Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
I po kłopocie
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 marca 2023, 16:30
Idę sie zabic
Odpisz
13 marca 2023, 15:17
Ja tam nie jestem rozpoznalny, i zajebiscie
Odpisz
13 marca 2023, 00:30
Zaraz, to jest taka lista?
Odpisz
12 marca 2023, 23:10
Pod profilem ambasadorpolskipolnocnej jest lista użytkowników, na której dzielę miejsce z noszkurnawszystkozajete, BardzoOryginalnaNazwa, BardzoOryginalnyNick, nwmjakomdacnazwexd, mojekonto, kreatywnylogin, jakasnazwa, NAZWA_UZYTKOWNIKA i innymi xd
Odpisz
12 marca 2023, 21:18
Nie rel,za mało znany jestem a i memów nie robię
Odpisz
12 marca 2023, 21:48
@PyraJejanska: to rób
Odpisz
12 marca 2023, 22:29
@czekolado_man: robiłem, ale były kijowe
Odpisz
12 marca 2023, 18:49
nikt mnie nigdy nie dodał, może jestem za mało charakterystyczny... Albo za bardzo charakterystyczny
Odpisz
12 marca 2023, 17:07
Ja jestem na jednej takiej liście, zastanawiam się dlaczego.
Odpisz
12 marca 2023, 18:29
u kogo? Tak z ciekawości
Odpisz
12 marca 2023, 18:33
@piotrkacz: Wróciłeś! A miało Cię nie być do matur :)
Odpisz
12 marca 2023, 18:34
@piotrkacz: U Ciebie oczywiście, chociaż nie wiem czy nadal tam jestem.
Odpisz
Edytowano - 12 marca 2023, 18:41
Taki był plan, stwierdziłem jednak, że trochę zmienię zasady
Tak dla pojedyńczych komów pod memami
Nie dla pogadajców
A jesteś na liście, jesteś , jeśli można to nazwać listą, to co mam tam obecnie
Odpisz
12 marca 2023, 18:32
W 2022 nikt mnie nie dodaje na listę ulubionych jejaków, udzielam się przeciętnie, wstawiam raz na dłuższy czas memy
pierwsze 2 miesiące 2023 zacząłem się pod pogadajcami udzielać, będąc kulturalnym i starającym się okazywać wsparcie
No i na kilku byłem, było to miłe uczucie
Odpisz
12 marca 2023, 17:58
Aż chciałbym żeby ktoś dodał mnie do takiej listy. Memów nie robię, co prawda, ale nie trolluję też w komentarzach, staram się być zawsze uprzejmy dla innych Jejaków (tak, to możliwe) i pragnę żeby na Jeja panowała przyjazna atmosfera, gdzie każdy przychodzi pośmiać się z memów, a nie robić gównoburze. Nie wiem, jakbym się czuł, gdyby ktoś nieironicznie dodał mnie na listę, ale na pewno nie byłoby to przykre uczucie, a raczej pełne szczęścia.
Miłego wieczorku, co prawda niedziela wieczur ale może humor niezepsuty
Odpisz
12 marca 2023, 17:27
U mnie tak jest gdy ktokolwiek mnie kojarzy ze starych czasów
Odpisz
12 marca 2023, 17:31
@kuniaz__: za każdym razem gdy widze twój avatar przypomina mi się tylko jedna osoba o nazwie antonipp
Odpisz
12 marca 2023, 17:32
@Nikodem8378: uznałem że upodobnię się do niego pod tym względem, ale szczerze chyba zmienie na stary
Odpisz
12 marca 2023, 17:10
Nic mi o tym nie wiadomo, żeby ktokolwiek mnie dodał
Odpisz
12 marca 2023, 12:14
Nie rel
Mnie chyba nikt nie dodał
Chyba że o czymś nie wiem
Odpisz
12 marca 2023, 17:05
@PanPiernik: Zapraszam na mój profil
Odpisz
12 marca 2023, 17:09
@rozwalgo: Bardzo mi miło
Odpisz
12 marca 2023, 14:35
Nie rel nikt mnie nigdy nie dodał na taką listę
Odpisz
12 marca 2023, 10:15
Ja wpadam na listy znienawidzonych jejaków przez bycie głową większej organizacji propagującej kręgosłup moralny. "Ale jak tak można być na stronie z memami i nie okazywać najbardziej prymitywnych instynktów?". Można
Odpisz
12 marca 2023, 10:22
@IkarAviator: Tia..
Ale i tak się "based" dzieciaczki się wnerwią..
Odpisz
12 marca 2023, 11:38
@IkarAviator: xDD
Odpisz
12 marca 2023, 12:46
@IkarAviator: 💀
Odpisz
12 marca 2023, 12:50
@IkarAviator: 💀💀💀
Odpisz
12 marca 2023, 12:55
@IkarAviator: Nie wiem nawet do czego bijesz, ale jak się gdzieś wpychasz ze swoimi poglądami (a ty mówisz, że wręcz przewodzisz organizacji która je propaguje) to musisz się liczyć z reakcją.
Odpisz
12 marca 2023, 12:55
@lordbaysel: zwlaszcza jesli robia to w tak uwlaczajacy sposob
Odpisz
12 marca 2023, 11:11
bardziej kiedy ktos ci odpisze na komentarz
Odpisz