Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Szybki jak błyskawica
Frustrujące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2022, 16:01
Ślub
Odpisz
28 sierpnia 2021, 19:46
Odkop z 2008
Odpisz
21 kwietnia 2021, 23:54
Jakby zabił tę kobietę, to by go uniewinniono.
Odpisz
29 listopada 2008, 23:04
Hmm... Widać, że napisy na samochodzie pisane na paincie...
Odpisz
19 lipca 2011, 17:02
@Maddie14: Nie w paincie, ale robione.
Przyjrzyj się:
światło odbija się w napisach,
ładnie zrobione pismo na krawędziach...
photoshop...
Odpisz
23 kwietnia 2011, 19:12
xd
Odpisz
12 sierpnia 2008, 17:27
Facio ma co świętować :]
Odpisz
13 lipca 2008, 22:46
co jest debilizmem?
Odpisz
12 lipca 2008, 13:43
debilizm
Odpisz
9 lipca 2008, 21:38
Bo ja weszlem w obrazki kiedy byly jeszxcze stare i potem wxziolem na 2 strone i znowu na pierwsza i mialem inne niz wczesniej na pierwszej a na drugiej ciagle te same co mialem wczesniej i mi te jedne zniknely ale juz sa
Odpisz
9 lipca 2008, 15:23
on to robił w momencie kiedy pojawiły sie nowe.
Odpisz
9 lipca 2008, 11:33
a ja tak nie mam. czemu???
Odpisz
9 lipca 2008, 09:29
o to że FauTziN ma na 2 stronach takie same obrazki ja mam tak samo w niektórych dowcipach
Odpisz
9 lipca 2008, 09:16
ie wiem o co ci chodzi fuatzin
Odpisz
8 lipca 2008, 22:41
Czemu jest tak ze jak włączam OBRAZKI to mam na 1 stroni jedne, potem biore na 2 strone i znowu na 1 i sa te. o co biega? O.o
a co do obrazka to sredni
Odpisz