Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mc_Halen

30 listopada 2020, 07:08

Ja pamiętam jak próbowałem w VC to zrobić, nigdy się nie udało. Przeszłem na SA

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2014, 15:34

samolocik w VC źle się nim kieruje dużo gorzej jak w SA.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar bylejakbylegdzie

28 maja 2014, 14:53

te zabawkowe mają takie samo sterowanie jak normalne a w sa i vc tak samo łatwo mi się lata śmigłowcami jedynie w vc nigdy nie ma żadnego treningu od latania również wiele osób mówi że nie da się latać na standardowym ustawieniu zarówno w sa jak i vc ale to po porstu klawisze na niektórych komputerach nie można nacisnąć więcej niż 2 na raz

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2017, 03:00

@bylejakbylegdzie: nie masz racji już lat teamu wszystkie misja w sa przeszedłem a VC mnie ten samolocik zatrzymał mimo że wszystkie mapki odblokowałem i poz misje przeszedłem , a od paru ładnych lat mam zbyt dobrego kompa żeby mi VC poszło , łatwiej zagrać w coś gdy komp nie spełnia wymagać niż gdy jego parametry są zbyt wysoki , bo nie da się łatwo ulepszyć grafiki gry jedynie pogorszyć .

Avatar HEAVY_BLYAT

11 listopada 2017, 18:44

Tak sie składa że zakończyłem moją przygodę. ZGTA VICE CITY na tej misji

Avatar
Konto usunięte

5 września 2016, 15:25

Próbował ktoś przejść CAŁE Modi i Nana: Ciekawskie smyki?

Avatar kolkav5

22 lutego 2016, 21:16

Przeszłem

Avatar snajpercat

2 maja 2016, 09:44

@kolkav5: ja też najlepiej zacząć od góry

Avatar kolkav5

2 maja 2016, 11:48

@snajpercat: Przeszedłem*

Avatar Gryzoniusz

8 lutego 2016, 13:52

Grałem .

Avatar MatiH77010

Edytowano - 20 listopada 2015, 20:19

Przeszłem

Avatar Szymon2301

4 stycznia 2015, 21:58

Ja tę misje za 1 razem przeszedłem i nie jest trudna wystarczy sterowanie ogarnąć i po problemie.

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2014, 17:58

Grałem...

Avatar pieseu

28 maja 2014, 21:07

nikt pewnie nie grał w VCS z misją dostarczenia bomb z palącego się magazynu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar MarianXD

30 maja 2014, 20:57

@pieseu: Grałem i za h*ja nie mogłem przejść

Avatar kubage123

31 maja 2014, 19:03

@pieseu: ja dopiero potem odkryłem że one są dalej... ale dałem radę

Avatar przemo060620

31 maja 2014, 12:33

w tej misji trzeba było zmienić kontrolki
inaczej było jeszcze trudniej

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2014, 10:11

A nikt nie pamięta o Dark souls

Avatar Slenderowiec2012

30 maja 2014, 17:56

Zagrajcie w "Saints Row: The Third" w misję z atakiem zombie ;P

Avatar AdiXiks

31 maja 2014, 09:34

@Slenderowiec2012: Puknij się w łeb jeśli uważasz że jakakolwiek misja w SR:3 była trudna.

Avatar ziomek2009

31 maja 2014, 06:38

Pamiętam to. Była niedziela 2008r. Rodzice i rodzeństwo byli w kościele ja wtedy byłem chory na anginę. Nudziło mi się i doszedłem do tej misji. I się wku*wiałem na maxa. Ale w końcu ją przeszedłem! Najgorsze wspomnienie mego życia EVER!

Avatar Szybki111PL

31 maja 2014, 02:07

Ty.. Jakim prawem przypominasz mi złe chwile mego życia ! ?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lilii
Dodane przez: Lilii

Tacy sami, a ściana między nami

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Pozdrawiam świetliki

To by wystarczyło

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka