Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Talerz

6 marca 2023, 16:11

Ostatnio akurat zrobił się jakiś boom na czytanie książek, szkoda tylko, że romansideł, młodzieżówek z empika i fanfików z wattpada

Avatar Pancakes

11 marca 2023, 12:59

@Talerz: rel

Avatar Pancakes

11 marca 2023, 12:58

Też jestem gen z i czytam bardzo dużo, zresztą tak samo jak jakieś ⅔ mojej klasy

Avatar karakan_z_dvpy

8 marca 2023, 21:32

A ja jestem z gen z i czytam całkiem sporo

Avatar YouYuu

8 marca 2023, 09:57

O ironio to pokolenie Z, napędza najbardziej rynek książkowy. Były właśnie ostatnio jakieś badanie odnośnie tego, ale teraz nie mogę znaleźć. Stereotypy to nie zawsze prawda jak widać.

Avatar malinowy_kot

7 marca 2023, 16:50

Jestem boomerem, nie czytam książek i w sumie w zadzie mam czy młodzi czytają.
Za to denerwuje mnie w młodych, że śpią do której chcą, tzn. moi rówieśnicy też mnie w tym wkurzają. Całe życie wstaję o 4 -5

Avatar TheWind

7 marca 2023, 17:14

@malinowy_kot: żyj i daj żyć innym

Avatar Krzno_Mjedujeda

8 marca 2023, 07:18

@malinowy_kot: Nikt nie pytał o której wstajesz i nikogo to nie obchodzi.
"denerwuje mnie że młodzi coś robią inaczej niż ja robię jak tak można grrr ale jestem wkurzona"
Xdddd

Avatar malinowy_kot

8 marca 2023, 10:27

@TheWind: Czyli jednak coś z tym czytaniem jest prawdy. To że napisałam co mnie wkurza, nie znaczy że was hejcę, chcę zmian. Po prostu mnie wkurza, a komentarz drugiego użytkownika...
Eh, czyżby za mało do roboty i odklejka?

Avatar Jadeja

7 marca 2023, 15:26

Starym ludziom jak coś raz pójdzie nie pomyśli, to cały świat zaczyna im przeszkadzać.

Avatar Shpaygersharen

7 marca 2023, 15:12

Zależy kogo nazywamy młodymi ludźmi, millenialsów, gen z, czy to zj...ne pokolenie dzieci urodzonych po 2010 roku? Ja jestem gen z i często czytam, millenialsi chyba też nie mają z tym problemu. Co do tego ostatniego to śmiem powątpiewać, że w ogóle umie czytać/s

Avatar kaczka_jest_fajna

7 marca 2023, 15:08

Ja czytam bardzo dużo, ale najczęściej świat dysku

Avatar whereswally

7 marca 2023, 14:39

Przeczytałem 23 książki od sylwestra. Brałem udział przy pisaniu 2. Jestem milenialsem. Ostatnia praca naukowa była o NEETach. Także tego

Avatar Jefte

7 marca 2023, 14:30

W sumie to komplement - młodzi nie czytają książek + wasze pokolenie też nie czyta -> wy jesteście młodzi

Avatar Boberek00

Edytowano - 6 marca 2023, 07:32

Bo ktoś ich nie nauczył że warto czytać
Więc skąd mają wiedzieć że warto

A tak btw osoby które nie czytają, i narzekają że mało młodsi czytają, jest tak samo przekonująca czo osoba dalej paląca ci mówi żeby nie palić papierosów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar Krzno_Mjedujeda

1 kwietnia 2023, 16:44

@smok_nad_rozlewiskiem: literalnie naucz się czytania ze zrozumieniem i logicznego myślenia

Avatar TrueStoryGuy

1 kwietnia 2023, 17:43

@smok_nad_rozlewiskiem: A dziękuję i wzajemnie.

Avatar Murarzowa

6 marca 2023, 07:20

Moja mame czyta więc ma kartę pułapkę

Avatar kajba

6 marca 2023, 07:23

@Murarzowa: Ja też czytam, i co teraz?

Avatar Murarzowa

6 marca 2023, 07:26

@kajba: no to masz kartę pułapkę

Avatar kajba

6 marca 2023, 08:34

@Murarzowa: Dokładnie

Avatar Krzno_Mjedujeda

6 marca 2023, 07:22

Tak, nie czytam książek, skąd wiedziałeś?
:gigachad:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Krzno_Mjedujeda

27 marca 2023, 15:04

@Veeebs: Jak chcesz być trollem, to przynajmniej nie bądź ...jowym trollem, rób to jakoś z sensem.

Avatar Veeebs

27 marca 2023, 16:39

@Krzno_Mjedujeda: 👍🏻

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Płać pan

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka