wg mnie to fotmontaz, chociaz widzialem juz podobne zdjecia
warstwa 1. - dom
warstwa 2. - plomienie
warstwa 3. - dym
warstwa 4. - ludzie
z 20 min w photoshopie ;o
aczkolwiek nie twierdze ze niema szans na prawdziwosc tego zdjecia ^^
ogolnie spoko 5 :P
To chyba są niemiecy strażacy bo widziałem kiedyś zdjecię w niemieskiej gaziecie.. Było nawet podpis kiedy je zrobili i gdzie... Ale może tylko taki żart.
Komentarze
Odśwież23 lipca 2008, 21:42
wg mnie to fotmontaz, chociaz widzialem juz podobne zdjecia
warstwa 1. - dom
warstwa 2. - plomienie
warstwa 3. - dym
warstwa 4. - ludzie
z 20 min w photoshopie ;o
aczkolwiek nie twierdze ze niema szans na prawdziwosc tego zdjecia ^^
ogolnie spoko 5 :P
Odpisz
13 lipca 2019, 00:23
@mezzo: żyjesz jeszcze?
Odpisz
2 stycznia 2022, 16:02
@Saaaaasuke: A czy ty żyjesz?
Odpisz
21 kwietnia 2021, 23:54
Muszą mieć pamiątkę.
Odpisz
8 lipca 2008, 23:32
niezła służba
Odpisz
17 czerwca 2018, 16:04
@Gucia: Żyjesz?
Odpisz
23 kwietnia 2011, 19:12
ale zdjecie :)
Odpisz
22 kwietnia 2011, 20:10
@mezzo: Popieram fotomontaż 3/5
Odpisz
16 sierpnia 2008, 12:29
Spoko zdjęcie
Odpisz
19 lipca 2008, 14:18
To chyba są niemiecy strażacy bo widziałem kiedyś zdjecię w niemieskiej gaziecie.. Było nawet podpis kiedy je zrobili i gdzie... Ale może tylko taki żart.
Odpisz
18 lipca 2008, 10:52
Po prostu nic nie robić tylko pożary gasić... He He
Odpisz
11 lipca 2008, 22:14
Przecież trzeba pamiątkowe zdjęcie sobie zrobić :)
4/5
Odpisz
11 lipca 2008, 09:23
Dom Webba, a strażacy to polscy kibice na emigracji ^^
Odpisz
10 lipca 2008, 09:50
Na serio nie wiedziałeś kto to H. Webb? A co do obrazka taki sobie. Dam 3
Odpisz
9 lipca 2008, 21:09
ie wiesz kto to howard webb ten co podytkowal karnu w meczu austria polsk anienawidze go
Odpisz
9 lipca 2008, 17:00
kogo?
Odpisz
9 lipca 2008, 13:00
tam z tył to dom Horwarda Webba
Odpisz
9 lipca 2008, 11:08
Ale się rwą do pracy...
Odpisz