memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
10 lipca 2025, 08:29
1
Odpisz
16 stycznia 2023, 14:48
ja to robie tak
16 stycznia 2023, 14:49
@Piotr2008_:
16 stycznia 2023, 15:37
@Piotr2008_: ciekawe co sobie myślą ludzie gdy piszesz 44
21 października 2024, 18:16
@Nikokos9097: harry potter
26 stycznia 2023, 22:23
7-2 4-2
13 stycznia 2023, 11:07
a w jak piszecie f
13 stycznia 2023, 11:23
@PuyoPuyo: 1
13 stycznia 2023, 11:27
@PuyoPuyo: 2
13 stycznia 2023, 11:28
chad
13 stycznia 2023, 11:38
@PuyoPuyo:
13 stycznia 2023, 11:46
13 stycznia 2023, 11:50
@KittyQueen: 1
13 stycznia 2023, 11:52
13 stycznia 2023, 15:29
13 stycznia 2023, 22:16
@PuyoPuyo: 2 bo jestem z reguły leniwy
16 stycznia 2023, 08:42
16 stycznia 2023, 09:34
@DorjanOllo:
16 stycznia 2023, 09:52
@DorjanOllo: A jak piszesz duże f, np w słowie "Filip"
16 stycznia 2023, 10:13
@tomzizek2: F
16 stycznia 2023, 17:35
22 stycznia 2023, 18:19
22 stycznia 2023, 18:18
16 stycznia 2023, 22:59
4
13 stycznia 2023, 14:38
Duże 4 jak to drugie Małe 4 jak to pierwsze „44” piszę tak:
16 stycznia 2023, 09:57
@RhobarIV: jak to duże i małe cyfry xD
16 stycznia 2023, 11:50
@Igor36: gość całe życie pisze liczby indeksami
16 stycznia 2023, 21:39
@Igor36: Ano o wiele szybciej to wychodzi, i jakoś tak od razu ładniej wyglądał zeszyt od matematyki, cyfry wyglądały jakby pisane tym samym systemem co litery.
16 stycznia 2023, 20:42
Nie umiem pisać
16 stycznia 2023, 20:25
Zależy
16 stycznia 2023, 19:14
16 stycznia 2023, 17:34
Oba
16 stycznia 2023, 15:35
Od razu wrzućcie cały alfabet, co się będziecie ograniczać
16 stycznia 2023, 14:38
2
16 stycznia 2023, 13:45
16 stycznia 2023, 13:40
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież10 lipca 2025, 08:29
1
Odpisz
16 stycznia 2023, 14:48
ja to robie tak
Odpisz
16 stycznia 2023, 14:49
@Piotr2008_:
Odpisz
16 stycznia 2023, 15:37
@Piotr2008_: ciekawe co sobie myślą ludzie gdy piszesz 44
Odpisz
21 października 2024, 18:16
@Nikokos9097: harry potter
Odpisz
26 stycznia 2023, 22:23
7-2
4-2
Odpisz
13 stycznia 2023, 11:07
a w jak piszecie f
Odpisz
13 stycznia 2023, 11:23
@PuyoPuyo: 1
Odpisz
13 stycznia 2023, 11:27
@PuyoPuyo: 2
Odpisz
13 stycznia 2023, 11:28
chad
Odpisz
13 stycznia 2023, 11:38
@PuyoPuyo:
Odpisz
13 stycznia 2023, 11:46
@PuyoPuyo: 2
Odpisz
13 stycznia 2023, 11:50
@KittyQueen: 1
Odpisz
13 stycznia 2023, 11:52
@PuyoPuyo: 2
Odpisz
13 stycznia 2023, 15:29
@PuyoPuyo: 2
Odpisz
13 stycznia 2023, 22:16
@PuyoPuyo: 2 bo jestem z reguły leniwy
Odpisz
16 stycznia 2023, 08:42
@PuyoPuyo: 2
Odpisz
16 stycznia 2023, 09:34
@DorjanOllo:
Odpisz
16 stycznia 2023, 09:52
@DorjanOllo: A jak piszesz duże f, np w słowie "Filip"
Odpisz
16 stycznia 2023, 10:13
@tomzizek2: F
Odpisz
16 stycznia 2023, 17:35
@PuyoPuyo: 2
Odpisz
22 stycznia 2023, 18:19
@PuyoPuyo: 1
Odpisz
22 stycznia 2023, 18:18
1
Odpisz
16 stycznia 2023, 22:59
4
Odpisz
13 stycznia 2023, 14:38
Duże 4 jak to drugie
Małe 4 jak to pierwsze
„44” piszę tak:
Odpisz
16 stycznia 2023, 09:57
@RhobarIV: jak to duże i małe cyfry xD
Odpisz
16 stycznia 2023, 11:50
@Igor36: gość całe życie pisze liczby indeksami
Odpisz
16 stycznia 2023, 21:39
@Igor36: Ano o wiele szybciej to wychodzi, i jakoś tak od razu ładniej wyglądał zeszyt od matematyki, cyfry wyglądały jakby pisane tym samym systemem co litery.
Odpisz
16 stycznia 2023, 20:42
Nie umiem pisać
Odpisz
16 stycznia 2023, 20:25
Zależy
Odpisz
16 stycznia 2023, 19:14
Zależy
Odpisz
16 stycznia 2023, 17:34
Oba
Odpisz
16 stycznia 2023, 15:35
Od razu wrzućcie cały alfabet, co się będziecie ograniczać
Odpisz
16 stycznia 2023, 14:38
2
Odpisz
16 stycznia 2023, 13:45
1
Odpisz
16 stycznia 2023, 13:40
1
Odpisz