Co za miejsce, nie do życia...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lutego 2023, 19:28
J.......ć warszawiaków tfu
Odpisz
24 lutego 2023, 21:28
@Crln_7: Co ci zrobiliśmy? :(
Odpisz
24 lutego 2023, 23:54
@Crln_7: ja jestem warszawiakiem więc się pie....
Odpisz
25 lutego 2023, 00:37
@Nanook: istniejecie.
Odpisz
25 lutego 2023, 00:37
dobra, dobra słoik.
Odpisz
25 lutego 2023, 08:40
@Crln_7: No ale jaki w tym problem, że istniejemy?
Odpisz
25 lutego 2023, 11:43
@Crln_7: +1 jako mazurak stwierdzam że nie ma gorszych turystów od wawiaków
Odpisz
25 lutego 2023, 12:57
@pjoterix: Po prostu z Wawy na Mazury jest najbliżej, więc też jest tam nas najwięcej ze wszystkich turystów. A turyści to w ogóle inna nacja, więc nie ma co oceniać miasta na podstawie turystów. Warszawiacy w Warszawie to jedni z najfajniejszych ludzi jakich znam, a spotkałem Polaków z całej Polski.
Odpisz
25 lutego 2023, 19:03
@Nanook: warszawiacy mają często mentalność albo żywcem z zachodu wziętą, albo nażarli się pychy, bo się dorobili
Odpisz
25 lutego 2023, 19:05
@Kolo_killer: A jest coś złego w zachodniej mentalności? I być może niektórzy rzeczywiście są aroganccy, ale jest to mniejszość. Częściej zresztą niż z pychą spotkałem się z zawiścią ze strony mieszkańców innych regionów Polski, co zresztą też widać w tych komentarzach.
Odpisz
25 lutego 2023, 19:46
@Nanook: no i mamy błędne koło widocznej mniejszości i stałości poglądów ludności "gminnej"
Odpisz
6 marca 2023, 14:31
@pjoterix: k...a
Odpisz
23 lutego 2023, 23:32
Warszawa pod względem czystości jest chyba akurat całkiem git
Znaczy nie bywam tam często ale zdaje się że w lasach wokół mojej wioski jest więcej śmieci, starych telewizorów i części samochodowych
Odpisz
23 lutego 2023, 23:38
@Veeebs: mówisz o lasach, których prawie nie ma, czyli o puszczy, czy o "lasach", czyli o borze sosnowym sadzonym naprędzce po to, żeby było drewno na opał albo meble albo kasa z unii za zalesianie nieużytków
Odpisz
24 lutego 2023, 19:04
@Kolo_killer: i to i to
Znaczy wieś leży na skraju puszczy więc otacza ją z trzech stron a od czwartej jest zasadzony lasek
Odpisz
25 lutego 2023, 19:00
@Veeebs: Jeśli te części są metalowe, to podaj mi lokalizację tego miejsca.
Odpisz
25 lutego 2023, 19:02
@Kawento: każdy las w polsce trochę oddalony od miast
Odpisz
25 lutego 2023, 20:00
@Kolo_killer: W lasach nie widuję dużych ilości śmieci, w wyrobiskach po piasku czy glinie za to często niestety, choć metale rzadko tam są.
Odpisz
25 lutego 2023, 23:35
@Kawento: zwykle widuje je jak zapuszczę się gdzieś głębiej i za ...ja nie znajdę tego miejsca drugi raz
Wiem tylko gdzie leży stary telewizor leży w tym miejscu conajmniej 10 lat także wszystko co się może na cokolwiek przydać już zostało zabrane
Odpisz
26 lutego 2023, 20:23
@Kawento: lasy w okolicach krasnegostawu to jest czysty biznes. Można tam znaleść beczki telewizory rowery blachę... Noi łosie ale tego na złomie nie chcieli
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2023, 22:58
Jako że komiks został stworzony przez Amerykanina to pasuje do realiów amerykańskich, a nie polskich. Polskie miasta, w tym również Warszawa, są bardzo czyste w porównaniu do tych z USA i bezdomnych koczujących w namiotach tu nie doświadczysz. Plus w Wawie jest bardzo dużo terenów zielonych. W rankingu najbardziej zielonych miast świata znaleźliśmy się na wysokim 12 miejscu.
Odpisz
23 lutego 2023, 23:04
@Nanook: 🤓🤓🤓(mieszkam tam)
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2023, 23:17
@Nanook: pomijajac juz ze nawet w przecietnym amerykanskim suburbie w zyciu nie jest tak zielono
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2023, 07:14
@Nanook: Znalazłem dwa-trzy lata temu na Pradze jeden namiot bezdomnostan zaj*bany puszkami i wszelakim dziadostwem.
Największy zaszczyt mojego życia
Odpisz
24 lutego 2023, 18:19
@Nanook: Nadal nie oddali cegieł. Miasto 0 na 10
Odpisz
24 lutego 2023, 18:52
@JanuszRasista: A to łatwo rozwiązać tego problem. Przyjedź do Wawy, zacznij śpiewać przyśpiewkę Lecha i szybko dostaniesz cegłę.
Odpisz
24 lutego 2023, 19:16
@Nanook: Nadal pozostaje problem Wiejskiej
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2023, 09:59
Ja kiedy przejeżdżam przez jakiekolwiek małe miasteczko na dolnym śląsku (wyglądają jak te górne kadry)
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2023, 00:19
Chyba Bydgoszczanie
Odpisz
23 lutego 2023, 22:53
Rel, aż dziwne, że ludzie żyją w takim lesie.
Odpisz
23 lutego 2023, 22:58
@TrueStoryGuy: obrażasz lasy
Odpisz
23 lutego 2023, 23:36
@mont111: baza
Odpisz