Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Tacy sami, a ściana między nami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 stycznia 2023, 20:52
Przynajmniej z tak dobrej rzeczy, jaką jest WOŚP, nie róbmy wojenki politycznej. Jest mnóstwo wyborców PiS, którzy biorą udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a jest też wielu zwolenników opozycji czy osób apolitycznych, którzy na WOŚP mają wywalone. Niech to będzie wydarzenie, które łączy Polaków.
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:03
@Nanook: Niestety są Ludzie co przy każdej okazji będą wszadzać politykę
Ale i tak
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:27
@Nanook: czy sprzedawanie Czeczenom materiałów do wskrzeszenia Stalina nie wiąże się z polityką?
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:38
@Exzit1: Nie. Ja bym to zaliczył jako hobby. Na równi z szydełkowaniem i zbieraniem grzybów.
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:38
@Exzit1: nie, skąd ten pomysł?
Odpisz
1 lutego 2023, 07:28
@Nanook: Ba, nawet Kościoły, chociaż otwarcie mówią o tym, że nie zgadzają się z osobami prowadzącymi to, to jednocześnie mówią o tym jak dobra idea idzie za tą akcją i zezwalaja na zbiórki na ich terenie. Jeśli WOŚP potrafi połączyć ludzi o najróżniejszej myśli politycznej, nie zmieniajmy tego i cieszmy się dobrem jakie dzieje się na świecie dzięki tej akcji.
Odpisz
1 lutego 2023, 10:25
@Exzit1: a ten uran to nie ma być do wskrzeszenia austriackiego malarza ?
Odpisz
1 lutego 2023, 19:59
@kuba2995: no Czeczenia leży w Rosji to chyba nie
Odpisz
2 lutego 2023, 15:23
@kuba2995: Why not both?
Odpisz
3 lutego 2023, 23:45
@Nanook: Chyba jest nawet coraz lepiej, bo PiS nie powiedział o wośpie złego słowa w tym roku
Odpisz
3 lutego 2023, 23:44
Chociaż ostatnio PiS zachamowal z hejtem na WOŚP
Odpisz
2 lutego 2023, 22:49
Drogi PiS-ie, mam ja też mam dla was oświadczenie
Odpisz
2 lutego 2023, 15:48
Mam znajomego który żyje dzięki sprzętu kupionemu przez WOŚP, tak więc j...ć pis i innych z...ów co sie muszą dosłownie o wszystko przypi.....ać
Odpisz
2 lutego 2023, 12:27
PIS ogólnie planuje podzielić wakacje jak w przypadku ferii zimowych. Kretyński pomysł
J...ć PIS moi państwo :)
Odpisz
2 lutego 2023, 12:31
@Oliwier256: ceny ponoć mają być mniejsze ale w to wątpię
Odpisz
2 lutego 2023, 12:38
@Oliwier256: miałoby to jakieś plusy, chociaż jednak lipiec/sierpień najlepiej się nadają na wakacje
Odpisz
2 lutego 2023, 14:40
@Oliwier256: Mogliby i mi wstawić miesiąc nieobecności, ale nie mam zamiaru iść do szkoły w gorący lipiec.
Odpisz
2 lutego 2023, 14:32
I nich każdy kto nażeka na nfz podpisze deklarację że nie chce był levzony przez sprzęt ani lekarzy nfztu
Odpisz
2 lutego 2023, 14:16
Ja zamieszkały Nr PESEL
oświadczam że w razie nie sfinansowania zabiegu przez NFZ, życzę sobie żeby sfinansowano je z kieszeni posłów PIS i/lub ich rodzin, a w razie jakichkolwiek żądań finansowych wobec mej osoby do kierowania ich do w/w.
Odpisz
2 lutego 2023, 14:13
Ok to jak nie WOŚP to chce respiratorami Szumowskiego. Chwila
Odpisz
2 lutego 2023, 14:09
PiS jest anty-WOŚP bo Owsiak według nich jest złodziejem - komu kradnie? Kościelnemu caritasowi XDDD
Odpisz
2 lutego 2023, 13:46
Tak psioczą na wośp, ale będą pierwsi jak coś się stanie.
Odpisz
2 lutego 2023, 13:15
Cóż, ja szczerze mówiąc szanuje WOŚP, dzięki ich sprzętowi medycznemu żyje mój jedyny brat.
Odpisz
2 lutego 2023, 13:06
Kiedy PIS podniesie pożyczki
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2023, 12:39
Jakie to ma znaczenie że to zostało przekazane z pieniędzy zebranych przez WOŚP? Żadne. Sprzęt medyczny to sprzęt medyczny.
Deal with it.
Odpisz
2 lutego 2023, 12:16
Cóż, w moim szpitalu pediatria by nie istniała, gdyby nie WOŚP. Szpital nie zakupił żadnego sprzętu, wszystko zostało przekazane przez fundację.
Odpisz
31 stycznia 2023, 21:48
Gdyby nie sprzęt zakupiony przez WOŚP to zapewne bym zmarł w wieku kilku miesięcy. Jak już kiedyś gdzieś na tej stronie pisałem jestem po operacji serca przeprowadzonej gdy miałem 3 miesiące. Według tego co mi rodzice opowiadali to znaczna większość inkubatorów i innych sprzętów na oddziale była właśnie zakupiona przez WOŚP
Odpisz