Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

19 czerwca 2014, 19:26

I 1 bieg na wypadek gdyby zaszli ich od tyłu ;-;

Avatar
Michaelpl03

19 listopada 2014, 15:47

@Sebzer: Chyba nie zrozumiałeś: 14 biegów. W TYM 13 wstecznych. 1 normalny, w razie, gdyby wróg był z tyłu.

Avatar dawidkowalski01

7 czerwca 2014, 15:14

Aż dziwne ze nie Rosja albo Chiny

Avatar Mati19022002

7 czerwca 2014, 14:56

made in France

Avatar Piotresiek

7 czerwca 2014, 14:39

No i co że w czasie II Wojny się poddali skoro w I Wojnie spuścili Szwabom taki wpie**ol że dopóki Hitler nie przejął władzy to nie było żadnego zagrożenia nową wojną.

Avatar Tamron

3 listopada 2017, 23:07

@Piotresiek: no niezbyt bym powiedział
Niemcy wygrywali tę wojnę i gdyby Amerykanie się do niej nie dołączyli to Ententa by przegrała. Niemcy i tak militarnie mieli szanse, ale upadli wewnętrznie i musieli się poddać, choć mieli potencjał. Z tym nie pogodził się Hitler i większość Szwabów i wybuchła II WŚ

Avatar siemek22

7 czerwca 2014, 14:04

Raczej 14 biegów w tym 14 wstecznych ;_;

Avatar Filipo100

7 czerwca 2014, 14:11

@siemek22: A co jeżeli wróg zaatakuje od tyłu?

Avatar siemek22

7 czerwca 2014, 14:15

@Filipo100: Francuzi zawsze znajdą sposób na ucieczkę ;P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Eiala
Dodane przez: Eiala

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ostry ten sędzia

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka