja nie mogłem przejść
Odpisz
31 maja 2014, 19:03
@pieseu: ja dopiero potem odkryłem że one są dalej... ale dałem radę
Odpisz
31 maja 2014, 12:33
w tej misji trzeba było zmienić kontrolki
inaczej było jeszcze trudniej
Odpisz
31 maja 2014, 10:11
A nikt nie pamięta o Dark souls
Odpisz
30 maja 2014, 17:56
Zagrajcie w "Saints Row: The Third" w misję z atakiem zombie ;P
Odpisz
31 maja 2014, 09:34
@Slenderowiec2012: Puknij się w łeb jeśli uważasz że jakakolwiek misja w SR:3 była trudna.
Odpisz
31 maja 2014, 06:38
Pamiętam to. Była niedziela 2008r. Rodzice i rodzeństwo byli w kościele ja wtedy byłem chory na anginę. Nudziło mi się i doszedłem do tej misji. I się wku*wiałem na maxa. Ale w końcu ją przeszedłem! Najgorsze wspomnienie mego życia EVER!
Odpisz
31 maja 2014, 02:07
Ty.. Jakim prawem przypominasz mi złe chwile mego życia ! ?
Odpisz