Dopiero początkujący jestem...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
To będzie bolało
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tacy sami, a ściana między nami
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2023, 14:01
Może warcaby?
Odpisz
5 marca 2023, 14:30
Średnie to nie znaczy, że są pomiędzy łatwymi i trudnymi tylko, że są meh
Mała nie interesująca mapa i czasem są glitche ale generalnie to nawet ok za swoją cenę
Odpisz
5 marca 2023, 14:40
@Murarzowa: A odpalą mi na ps3?
Odpisz
5 marca 2023, 16:29
@xmrocznax: tak ale na średnich
Odpisz
7 marca 2023, 13:26
@Murarzowa: Szachy średnia zawsze pójdą na średnich
Odpisz
7 marca 2023, 12:29
Trudność zawsze jest taka sama.
Odpisz