Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
To się nie może nie udać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2023, 14:11
Też PETA: *Zabija zwierzęta*
Odpisz
7 lutego 2023, 15:19
Lubię zwierzątka bo są fajne puszyste i super, a inne to są smaczne z keczupem.
Odpisz
10 lutego 2023, 10:32
@BlackSensey: niektórzy też tak rozróżniają ludzi, jedni to moi przyjaciele innych można zagazować lub zrzucić na nich napalm.
Odpisz
10 lutego 2023, 12:52
@Lukas3k: Co jest nie tak z takim rozumowaniem?
Odpisz
10 lutego 2023, 12:56
@Trollfejsik_YouTube: nic, dopóki żona nie puszcza ci się z dymem
Odpisz
10 lutego 2023, 12:57
@Lukas3k: SKĄD WIESZ ŻE PUSZCZAM SIĘZ DYMEM!? O_0
Odpisz
10 lutego 2023, 13:28
@Lukas3k: Po gazowaniu to do pieca, nie pod napalm (◔_◔)
Odpisz
10 lutego 2023, 13:32
@BlackSensey: a jak gazownikowi się upiecze to ma wakacje pod palmami
Odpisz
10 lutego 2023, 12:24
J...ć petę
Odpisz
10 lutego 2023, 11:39
Zamiast chicken przeczytałem children
Odpisz
7 lutego 2023, 16:09
Problemem nie jest zabijanie zwierząt a odczuwanie empatii wobec zwierząt
Odpisz