Polanball, ty spryciarzu!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Co za przypadek
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 maja 2021, 08:39
@Sniper02: Ich mache Poland język + englich język + deuchland język :):):):):):)
Odpisz
30 maja 2014, 22:16
Nie rozumiem.
Odpisz
30 maja 2014, 22:33
@PolandWolf: ja też...bo nie umiem angielskiego XD
Aj kant inglisz!
Odpisz
30 maja 2014, 22:34
@Sniper02: Aj nął spik inglisz w ogóle.
Odpisz
30 maja 2014, 22:48
@PolandWolf: XD
Odpisz
4 czerwca 2014, 19:12
@Sniper02: Ale to jest po Polsku
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2014, 19:27
@PolandWolf: flaga Monako i Indonezji są czerwono białe a Polandball jest też czerwono biały chociaż powinien być biało czerwony
Odpisz
5 czerwca 2014, 15:37
W poczekalni było innaczej..
Odpisz
5 czerwca 2014, 16:17
@PolandWolf: polska stanął na głowie i wyglądał jak monako i indonezja a dalej tu już pewnie rozumiesz
Odpisz
7 czerwca 2014, 01:21
@PolandWolf: jak coś to "aj dont spik englisz"
Odpisz
29 czerwca 2014, 19:08
Polska gdyby stanęła na głowie, miała by nisko oczy, a polandballa tak się rysuje, choć to zdrada narodu
Odpisz
19 sierpnia 2014, 14:42
@mrklorens: Polandball jest zrobiony odwrotnie, bo ma pokazywać, że polska to kraj na opak; wszystkie countryballe mają prześmiewczo ukazane jakieś stereotypy na temat symbolizowanych krajów.
Odpisz
22 września 2014, 15:33
@qbadrewnik: To nie zdrada narodu . polandball z początku był zrobiony przez Niemców bo się wkurzyli na polka kaleczącego niemiecki.W historii polandballa jest tak że polandball stanął na głowie żeby się ukryć przed chyba Niemcami i tak już mu zostało
Odpisz
16 sierpnia 2015, 15:38
Nie, to była Bochemia (szukam pudła na chejty)!
Odpisz
14 maja 2021, 08:37
@Sniper02: ja używam niemiecki+angielski+polski
Odpisz
5 marca 2017, 17:12
Monako i polska są ok ale indonezja ma troszeczkę inny kolor bo indonezja ma taki bordowy
Odpisz
31 maja 2014, 15:46
Tłumaczenie:
[Rosja]
Polska oddawaj ukradzionego rurociąga!
Które z was jest Polską?
Paszoł w ch*j!
[Polanball]
ku*wa
[Rosja]
A więc to ty!
[Polandball]
cusz.
[Rosja]
WRACAJ MI TU!!!
[Singapur]
Dobrze że włożyłem moją komórkę do kieszeni Monako, prawda Indonezjo?
[Monako]
Nie mówię po angielsku.
W dużym skrócie Rosja nie mogła rozpoznać, które z tych państw jest Polską (Polandballem z odwroconymi kolorami), gdyż Singapur (jęz. urzędowy angielski), Indonezja i Monako (jęz. urzędowy francuski) mają takie same flagi. Singapur pomylił nawet obecne w komiksie Monako z nieobecną Indonezją.
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:06
@Jejowicz: Ja zinterpretowałam to w ten sposób, że ten, którego Ty uważasz za Singapur to Polandball.
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:13
@Jejowicz: Singapur pa na czerwonym księżyc i gwiazdki. Ja myślę, że ten, który wziąłeś za Singapur, to Polandball, a Rosja wzięła Monako za Polskę, bo Polska włożyła swoją komórkę do jego kieszeni i ta komórka mu w kieszeni zadzwoniła - "ku*wa", to dzwonek. Na końcu Indonezja mówi "Ja nie gadać po polskiemu", bo mówi do niego prawdziwy Polandball.
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:28
@Pikachu: Singapur ma co prawda gwiazdki, ale w wersji polandballowej już nie. No i kiedy komiks był jeszcze w poczekalni, rzeczony Singapurball mówił po angielsku, a Monacoball po francusku.
Odpisz
4 czerwca 2014, 21:23
@Pikachu: Okej ja to wytłumaczę: Rosja wzięła Indonesię za Polandball, Polandball wziął Indonesiaball za Monacoball. Ten co nie gadać po polskiemu to Monaco (które w oryginale mówiło po francusku)
Odpisz
6 września 2016, 19:05
@Jejowicz: Przede wszystkim Singapur rysuje się jako trójkąt.
Odpisz
23 grudnia 2016, 21:34
@Jejowicz: 9/11
Odpisz
6 czerwca 2014, 18:20
nikt nie wie jak wyglonda polska flaga
Odpisz
11 lipca 2014, 22:51
@abcdee: każdy wie tylko tak się uwieczniło na Polandballu :D
Odpisz
5 czerwca 2014, 10:04
Ja tam widze pokeballe xD
Odpisz
2 czerwca 2014, 19:30
1. To Indonesiaball
2. To Polandball
3. To Monacoball
Odpisz
31 maja 2014, 21:04
Byłoby 5, ale daję 3 za flagę Polski do góry nogami. (Tak, wiem że Polandballa się tak rysuję. Po prostu nie znoszę tej Polski do góry nogami)
Odpisz
4 czerwca 2014, 19:03
@kulujulu: mam nadzieje że czujesz się spełniony, ty rebeliancie ty xD
(tak swoją drogą to właśnie przez takich jak ty polandball wygląda tak, jak wygląda. Brzmi dziwnie ale to prawda)
Odpisz
4 czerwca 2014, 19:29
@gulpin: mi to nie przeszkadza bo pozwala na twórczość ale czy mógłbyś powiedzieć czemu?
Odpisz
4 czerwca 2014, 19:59
@mrklorens: na jeja powtarza sie ta wersja zdarzen, ze ktos przy rysowaniu mapy Polski pomylil sie i zamienil kolory. Ja jednak czytalem, ze tak naprawde nie bylo pomylki. Polandball powstal w komiksie, w ktorym Polska chciala ukryc sie przed Niemcami, wiec stanela na glowie zeby wygladac jak Monako.
Niemniej w obydwoch przypadkach konczy sie tak, ze Polacy maja wielki bol dupy, a Amerykanie sie z tego ciesza i zeby nas strollowac kolejne komiksy rysuja juz z Polandballem do gory nogami.
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:03
@gulpin: aha fajna lekcja historii
Odpisz
4 czerwca 2014, 20:32
@kulujulu: Nareszcie ktoś mnie rozumie! ;_; też mnie wkurza ten PolandBall '='
Odpisz
5 czerwca 2014, 14:45
@gulpin: Ja słyszałem wersję, w której Niemiec naśmiewał się z Polaka, że słabo zna angielski. Zrobił o tym "idiotyzmie" komiks, ale sam popełnił błąd. Narysował flagę do góry nogami.
Odpisz