Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2018, 16:17

wiecie co zrobiłam z moim zegarkiem one direction?

je**ełam nim tak mocno że został w kawałkach

Avatar Izuchna

1 lutego 2017, 16:23

Nie wiem dlaczego jesteście tacy agresywni w komentarzach. Każdy ma prawo słuchać czego chcę a wy jak usłyszycie że kto lubi piosenki Biebera to chcecie go spalić.

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2015, 22:07

wypuscic pryro

Avatar piotrek1125

10 stycznia 2017, 08:30

popraw szybko!

Avatar ognistyptak555

8 czerwca 2014, 08:46

zawsze mnie zastanawia czemu dziewczyny muszą lubić taką dziadową muzykę jak dobrze wiedzą że ani to się z "gwiazdą "nie ożenią a nawet z scenarzystą do jakiegoś z ich teledysków do tego czemu jak jakaś pop debil wchodzi na szczyt sławy to go kofajom totalnie z dupy niech mi to ktoś wyjaśni

Avatar maksimon

8 czerwca 2014, 08:58

@ognistyptak555: Kolego, nie zastanawiał się nad tym bo i tak nikt nigdy tego nie odgadnie.

Avatar paula2002

8 czerwca 2014, 09:13

@ognistyptak555: No... Ale mam nadzieję, że pojęciem "dziewczyny" mówiłeś o szczególnych, a nie o większości.

Avatar frankenstein507

8 czerwca 2014, 12:47

@ognistyptak555: chodzi o to że baba babę rozumie czaiż ?

Avatar kama11465

27 sierpnia 2015, 16:50

@ognistyptak555: Ponieważ podoba im się ich muzyka. Nie każda fanką 1D musi od razu chcieć się z nimi związać. Ja na przykład nie mam nic do ich muzyki. Lubię ich zespół w takim samym stopniu jak lubię Green Daya, AC/DC, czy All Time Low. To zależy od gustu.

Avatar WolfWolfyWolf

8 czerwca 2014, 21:11

a raczej...SKILLET I IMAGE DRAGONS + tajna broń Eminem

Avatar olaya1

8 czerwca 2014, 13:42

Nie rozumiem was. Każdy ma prawo słuchać to co lubi, nie jestem kwiatonator, belieber itp. ale nie mam nic do nich tak samo jak do chłopaków w rurkach. Już widze te wszystkie hejty

Avatar Angelka235

Edytowano - 7 czerwca 2014, 21:18

moja kol jest bieleber, kwiatonator, selenator i directioner w jednym ;-;

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 21:26

@Angelka235: ;-; Oż kurde... Spi***alamy na Gallifrey.

Avatar frankenstein507

8 czerwca 2014, 12:48

@Angelka235: no to masz sie ku*wa czym pochwalić

Avatar Juli826

8 czerwca 2014, 12:10

Ja nie jestem ani Directioner ani Beliber :> Pedałyy....

Avatar rakcer_PL

8 czerwca 2014, 09:49

Ej... ten obrazek już tu był

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 23:36

Hmmm ... właśnie belieberki , dir itd.. to najlepsze dupy są ;_;

Avatar chojnek

8 czerwca 2014, 07:28

one mają 10-15 lat geniuszu

Avatar Eternally_Alive

7 czerwca 2014, 21:50

Spalcie kwiatonators, directioner, belieber i resztę tego gówna

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 21:41

Było, ale baaardzo dawno temu.

Avatar Dymiitr

3 czerwca 2014, 14:54

Jeśli dojdą do tego "kwiatonators" ( czy jakoś tak) to będę za tym żeby użyć bomby atomowej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Hiszpanska_Inkwizycja

7 czerwca 2014, 21:28

@Dymiitr: A czemu by nie... HISZPAŃSKA INKWIZYCJA?!

Avatar Pstrong_Maciej

7 czerwca 2014, 21:37

@Jurek_Kiler: Aaa, teraz to ma sens.

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2014, 17:48

Direcioner to ja! 👰

Avatar Jurek_Kiler

7 czerwca 2014, 21:50

No przepraszam bardzo, nie ma się czym chwalić. XD

Avatar Bakteria

8 czerwca 2014, 00:34

@Jurek_Kiler: Ale średnią wieku fanek wyciąga :D

Avatar NecroSky

8 czerwca 2014, 01:30

Powinien być jakiś limit lat, tak jak na fb jest od 13 lat to tu też. Ciekawe ile nagle by zniknęło kont X3

Avatar paula2002

8 czerwca 2014, 09:15

To takie smutne, że 9-latki słuchają takiej idiotycznej muzyki... Ten świat schodzi na psy. Albo już zszedł?

Avatar siemek22

6 czerwca 2014, 15:59

Było ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Totalnie

Niegrzeczny Oskarek

Nieuczciwa ocena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka