Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Młodzi gniewni
Przerwa na herbatkę
Fajnie że odpowiedzieli
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2023, 17:31
Ja go sobie po prostu zarzucam na plecy, wtedy nie ma problemu z dotknięciem kibla.
Odpisz
21 marca 2023, 15:37
@Dark_Dante: ja owijam wokół uda
Odpisz
15 marca 2023, 15:37
Teraz są trzy opcje jak mogło do tego dojść
Op jest niski
Op ma potężne bydle
Op sika na siedząco
Odpisz
15 marca 2023, 15:38
@Murarzowa: a co jesli np toaleta jets wysoka co nie pomyslales o tym madralo
Odpisz
15 marca 2023, 15:58
@GLADOSthepotato: wtedy kibel to potężne bydle
Wciąż pasuje
Odpisz
15 marca 2023, 16:26
@Murarzowa: "Op sika na siedząco"
jak ma obesrać kibel sikajonc
Odpisz
15 marca 2023, 16:29
@Xelven: stać nas kiblem
Odpisz
16 marca 2023, 17:09
@Murarzowa: Może robić "dwójkę" i w tym czasie dotknąć deski na siedząco
Odpisz
16 marca 2023, 17:29
@Murarzowa: szczanie na siedząco jest wygodne, szczególnie w nocy, jak jesteś zaspany i świecisz tylko latarką, po co mam zaszczać podłogę jak wystarczy się usiąść na tą chwilę
Odpisz
16 marca 2023, 17:56
@Crln_7: nie zapalasz światła w łazience?
Odpisz
Edytowano - 16 marca 2023, 18:30
a po co, jak świece latarką, tak mi wygodniej, oczy się nie pobudzają od ostrego światła.
Odpisz
16 marca 2023, 20:48
@Murarzowa: W pracy wakacyjnej spotkałem się z przesuniętą do przodu deską i tam się dało to osiągnąć.
Odpisz
21 marca 2023, 15:37
@Murarzowa: a może sra przy pełnym wzwodzie?
Odpisz
16 marca 2023, 17:39
Odpisz
16 marca 2023, 17:31
Problemy ludzi z dużym pp.
Btw, polecam zanim się załatwiasz na 2, zanim usiądziesz położyć w kiblu listek ręcznika papierowego lub parę listków papieru toaletowego.
Zalety:
Nie ma chlapnięcia przy zrzucie
Nie brudzi się deska ani rura w dół
Jest stealth mode
Koszt:
Nosz listek ręcznika papierowego per stanie ci żal?
Odpisz
16 marca 2023, 17:26
Czerwone najgorsze. Brr...
Odpisz
16 marca 2023, 17:24
Nie ma centymetrów nie ma problemu
Odpisz
15 marca 2023, 16:32
Trzecia opcja to złapanie węgorza w łapy
Odpisz
15 marca 2023, 16:17
Wybieram oba
Odpisz
15 marca 2023, 15:33
obetnij sobie ...ja
Odpisz
15 marca 2023, 16:15
Czyli to tak się stałaś kobietą.
Odpisz
15 marca 2023, 16:16
@zx2001: nigdy go nie miałam
Odpisz
15 marca 2023, 23:15
Proof or didn't happen 🤨
Odpisz
16 marca 2023, 08:00
W sobie nie.
Odpisz
16 marca 2023, 08:04
@Kawento: też prawda 😥
Odpisz
16 marca 2023, 08:06
Współczuję : <
Mogę ci pomóc w tej sprawie >; 3
Odpisz
16 marca 2023, 08:19
@Kawento: jeszcze czego! nie jesteś tym jedynym!
Odpisz
16 marca 2023, 09:12
Oli jest?
Odpisz
16 marca 2023, 09:12
@zx2001: NIE!!!
Odpisz
15 marca 2023, 15:50
Niesranie w kiblach dla dzieci powinno pomóc
Odpisz
15 marca 2023, 15:43
czerwoną biorę
Odpisz
15 marca 2023, 15:33
W takim wypadku trzeba zakupić dłuższy kibel.
Odpisz