Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Undervalued

7 listopada 2011, 19:49

Ludzie, wystarczy odrobina wiedzy. Ten komunikat jest dość często spotykany, ale to nie oznacza, że musicie od razu wyłączać kompa, czy coś. Po prostu wchodzicie w menedżera zadań (w razie jakby ktoś nie wiedział to Ctrl+Alt+Delete lub też Ctrl+Shift+Esc) Tam wchodzicie w zakładkę "Procesy" i szukacie procesu o nazwie "firefox.exe". Usuwacie to i możecie dalej używać "Ognistego lisa" ;P Pozdrawiam Przemek ;]

Avatar Orokana

9 listopada 2011, 01:23

@Undervalued: potwierdzam, też tak robię gdy nagle zamknę firefox, gdy np. idę spać a zaraz potem się skapnę że jeszcze nie sprawdziam e-maila, no i trzeba go ponownie otworzyć.

Avatar Adiospl

31 lipca 2013, 05:11

@Undervalued: U mnie ja zawsze tak robię.
Ale -
Internet nie odpowiada. Czy zakończyć teraz?
Zakończ teraz. I nie odpowiada

Avatar grubson5022

7 listopada 2011, 14:41

ja mam profesional kompa za 7 tysiaków. i z kartami problemów nie mam. moge po 20 otwierać. obrazek 2/5

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2011, 16:37

@grubson5022: no i co nas to obchodzi??

Avatar grubson5022

7 listopada 2011, 17:17

nic. mówie.ja nie mam z przeglądarkom takich problemów

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2011, 11:08

@grubson5022: Po co piszesz za ile masz kompa? Chcesz się pochwalić?

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2011, 11:09

@grubson5022: Co Ci dało to, że powiedziałeś za ile kupiłeś komputer?

Avatar grubson5022

8 listopada 2011, 14:03

nie ja tylko tata mi kupił. i nic mi to nie dało

Avatar chupacabra001

7 listopada 2011, 16:02

***a, znowu się będziecie kłócić o to, która przeglądarka jest lepsza?

Avatar
Konto usunięte

7 listopada 2011, 13:57

ja używam chrome. Fierfox diablo piekla ja mam dobrego kompa a miałem tak samo więc mi tu nie ten teges po prostu firefox ma bledy tak samo jak inne przeglądarki z których korzystamy obrazek 3/5

Avatar diablo_piekla

7 listopada 2011, 09:06

jak ktoś nie umie się posługiwać i ma 7 otwartych kart pornosu i nagle zamyka je bo starzy weszli to komputer wymięka więc raczej nie wina firefoxa jak ktoś ma słabego kompa

Avatar amanda

7 listopada 2011, 11:56

@diablo_piekla: niezłe miałeś przygody? :p

Avatar frefux

7 listopada 2011, 10:22

słabe 1
dlatego właśnie nie używam firefoxa, bo to dno.

Avatar Baca_online

7 listopada 2011, 07:48

niestety taka prawda. używom chroma, jeno jeszcze to pamiętam

Avatar JuTube

7 listopada 2011, 07:08

wystarczy kilka razy się postarać włączyć jeszcze raz ;)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ziarenko traumy wyrosło

Pozdrawiam świetliki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka