@Paulius: Divinity 2 ego draconis wcale nie jest taka trudna miałem gre zrobiąną na 100% i jakoś nie miałem większych problemów z jej przejściem nawet bez żadnego poradnika (uważam że prawdziwy gracz nie używa poradników grając w grę pierwszy raz) a samym końcem lekko się zawiodłem myślałem że będzie trudniejszy.Nie twierdze też że była bardzo prosta ale nie jest aż tak trudna. Jej trudność oceniłbym na jakieś 6-7/10. Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie komentarza.
@Paulius: Zależy kiedy graliście. Ja grałem na początku jak wyszła i wtedy była w cholerę trudna, doszedłem chyba też do ostatniego etapu i nie dałem rady, ale jakiś czas później wyszła edycja Dragon Knight Saga, z dodatkiem i nie wiem czy tylko mi się zdawało, ale jak dla mnie, to gra była mega łatwiejsza. Naprawdę. Bez większych problemów wtedy ją przeszedłem. Dodatek nawet fajny, tyle, że prawie w ogóle nie gramy smokiem, jedynie pod koniec, ale za to mamy jedną misję ala horror, w jeśli dobrze pamiętam, opuszczonym domu dla obłąkanych, albo sierocińcu.
Ja pierdziele. Niektórzy mają predyspozycje do jednych, inni do drugich gier.
Jeśli każemy graczowi gier strategicznych, czy weteranowi FPSów, albo nawet platformówek, zagrać w Dark Souls, to prawdopodobnie dobrze mu iść nie będzie. Ale jeśli znajdzie się ktoś, kto oprócz zdolności do takich gier, będzie potrafił grać w RPG, to ta gra nie będzie aż taka trudna.
Według osoby, którą znam jest to gra która utrzymuje poziom mniej więcej "medium".
Komentarze
Odśwież10 maja 2024, 22:42
Hotline miami
Odpisz
7 stycznia 2021, 08:28
MORDA K...A
UNDERTALE GENOCIDE RUN
MÓWI CI TO COŚ?
Odpisz
17 listopada 2020, 12:57
Ori and the blind forest na hardzie...
Odpisz
17 marca 2018, 19:49
ten, kto przeszedł pou'a jest bogiem
Odpisz
20 października 2019, 10:07
@Mang0zj3bka: da się w ogóle
Odpisz
27 stycznia 2018, 07:09
Don't starve. Parę dni wytrzymasz. Parę dni...
Odpisz
28 października 2017, 11:22
Geometry dash...
Odpisz
25 sierpnia 2017, 18:49
ZAMKNIJ SIĘ I ZAGRAJ W GOTHIC 3 Z CONTENT MODEM +NAJTRUDNIEJSZY +ALTERNATYWNE S.I. +ALTERNATYWNY BALANS!
Brudny CASUALU!
Odpisz
16 czerwca 2017, 22:42
dla gracza "niedzielnego" każda gra jest trudna
Odpisz
3 grudnia 2015, 21:53
zamknij sie i zagraj w megaman i mario!!!
Odpisz
14 lutego 2016, 17:58
@arceus1: Mario?
Odpisz
14 lutego 2016, 18:16
@FoxyFox: tak baardzooo trudna gra
Odpisz
14 lutego 2016, 19:05
@arceus1: Aha.
Odpisz
2 kwietnia 2015, 10:06
Zginąlem na pierwszym poziomie? Co to za gra, Dark Souls?
Odpisz
9 czerwca 2014, 22:05
true story
Odpisz
7 czerwca 2014, 21:35
Skoro już wymieniamy najtrudniejsze gry to: Divinity 2 ego draconis.
Odpisz
7 czerwca 2014, 21:39
@Paulius: Zgadzam się z tobą, do dzisiaj nie umiem wydostać się z tej pierwszej osady bo ciągle zabijają mnie przy tej cholernej wieży xD
Odpisz
7 czerwca 2014, 21:45
pobije Cię: przeszedłem większość gry. Zobaczyłem Lets Play z tego co straciłem - na 40 godzin gry, zawiesiłem się przy ostatnich 30 minutach
Odpisz
Edytowano - 7 czerwca 2014, 21:55
@Paulius: Divinity 2 ego draconis wcale nie jest taka trudna miałem gre zrobiąną na 100% i jakoś nie miałem większych problemów z jej przejściem nawet bez żadnego poradnika (uważam że prawdziwy gracz nie używa poradników grając w grę pierwszy raz) a samym końcem lekko się zawiodłem myślałem że będzie trudniejszy.Nie twierdze też że była bardzo prosta ale nie jest aż tak trudna. Jej trudność oceniłbym na jakieś 6-7/10. Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie komentarza.
Odpisz
8 czerwca 2014, 12:44
@Paulius: Zależy kiedy graliście. Ja grałem na początku jak wyszła i wtedy była w cholerę trudna, doszedłem chyba też do ostatniego etapu i nie dałem rady, ale jakiś czas później wyszła edycja Dragon Knight Saga, z dodatkiem i nie wiem czy tylko mi się zdawało, ale jak dla mnie, to gra była mega łatwiejsza. Naprawdę. Bez większych problemów wtedy ją przeszedłem. Dodatek nawet fajny, tyle, że prawie w ogóle nie gramy smokiem, jedynie pod koniec, ale za to mamy jedną misję ala horror, w jeśli dobrze pamiętam, opuszczonym domu dla obłąkanych, albo sierocińcu.
Odpisz
8 czerwca 2014, 14:17
@Dorogon: Chyba kupię ten dodatek ;-;
Odpisz
8 czerwca 2014, 15:04
@Dorogon: to mnie pocieszyłeś, bo ja grałem w samo Ego Draconis, a niedawno kupiłem sobie na promocji DKS, jednak jeszcze nie grałem.
Odpisz
8 czerwca 2014, 18:08
@Paulius: saper
Odpisz
8 czerwca 2014, 19:50
@Paulius: I wanna by the guy.Też trudna gra.
Odpisz
8 czerwca 2014, 14:07
candy Crush wcale nie jest trudne -,-
Odpisz
8 czerwca 2014, 11:41
Zamknąć ryje i iść grać w Mario.
Odpisz
7 czerwca 2014, 22:01
Ja pierdziele. Niektórzy mają predyspozycje do jednych, inni do drugich gier.
Jeśli każemy graczowi gier strategicznych, czy weteranowi FPSów, albo nawet platformówek, zagrać w Dark Souls, to prawdopodobnie dobrze mu iść nie będzie. Ale jeśli znajdzie się ktoś, kto oprócz zdolności do takich gier, będzie potrafił grać w RPG, to ta gra nie będzie aż taka trudna.
Według osoby, którą znam jest to gra która utrzymuje poziom mniej więcej "medium".
Odpisz
7 czerwca 2014, 22:33
@Aracz: Jestem strategiem i weteranem w FPS'ach czy będzie mi szło 2 razy gorzej niż innym ;_;
Odpisz
8 czerwca 2014, 00:04
@volf360: Możliwe, ale nie pewne. To zależy od osobistych predyspozycji.
Odpisz