Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanMisiek

4 maja 2018, 09:37

Hello There

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 14:51

On miał 4 łapki ;3

Avatar alextrasza

7 czerwca 2014, 15:18

Miał 2 ręce większość czasu,następne 2 dodatkowe "wyciągał" kiedy walczył itd.

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 15:28

@alextrasza: no co ty nie powiesz?

Avatar majki909

7 czerwca 2014, 13:10

nie wiem czy można nazwać to cosplayem

Avatar grzesioza15

7 czerwca 2014, 13:22

@majki909: Cosplay jest wtedy gdy przebierze się człowiek a nie manekin więc nie jest to cosplay.

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 13:29

@grzesioza15: to jest cosplay człowiek siedzi w jego pelerynie!

Avatar grzesioza15

7 czerwca 2014, 13:37

Przypomniałem sobie te małe szare stwory z ben tena

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 13:38

@grzesioza15: szara materia*

Avatar majki909

7 czerwca 2014, 14:02

Czemu jesteś tego taki pewien?

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 14:04

@majki909: widziałem filmik , tam było to wyraźnie widać

Avatar grzesioza15

7 czerwca 2014, 14:24

no właśnie dzięki |:D

Avatar konwers

7 czerwca 2014, 19:44

@grzesioza15: ta ładna brew ,,|:D''

Avatar grzesioza15

7 czerwca 2014, 22:57

@konwers: D"

Avatar rekin567

17 sierpnia 2014, 10:54

Avatar Bodex

7 czerwca 2014, 13:37

na drugim planie " gimby sie miziajo"

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 13:28

widziałem z tym filmik

Avatar WarCraft

7 czerwca 2014, 13:30

Podaj link jak możesz..

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 13:36

@WarCraft: wybacz nie pamiętam ale poszukaj na jeja w jakimś "le zap de pion" w dziale filmiki

Avatar Juli826

7 czerwca 2014, 13:30

Wiem jak to zrobił ^^

Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2014, 13:07

Nope :|

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fergus

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka