Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fergus
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2018, 09:37
Hello There
Odpisz
7 czerwca 2014, 14:51
On miał 4 łapki ;3
Odpisz
7 czerwca 2014, 15:18
Miał 2 ręce większość czasu,następne 2 dodatkowe "wyciągał" kiedy walczył itd.
Odpisz
7 czerwca 2014, 15:28
@alextrasza: no co ty nie powiesz?
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:10
nie wiem czy można nazwać to cosplayem
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:22
@majki909: Cosplay jest wtedy gdy przebierze się człowiek a nie manekin więc nie jest to cosplay.
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:29
@grzesioza15: to jest cosplay człowiek siedzi w jego pelerynie!
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:37
Przypomniałem sobie te małe szare stwory z ben tena
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:38
@grzesioza15: szara materia*
Odpisz
7 czerwca 2014, 14:02
Czemu jesteś tego taki pewien?
Odpisz
7 czerwca 2014, 14:04
@majki909: widziałem filmik , tam było to wyraźnie widać
Odpisz
7 czerwca 2014, 14:24
no właśnie dzięki |:D
Odpisz
7 czerwca 2014, 19:44
@grzesioza15: ta ładna brew ,,|:D''
Odpisz
7 czerwca 2014, 22:57
@konwers: D"
Odpisz
17 sierpnia 2014, 10:54
@grzesioza15: człowiek jest za peleryną na filmiku widać
http://www.obrazki.jeja.pl/92428,najlepszy-cosplay-ze-star-wars.html
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:37
na drugim planie " gimby sie miziajo"
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:28
widziałem z tym filmik
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:30
Podaj link jak możesz..
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:36
@WarCraft: wybacz nie pamiętam ale poszukaj na jeja w jakimś "le zap de pion" w dziale filmiki
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:30
Wiem jak to zrobił ^^
Odpisz
7 czerwca 2014, 13:07
Nope :|
Odpisz