Burger z łosia z JE*ANYMI DIAMENTAMI
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Cel namierzony
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 stycznia 2023, 12:50
Nie czaję, ale to pewnie dlatego że jestem wsiochem
Odpisz
23 stycznia 2023, 14:29
I barberzy
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2023, 14:57
Jeszcze doj...ne czarne logo z białymi literami
Odpisz
21 stycznia 2023, 01:54
@Memes_Master: mogą być też złote
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2023, 20:29
Czeaj, to Pasibus to burgerownia dla burżuazji?
Odpisz
17 stycznia 2023, 20:30
@De_la_cat: Tak
Odpisz
17 stycznia 2023, 20:33
@De_la_cat: Pasibus był fajny, ale wszystkie jakie widziałem gdzieś wcięło
A ten starter pack bardziej pasowałby do food trucków
Odpisz
17 stycznia 2023, 23:06
@ultron64: jestem szlachtą... Ej ty, wieśniaku! Wracaj na pole!
Odpisz
17 stycznia 2023, 23:07
@rozwalgo: niektóre pasibusy (te gdzie ja jem) to takie właśnie food trucki
Odpisz
18 stycznia 2023, 23:35
@rozwalgo: gdzie w food trucku masz ściane ceglaną?
Odpisz
18 stycznia 2023, 23:51
@reedy7: Nie wiem, może ktoś se ceglaną tapetą wyłożył przyczepę
Odpisz
19 stycznia 2023, 19:46
@De_la_cat: W Puławach otworzyli pasibusa, który jest po prostu przerobiony angielskim busem. Nie wiem czy tak wygląda każdy inny, ale mimo że drogi, to poszedłem raz i szczerze nie planuję wracać. Lepiej jest wesprzeć lokalne opcje gastronomiczne, gdzie cena nie jest z kosmosu, a właściciele rzeczywiście robią dobre jedzenie.
Odpisz
19 stycznia 2023, 22:17
@reedy7: koło klinik we Wrocławiu jest taki fudczrak
Odpisz
19 stycznia 2023, 20:28
Nie wiem czemu ale te czarne rękawiczki wydają się być jakieś droższe, lepsze niż niebieskie
Odpisz
19 stycznia 2023, 19:07
Potwierdzam, polecam burgerownie "Byczek Bistro" w lubelskim, Puławy.
Odpisz
19 stycznia 2023, 06:44
Raz nad morzem patrze na cenę burgera w takiej burgerowni. Mały burger za 40 złotych
Odpisz
19 stycznia 2023, 03:20
I najczęściej jesz tam paskudnego burgera, który rozleci Ci się jak tylko go do ręki weźmiesz
Odpisz
18 stycznia 2023, 23:37
Teraz to nawet McDonald jest drogi
Odpisz
18 stycznia 2023, 21:57
Akurat niektóre takie burgerownie są dobre, ale w większości trudno na dobrą trafić
Odpisz
17 stycznia 2023, 20:44
Co to jest to piąte?
Odpisz
17 stycznia 2023, 20:45
@Sirbaloo: ściana
Odpisz
17 stycznia 2023, 21:08
@Sirbaloo: Szpikulec wbity w burgera, żeby ten się nie rozsypał
Odpisz
18 stycznia 2023, 21:30
@Rey_Palpatine: ściągałeś na matmie, co?
Odpisz
18 stycznia 2023, 21:37
@Xenophia: noo
Odpisz
18 stycznia 2023, 21:03
Musisz tam dać za burgera 60zł
Odpisz
17 stycznia 2023, 20:55
rel
Odpisz
17 stycznia 2023, 21:01
@Devil_Eye: jesteś drogą burgerownią?
Odpisz
17 stycznia 2023, 22:31
@PanPiernik: nie ale byłem w takiej
Odpisz
17 stycznia 2023, 20:34
Nie zapomnij o tym, że czeka się pół godziny i w połowie jedzenia wszystko leci na tackę
Odpisz