Program Firefox został już uruchomiony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ziarenko traumy wyrosło
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2011, 19:49
Ludzie, wystarczy odrobina wiedzy. Ten komunikat jest dość często spotykany, ale to nie oznacza, że musicie od razu wyłączać kompa, czy coś. Po prostu wchodzicie w menedżera zadań (w razie jakby ktoś nie wiedział to Ctrl+Alt+Delete lub też Ctrl+Shift+Esc) Tam wchodzicie w zakładkę "Procesy" i szukacie procesu o nazwie "firefox.exe". Usuwacie to i możecie dalej używać "Ognistego lisa" ;P Pozdrawiam Przemek ;]
Odpisz
9 listopada 2011, 01:23
@Undervalued: potwierdzam, też tak robię gdy nagle zamknę firefox, gdy np. idę spać a zaraz potem się skapnę że jeszcze nie sprawdziam e-maila, no i trzeba go ponownie otworzyć.
Odpisz
31 lipca 2013, 05:11
@Undervalued: U mnie ja zawsze tak robię.
Ale -
Internet nie odpowiada. Czy zakończyć teraz?
Zakończ teraz. I nie odpowiada
Odpisz
7 listopada 2011, 14:41
ja mam profesional kompa za 7 tysiaków. i z kartami problemów nie mam. moge po 20 otwierać. obrazek 2/5
Odpisz
7 listopada 2011, 16:37
@grubson5022: no i co nas to obchodzi??
Odpisz
7 listopada 2011, 17:17
nic. mówie.ja nie mam z przeglądarkom takich problemów
Odpisz
8 listopada 2011, 11:08
@grubson5022: Po co piszesz za ile masz kompa? Chcesz się pochwalić?
Odpisz
8 listopada 2011, 11:09
@grubson5022: Co Ci dało to, że powiedziałeś za ile kupiłeś komputer?
Odpisz
8 listopada 2011, 14:03
nie ja tylko tata mi kupił. i nic mi to nie dało
Odpisz
7 listopada 2011, 16:02
***a, znowu się będziecie kłócić o to, która przeglądarka jest lepsza?
Odpisz
7 listopada 2011, 13:57
ja używam chrome. Fierfox diablo piekla ja mam dobrego kompa a miałem tak samo więc mi tu nie ten teges po prostu firefox ma bledy tak samo jak inne przeglądarki z których korzystamy obrazek 3/5
Odpisz
7 listopada 2011, 09:06
jak ktoś nie umie się posługiwać i ma 7 otwartych kart pornosu i nagle zamyka je bo starzy weszli to komputer wymięka więc raczej nie wina firefoxa jak ktoś ma słabego kompa
Odpisz
7 listopada 2011, 11:56
@diablo_piekla: niezłe miałeś przygody? :p
Odpisz
7 listopada 2011, 10:22
słabe 1
dlatego właśnie nie używam firefoxa, bo to dno.
Odpisz
7 listopada 2011, 07:48
niestety taka prawda. używom chroma, jeno jeszcze to pamiętam
Odpisz
7 listopada 2011, 07:08
wystarczy kilka razy się postarać włączyć jeszcze raz ;)
Odpisz