Nadchodzi moment, w którym uświadamiasz sobie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Ładne rzeczy
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2019, 14:23
Już nadszedł
Odpisz
31 maja 2014, 21:02
W dzisiejszych czasach prawdziwi przyjaciele nie istnieją. Wiem, że za chwilę znajdzie się pierdyliard osób które będą mi opowiadały historie z życia wzięte i udowadniały że się mylę, ale cokolwiek ktokolwiek by nie powiedział, przyjaciele nie istnieją. Mogą być znajomi, koledzy, ale nigdy przyjaciele. A w każdym razie nie w XXI w.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 21:48
@darcus: Skąd taka opinia?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 21:49
@deadxp: Logiczna analiza licznych punktów widzenia i długotrwałe wyciąganie wniosków.
Odpisz
6 marca 2016, 21:21
@darcus: Masz racje ale każdy przyjaciel to wrug który jeszcze nie zaatakował.
Odpisz
6 czerwca 2017, 19:06
@hejtojaoliwia: dzisiaj właśnie straciłem przyjaciela przez jego dziewczynę
Odpisz
30 maja 2014, 16:23
Jak nie wychodzisz z domu sprzed Fejsbuczka i Aska to się, ku*wa, nie dziw!
Odpisz
30 maja 2014, 17:19
@Bjornie: ku*wA gościu on miał na myśli szkołę i życie a nie siedzenie w domu. W końcu pomyśl czy jest szkoła w której nikt nikogo nie wyśmiewa nie dokucza? ODPOWIEC dz*wkO! (z góry sory za nerliwość poniosło mnie -,-")
Odpisz
30 maja 2014, 17:41
@WolfWolfyWolf: Twój tok rozumowania mnie nie przekonuje. Co do szkoły to tak; każda poza podstawówką
Odpisz
30 maja 2014, 17:52
@Bjornie: ja akurat jestem z podstawówki i się śmieją ze mnie :C
Odpisz
30 maja 2014, 17:56
@WolfWolfyWolf: Nie rozumiemy się. KAŻDA poza podstawówką.
Odpisz
30 maja 2014, 21:54
@Bjornie: To chyba k*rwa do podstawówki nie chodziłeś pałsztajnie.. brrr...
Odpisz
30 maja 2014, 23:28
@oskar213: Uzasadnij.
Odpisz
31 maja 2014, 13:35
@Bjornie: Tam jest jak w piekle.Wiem, bo rozmawiasz z piątoklasistom.
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2014, 13:51
@oskar213: Widać.
Odpisz
1 czerwca 2014, 16:08
@oskar213: ja z klasy niżej ;-;
Odpisz
30 maja 2014, 18:54
Ten moment juz nadszedł w moim życiu...
Odpisz
30 maja 2014, 18:08
Gówno mnie to.
Odpisz
30 maja 2014, 16:06
Mam płakać?
Odpisz
30 maja 2014, 16:05
Mam obok psa :P
Odpisz