Jak on ma teraz spadać na 4 łapy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie znoszę kleszczy
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2023, 12:24
To normalne...
Dla kotów
Odpisz
1 marca 2023, 22:51
jaka awaria? wszystko działa
Odpisz
1 marca 2023, 20:39
wpie.... do ryżu ~ sosu
Odpisz
1 marca 2023, 20:41
@Rhokai: z jakim sosem?
Odpisz
1 marca 2023, 20:57
@Rhokai: Tyle razy się zastanawiałem czy masz pie....ony autyzm a ty po prostu ciągle dajesz nawiązanie do made in abyss wiec i tak możliwe że masz autyzm.
Odpisz
3 marca 2023, 12:04
@bedziemagik: Bycie weebem może kiedyś będzie stopniem autyzmu.
Odpisz
3 marca 2023, 12:24
@bedziemagik: Po prostu szuka atencji.
Odpisz
1 marca 2023, 20:36
Nie widzę żadnej awarii
Odpisz