Jak skutecznie wyżebrać kasę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Ikony
Zdeklasowani znowu
To się nie może nie udać
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2021, 23:07
dziś kupił by za to tylko cole
Odpisz
28 maja 2023, 07:48
@Towarzysz: no nie wiem
Odpisz
3 lutego 2017, 16:05
Nie mam nic do BO2 jest spoko ale BO1 I TAK LEPSZE ;D
Odpisz
30 grudnia 2016, 22:03
Połączenie 3 memów, wow
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:32
ku*wa niech znajdzie pracze
Odpisz
20 maja 2016, 19:22
ZNAJDŹ SŁOWNIK
Odpisz
26 maja 2016, 12:23
@wiktor34: Grammar nazi Mode on: nie pisze się zdań z wielkich liter, rozpoczynamy dużą i kończymy kropką. Grammar nazi Mode off.
Odpisz
10 lipca 2016, 07:45
@Arronin: Rozpoczynamy wielką*
Odpisz
6 lutego 2018, 18:18
ty z taką ortografią nigdy jej nie znajdziesz
Odpisz
6 lutego 2018, 19:27
@Filipsss: Szybki jesteś
Odpisz
6 lutego 2018, 19:28
@SharpNeedle: true
Odpisz
8 lutego 2018, 10:12
@wiktor34: Znajdź życie a nie wku*wiaj dzieci.
Odpisz
8 lutego 2018, 10:14
@Filipsss: Jprd wiesz że jak jesteś np dzieckiem to ku*wa na pewno robisz ortografie... więc morda.
Odpisz
8 lutego 2018, 12:15
robisz ortografie... co ku*wa?
Odpisz
8 lutego 2018, 18:32
@Filipsss: Nie robię już.
Odpisz
8 lutego 2018, 20:32
Co?
Odpisz
9 września 2018, 19:53
@SharpNeedle: co?
Odpisz
10 września 2018, 07:10
@gracjan_pl: co?
Odpisz
10 września 2018, 07:25
@SharpNeedle: cooo?
Odpisz
10 września 2018, 07:37
@gracjan_pl: coo??
Odpisz
10 września 2018, 08:00
@SharpNeedle: cooo?
Odpisz
10 września 2018, 19:33
@gracjan_pl: co????
Odpisz
10 września 2018, 19:49
@SharpNeedle: Co?!?!?!?
Odpisz
10 września 2018, 20:09
@gracjan_pl: CO???????????????????????????
Odpisz
10 września 2018, 22:45
@SharpNeedle: wat?
Odpisz
11 września 2018, 07:15
@gracjan_pl: to
Odpisz
11 września 2018, 07:15
@SharpNeedle: was?
Odpisz
11 września 2018, 07:17
@gracjan_pl: no to
Odpisz
11 września 2018, 07:20
@SharpNeedle: dobra koniec tego cowania
Odpisz
4 sierpnia 2015, 16:14
poradnik jak oszukać mamę
Odpisz
15 czerwca 2015, 16:15
widzę że ma w grach takie same gusta jak ja
Odpisz
19 maja 2015, 16:00
a to troll jeden xD
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:32
Po co kupował BF3? Do wtorku jest na Originie za darmo, można wziąć i mieć. Problem? A on wydał kasę. Idiotto.
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2014, 20:45
@kajko: dokładnie. o tym samym pomyślałem :) po co kupować coś co jest za darmo. Jeszcze rośliny kontra zombie jest za darmo do 3 czerwca :)
swoją drogą kupę lat Cię nie było tutaj ;) "piontka!"
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:59
@SieGraSieMa: a ja nie mogę pobrać ciągle jest chyba loading ;-;
Odpisz
1 czerwca 2014, 21:07
@mrklorens: A jak myślisz gra którą już i tak można kupić za 50 zł jest w dodatku za free serwery są przeciążone u nie których nie działa też multi nawet u tych co już kupili więc ciesze się zainwestowania w BF4
Odpisz
1 czerwca 2014, 21:22
@kajko: co to Originie? ;-;
Odpisz
1 czerwca 2014, 21:32
@SieGraSieMa: Siema :D Powróciłem ^^ Roślinki też spoko. Lubię z kumplem grać.
Odpisz
2 czerwca 2014, 15:26
@Mirek01: Coś podobnego do Steam'a.
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2014, 16:19
@Mirek01: to jest oficjalna strona gier EA (jak juz uzytkownik nade mna powiedzial "Cos podobnego do Steam'a")
Odpisz
3 czerwca 2014, 22:51
@Mirek01: Ty tak na serio? Jeśli nie wiesz co to, nie masz prawa nazywać się graczem.
Odpisz
4 czerwca 2014, 14:58
@Geodude: nie znam stronek z grami .-. to nie moja wina i po co mi to wiedzieć?
Odpisz
4 czerwca 2014, 17:59
@gonzal11: Bf 4 jest słaby, mała innowacja od bf 3 za niewyobrażalnie wielką cene.
Odpisz
4 czerwca 2014, 14:16
Black Ops II? Jeszcze powiedzcie że kupił to dla Zombie, bylibyśmy friends 4ever.
Odpisz
2 czerwca 2014, 17:21
Black Ops ll za 80 zł? BF3 za 50? myszka ok 40. cola + chipsy ok 13. łącznie 183.
Odpisz
3 czerwca 2014, 22:50
@acocieto666: BF3 był niedawno na Origin FREE!
Odpisz
1 czerwca 2014, 21:28
A gdzie Warcraft? Lub Skyrim? Nie wspominając o Burdlu 2?
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:50
Nie ładnie :)
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2014, 20:20
"za nie długo" czyli jak przepuszczać słabe obrazki z błędami cz. XXI
Odpisz
1 czerwca 2014, 20:15
UUU ochrzanik będzie
Odpisz
28 maja 2014, 15:03
Bitch please, I lied i forever alone w jednym...
Odpisz