Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IkarAviator

9 marca, 13:13

Mam całą listę rzeczy nietrudnych do zakodowania, a tak by pasowały do mc i po prostu byłyby dobre

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MsCrazyAlex

9 marca, 20:38

@IkarAviator: część tych pomysłów (np z hakami) zrobiłyby z minecrafta terrari 3D, no generalnie nie pasują do gry, chociaż są spoko jako mody. Dodkowo mam wrażenie że twory idą raczej w eksplorowanie świata i budowanie, a nie w expienie i bossów więc zmiany takie jak róg automatyzujący kopanie albo w niektórych przypadkach stackowanie się potek zmieniałoby sens gry. Mi osobiście marzy się aktualizacja ogrodnictwa i farmerstwa, nowe skiny dla krów, świń i kurczaków (może nawet poprawienie ich mechaniki), wincyj warzyw i owoców, opcjonalnie jakieś moby typu kaczki albo kuny. Poza tym przydałoby się kiedyś odświeżyć biom grzybowy, bo tak się k...a nie da żyć.

Avatar TakiOLogin

10 marca, 16:15

@MsCrazyAlex: profesjonalny moder zrobiłby to w tydzień

Avatar BencV

9 marca, 16:07

Niedawno doszedłem do wniosku że.. to w sumie ma sens, minecraft jest tego typu grą że wszelkie zmiany powinny zachodzić bardzo wolno. Gdyby wprowadzić wszystkie te zmiany które rzeczywiście można wprowadzić to minecraft szybko stałby się zupełnie inną grą, i osoby które grały w niego np. w 2017 nie mogły by nic zrozumieć, wszystko zaczynałoby się od zera, i ten minecraft w którego obecnie grają w niczym nie przypominałby tego minecraft którego dobrze wspominają. Skończyłoby się tak że wiele graczy grałoby wyłącznie na starych wersjach, bo te jeszcze przypominają im starą dobrą grę w którą kiedyś grali (tak samo jak nastała schizma podczas updatu PvP).
A obecny system działa imo nie najgorzej, rzadkie zmiany sprawiają że nawet osoba która regularnie nie gra może być na czasie, a osoby które wracają do gry po długiej przerwie mogą bawić się w odkrywanie ciekawych nowych rzeczy, których wcześniej nie było (gdyby dodawano ich więcej byliby po prostu przytłoczeni). Z kolei osoby które pragną mnóstwa zmian i ciekawych rzeczy, zawsze mają do dyspozycji właśnie mody.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Czad99

9 marca, 21:06

@BencV: Tak, ale jeśli czary byłyby potężne, to przecież wystarczy sobie zrobić expiarkę i już możesz być niepokonany. Tak będzie jakiś większy balans w walce. Myślę, że multi by na tym zyskało.

Avatar TakiOLogin

Edytowano - 10 marca, 16:14

@BencV: jeśli chcesz tak to sobie tłumaczyć to twoja sprawa (jest to strasznie naiwne) ale dla mnie to co robi mojang to przykład czego nie robić z grą. Pomińmy fakt konieczności migracji konta
na xbox i tych niedawno dodanych skinów "żeby nikt nie czuł się odrzucony" bo przecież nie ma opcji dodawania swoich skinów ale mniejsza z polityką twitterfriendly i familyfriendly. Czas aktualizacji tej gry jest sam w sobie żartem i to nie śmiesznym. Jeszcze chociaż żeby robili przez ten czas tyle ile Rockstar któremu też się nie śpieszy ze swoimi grami a nie dodawali dosłownie kilka itów na jeden update.

Jeśli chodzi o to że ludzie nie mogli by nadążyć ze zmianami to jakoś nigdy z tym nie było problemów bo widownia Minecrafta to głównie dzieci (bo gdyby tak nie było to z taką częstotliwością aktualizacji ta gra była by już od dawna martwa) które szybko się uczą takich rzeczy z yt i innych tikotoków.

Zrobili bardzo dobrą rzecz zatrudniając twórcę Aetheru ale to za bardzo nic nie przyniosło. Mogli by pomyśleć nad zakupem tych najbardziej znanych modów typu Aether, Biomes O'Plenty czy Twilight Forest jeśli tak bardzo nie pali im się do pracy. Ludzie już i tak bardzo dobrze znają te mody a ich twórcom i tak należy się jakaś nagroda za wkład do tej gry.

Avatar Kebasa_z_mema

8 marca, 13:41

1.12.2 i 1.7.10>>>to co mojang teraz wypuszcza

Avatar Mr0czny

9 marca, 14:24

@Kebasa_z_mema: muszę się z tobą niestety nie zgodzić nawet jeśli Moyang wiele rzeczy zj...ł ciągle każda nowa wersja dodaje nowe często przydatne rzeczy nawet jeśli często coś mocno z...ią

Avatar Erxon_07

9 marca, 12:19

To wyolbrzymianie

Avatar PanPiernik

9 marca, 12:25

@Erxon_07: witamy na jeja
Jesteśmy jednym wielkim wyolbrzymieniem

Avatar
Konto usunięte

9 marca, 12:29

@Erxon_07: Masz rację, nie tydzień tylko 2

Avatar Leszy

8 marca, 11:37

Moi zdaniem patrząc na to jak wielki jest minecraft i jaki ma ogromny potencjał to jedna średnio rozmiarowa aktualizacja w ciągu roku to jest żart, przy takim potencjale.

Avatar Krzno_Mjedujeda

8 marca, 11:42

@Leszy: Jaki potencjał? Minecraft już miał swoje czasy świetności osiągnął sukces, ale trochę czasu od tego momentu minęło i teraz to raczej tylko gorzej będzie

Avatar Dragonix18

8 marca, 11:43

@Krzno_Mjedujeda: Literalnie minecraft regularnie wraca do popularności od czasów swojego powstania

Avatar Boberek00

8 marca, 11:44

@Krzno_Mjedujeda: Dosłownie mody pokazują, że gra jest wręcz defenicją potencjału

Avatar Landark

8 marca, 16:07

@Boberek00: Można nawet grać minecrafta w minecrafcie

Avatar ptasznik5

8 marca, 11:42

I tak teraz minecraft się rozwija znacznie szybciej niż za czasów Notcha

Avatar Czekola

8 marca, 11:55

@ptasznik5: Minecraft Hejterzy gdy pasznik powie rigicz

komentarz obrazkowy

Avatar Krzyniu

8 marca, 14:03

@ptasznik5: Nie zmienia to faktu że notch miał te grę w dupie a momencie odchodzenia z mojangu a po przejęciu jej przez prawdopodobnie największą korporację świata nadal rozwija się wolniej niż by to zrobiła ekipa moderów za dwa piwa

Avatar CupOfWater

8 marca, 11:42

Wiecie, zawsze wracałem do Minecrafta po każdej aktualizacji, ale od rozbicia 1.17 tak jakby średnio warto, bo mało co się w ogóle dzieje, a itemy z 1.17 miałem jeszcze na świecie z updatu netheru także no
Zawsze chce się pobawić i pozdobywac nowe rzeczy, ale średnio mi zależy na nowym rodzaju drewna czy jednej nowej roślinne która nic nie robi

Avatar Boberek00

8 marca, 11:28

Niby tak
Ale szczerze to liczyłem na więcej
Mi teraz brakuję jakiś większych aktualizacji zmieniających rozgrywkę

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Krzno_Mjedujeda

8 marca, 11:40

@Polymorphism1: nic nie rozumiesz

Avatar Polymorphism1

8 marca, 11:41

@Krzno_Mjedujeda: powiedział bejz_

Avatar Krzno_Mjedujeda

8 marca, 11:34

Myślę, że jakby losowy moder zrobił to w tydzień i cała gra byłaby w taki sposób zrobiona, to miałaby słabą optymalizację i spaghetti kod i byłoby ciężej kolejne update'y robić.
Najdłużej aktualizowana gra na świecie dostaje update'y od ponad 30 lat a i tak wielu rzeczy i od ...ja oczywistych funkcji brakuje. A jest 2d, nie ma tam nawet hitboxów ani animacji, więc chyba łatwiej się powinno dodawać rzeczy niż w mc?

Avatar Egirl

8 marca, 11:45

@Krzno_Mjedujeda: lol jest dobrym przykładem jak ciężko się edytuje stare rzeczy
Gra ma 14 lat przeszła tyle zmian że sama zmiana modelu postaci sprawia ludziom większy problem niż dodanie nowej postaci

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 marca, 21:19

@Krzno_Mjedujeda: Z tego co rozumiem to idąc tą logiką zrobienie przeciętnej gry AAA zajmuje 250 lat, skoro 30 lat zajmuje dodanie niektórych podstawowych funkcji. Oraz minecraft ma owiele nowszy silnik niż gry z lat 90.
W ogóle, skoro gra nie ma hitboxow czy animacji to w ogóle jest gra? Czy jej twórca się opiepszal przez te 30 lat

Avatar Krzno_Mjedujeda

9 marca, 03:52

Nie jestem pewien definicji hitboxu, ale wydaje mi się w tej grze raczej nie ma nic co można nazwać hitboxem, dlatego że zwyczajnie go nie potrzeba w takiej grze.
Co do animacji, to jest po kilka wariantów tekstur dla postaci, czy zwierząt, ale ja bym tego animacjami nie nazwał. I again, przy konstrukcji tej gry animacje chyba nie są zbytnio potrzebne, a może i nawet nie ma na nie miejsca.

Gra nazywa się UnReal World jakbyś chciał sam zobaczyć jak to wygląda.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tytuł też chce Kebsa

Rel

A mogło być tak pięknie

Tak było

No dziwne

No ciekawe czemu nie odpisał?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Gracze Minecrafta kiedy po mięsiacach czekania Mojang w końcu doda kilka nowych mobów, nowy rodzaj drzew oraz reskin łódek (Losowy moder mógłby dodać to w tydzień i poprawić większość bugów)