Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ewelkapl

21 stycznia 2019, 14:23

Już nadszedł

Avatar darcus

31 maja 2014, 21:02

W dzisiejszych czasach prawdziwi przyjaciele nie istnieją. Wiem, że za chwilę znajdzie się pierdyliard osób które będą mi opowiadały historie z życia wzięte i udowadniały że się mylę, ale cokolwiek ktokolwiek by nie powiedział, przyjaciele nie istnieją. Mogą być znajomi, koledzy, ale nigdy przyjaciele. A w każdym razie nie w XXI w.

Avatar deadxp

22 sierpnia 2015, 21:48

@darcus: Skąd taka opinia?

Avatar darcus

22 sierpnia 2015, 21:49

@deadxp: Logiczna analiza licznych punktów widzenia i długotrwałe wyciąganie wniosków.

Avatar hejtojaoliwia

6 marca 2016, 21:21

@darcus: Masz racje ale każdy przyjaciel to wrug który jeszcze nie zaatakował.

Avatar czatcv_kk

6 czerwca 2017, 19:06

@hejtojaoliwia: dzisiaj właśnie straciłem przyjaciela przez jego dziewczynę

Avatar Bjornie

30 maja 2014, 16:23

Jak nie wychodzisz z domu sprzed Fejsbuczka i Aska to się, ku*wa, nie dziw!

Avatar WolfWolfyWolf

30 maja 2014, 17:19

@Bjornie: ku*wA gościu on miał na myśli szkołę i życie a nie siedzenie w domu. W końcu pomyśl czy jest szkoła w której nikt nikogo nie wyśmiewa nie dokucza? ODPOWIEC dz*wkO! (z góry sory za nerliwość poniosło mnie -,-")

Avatar Bjornie

30 maja 2014, 17:41

@WolfWolfyWolf: Twój tok rozumowania mnie nie przekonuje. Co do szkoły to tak; każda poza podstawówką

Avatar WolfWolfyWolf

30 maja 2014, 17:52

@Bjornie: ja akurat jestem z podstawówki i się śmieją ze mnie :C

Avatar Bjornie

30 maja 2014, 17:56

@WolfWolfyWolf: Nie rozumiemy się. KAŻDA poza podstawówką.

Avatar oskar213

30 maja 2014, 21:54

@Bjornie: To chyba k*rwa do podstawówki nie chodziłeś pałsztajnie.. brrr...

Avatar Bjornie

30 maja 2014, 23:28

@oskar213: Uzasadnij.

Avatar oskar213

31 maja 2014, 13:35

@Bjornie: Tam jest jak w piekle.Wiem, bo rozmawiasz z piątoklasistom.

Avatar Bjornie

Edytowano - 31 maja 2014, 13:51

@oskar213: Widać.

Avatar WolfWolfyWolf

1 czerwca 2014, 16:08

@oskar213: ja z klasy niżej ;-;

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2014, 18:54

Ten moment juz nadszedł w moim życiu...

Avatar siemek22

30 maja 2014, 18:08

Gówno mnie to.

Avatar
Konto usunięte

30 maja 2014, 16:06

Mam płakać?

Avatar oskar213

30 maja 2014, 16:05

Mam obok psa :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Trzeba brać osobną torbę

Ładne rzeczy

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka